Şimdi Ara

bets10 anlayan yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 17 yaşındayım 18 diye yapıp üyelik açtım iyi hoş şimdi bende paypal nakit kart ile ininal var bunlarla para yatıra biliyor musumda para çekme nasıl olucak banka hesabi falan yok yani bu kartallara atabilirler mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Alırsın fakat belge istiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: sezer1578

Alırsın fakat belge istiyorlar.

Nasıl belge yani ne belgesi ? Ve bu paypal nakite falan atabilirmiyim

• para çekerken belge isterler.
  • evo97 E kullanıcısına yanıt
    Kart ile yatırırsan kart ile çekersen belge istiyorlar nüfus cüzdanı kartın sana ait olduğu anlaşılsın diye ön arka foto. Fatura adresi foto. senin üstüne. kartın ön ve arka fotosu.

• quote:

Kart ile yatırırsan kart ile çekersen belge istiyorlar nüfus cüzdanı kartın sana ait olduğu anlaşılsın diye ön arka foto. Fatura adresi foto. senin üstüne. kartın ön ve arka fotosu.

Peki nüfus cüzdanı falan bi sorun olur mu bets 10 da bide dediğim gibi kart benim adima fakat yaş tutmuyor ondan bişey olur mu

• hesabin kapanir gecmis olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Direk kapatırlarsa o zaman para falan atmiyim hiç ama boyle nüfus cüzdanı fotokobisi istemeden yada alternatif var mi canlı iddaaya

• bets10 ile uğraşma bi ara bende online kumar oynuyodum bayada kazandım en son bets10 paramın üstüne yattı bıraktım kumarı. kumara devam eden arkadaşlarım var nickbet iyi diyolar bence o siteyi dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muradisdan

bets10 ile uğraşma bi ara bende online kumar oynuyodum bayada kazandım en son bets10 paramın üstüne yattı bıraktım kumarı. kumara devam eden arkadaşlarım var nickbet iyi diyolar bence o siteyi dene.

Kardeş ondada banka hesabı gerekiyor galba para çekmek için banaka hesabı gerekmeyen yok mu hiç

• başıma geldi pederin kartla para attım kendi hesabıma bets1o benım atmadığımı bişekilde ögrendi içinde 113 tl bulunan hesabı kitledi. Beni küstürdüler
  • quote:

Orijinalden alıntı: velibozdag

başıma geldi pederin kartla para attım kendi hesabıma bets1o benım atmadığımı bişekilde ögrendi içinde 113 tl bulunan hesabı kitledi. Beni küstürdüler

Gamesliga iyimiş ya ama ben ona üye oluyorum şimdi

Zaten onları yaş kontrolü ve güvenlik için istiyorlar. Doğrulanmazsa hesabı kaptırlar.

EN AZ NE KADAR YÜKLEYEBİLİYOSUN VE BONUS VARMI
  • quote:

Zaten onları yaş kontrolü ve güvenlik için istiyorlar. Doğrulanmazsa hesabı kaptırlar.

Gamesliga banka hesapsız falan dediler üye oldum hiç öyle değilmiş ama yatırma yada çekme için direk banka hesabı istiyor :/ para yatırma yada çekme için banka hesabi istemeyen var mi

• Hiç bulaşmamanı öneririm.

İlla oynayacaksan yaşını bekle ya da aile bireylerinin üzerinden hesap açabilirsin.
    eğer ukas veya ecooayz ile yatırırsan ve çekersen belge istemiyorlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.