Şimdi Ara

beterrr herkese yeter

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • eski ko efsaneydi Ares beterrr bilenleriniz vardir
    Bizim kafenin sahibiydi Tuncay abi ah ulen o günler

beterrr
    0000000
    F9DeviL zamanları

.....gozyaşımpıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fire drakeden once pek bir olayi yoktu diye hatirliyorum. Ayrica cogu kisi pedal kullandigini soyluyordu.
  • adamin klavyesi cok hizliydi mana pot basmasi falan elleri göremezdin o ortamda bulunmayan kisiler cok sey kaybetti efsane bir ortamdi ne yalan solim
    pedal sonradan kullanmaya başlamıştı evet ama kullanmayan varmiydiki :D 000000 i kesmisti videosu bile var teke tekte cok kisi harcadı gerci bahanelere sığınıp eski 0000 degil diyenlerde olmustu yok hesabi satti bi başkasına falan zamaninda adama 17k para 1995 model bmw verrmislerdi hesabi vermemişti :D eski gunler guzeldi vallahi. ozluyor insan

ayrica beterrr i tanimayan kendini ko oyniodum demesin aresde krallik.bile yapmisti :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi since2002 -- 17 Temmuz 2019; 22:15:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: since2002

adamin klavyesi cok hizliydi mana pot basmasi falan elleri göremezdin o ortamda bulunmayan kisiler cok sey kaybetti efsane bir ortamdi ne yalan solim
    pedal sonradan kullanmaya başlamıştı evet ama kullanmayan varmiydiki :D 000000 i kesmisti videosu bile var teke tekte cok kisi harcadı gerci bahanelere sığınıp eski 0000 degil diyenlerde olmustu yok hesabi satti bi başkasına falan zamaninda adama 17k para 1995 model bmw verrmislerdi hesabi vermemişti :D eski gunler guzeldi vallahi. ozluyor insan

ayrica beterrr i tanimayan kendini ko oyniodum demesin aresde krallik.bile yapmisti :/
    Zeroyu kestiginde zero 1,5 sene oynamamisti. Daggerlarini yakmisti ve idarelik daggerlarla oynuyordu. Vsde dv takiyor ki kendisi hic bir zaman dv takmadi. Zaten cok item farki vardi zira beterrin cani bile inmiyor spike yedikten sonra.

Benim basladigim ve czye yeni yeni cikip pek bir sey yapamadigim zamanlarda beterr 65 filandi. Kendisi fd geldikten sonra cosmus sanirim. Ayni alkoc gibi.

• Beterr, Knight Online tarihinin gelmiş geçmiş en sağlam karakteridir. KnightOnline tüm serverlerdeki +9 +10 itemler ilk olarak beterr'den çıkmıştır dikkat et ama bu dediğime player olarak demiyorum sağlamlik bakimindan diyorum

Zeronun oynadığı zamanlarda tr de zaten yoktu knight kendisi zaten Türk düşmanıydı bir cok kez kufrletine şahit olmuştuk Bazı arkadaşlarımız Zero tekdir efsanedir yok minnor ctrl yi bulan adamdır demeside bana saçma GELİYOR açıkçası Zero büyük olasılık ozamanlarda işsiz güçsüz adamin tekiydi 7 24 pc basında Knighr oynayan asalak olduğunu düşünüyorum Yani okadar saat Pc basında vakit geçiren adam kurcalayarak bulabilir biz se ozamanlar ortaokuldaydık yani okuldan kacip anca 1 saat knight atardık çoğumuzun evinde pc bile yoktu.yani bizim bulamamiz gayet doğal minor ctrlyi :D

Beterr pedal kullandığını söylerler Zeroyada pedalsiz saglam oyuncu derler sanki zeroyla ayni evde kaliyorlar adam Türklere okadar kufr ediyordu gram sevmiyordu ama bizim milletimiz adami savunur durur yapcak bisey yok

Beterr de zaten zeroya efsane diyor ama bu onu kestiği gerçeğini değiştirmiyor

• Konu içeriğini okudum 2006da yazılmış galiba dedim. Hayır bu yazıları millet 15 yaşındayken yazıyordu. Neyin kafası bu

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.