Şimdi Ara

(Beta Çıktı) SW Knights of the Old Republic 2 The Sith Lords Türkçe Yama Çalışması Başladı! (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
705
Cevap
37
Favori
117.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyla biraz alakasız olucak fakat bu oyunda combat sonrası hareket edememe durumunu yaşıyan ve çözen var mı ?

İnternette vysnc ile verilen bilgileri denememe ragmen sonuç alamadım

• türkçe yamayı yükleyebilen var mı

• Bende de aynı sorun var çözümü bulursan yazsana.

• arkadaşlar kurabilen var mı?

• var hocam ben kurdum sana ilk önerim oyunu steam üzerinden yüklemen yüklü ise silip tekrar yükle. yama dosyasını (tslrcm modunu kurduktan sonra tavsiyem steam atölye değil nexusmod sitesinden kurman) oyunun klasörüne atman sinematiklerin çevirisi animusun kotor 2 yaması diye paylaşan çoğu sitede var örn. ****indir... onları da bulundukları dosylara atman yeterli. diğer arkadasların karakter hareket etmeme şikayetini oyunun dosya konumundaki swkotor2 ye sağ tık özellikler - uyumluluk windows xp ile çalıştır altta yönetici olarak çalıştır bu kadar.

• emirdere E kullanıcısına yanıt

Eyvallah sağolasın hallettim. HK nın önceki linkini indirmişim Türkçe_Yama_3.4.6_(Oyun Sürümü 4.13).pak diye bişey bende diyorum niye olmuyor

• türkçe karakter sorunu yaşayan var mı? tslrcm modu kurulu

• 1920x1440 üzeri çözünürlükte türkçe karakter sorunu var.

• Umarım mobile uyumlu hale getirirsiniz yamayı :( Oynamak için çok bekledim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hareket edememe sorununu çözdüğüm bir yöntemi paylaşmak istiyorum düşey senkronize mutlaka açık olacak vsync dediğimiz,

herzt 60 olmalı fazlası değil,

ekran kartı uygulamasından hangisini kullanıyorsanız (örn nvidia)uygulama içinden maks kare hızını 80ne sabitleyin,

oyuna girdiğinizde hala savaştan sonra karakter donuyorsa ,ki bende öyle oldu, hareket edene kadar W a basılı tutup kamerayı hızlı bir şekilde dondürün karakter çevresinde, ilkinde çok geç hareket ediyor zamanla bu süre kısalıp en son 0 a iniyor, yani artık herhangi savaştan sonra karakter hareket edebiliyor.

ben de işe yaradı umarım sizde de yarar, İyi oyunlar.

sistemler arasında değişiklik olabilir diye sistemim win 10, 3060, 32gb ram

@Shunpo @Harbiyeli_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BZ82 -- 28 Mart 2023; 20:15:23 >
  • Mobile kurmayı bir arkadaş sayesinde başardım ama türkçe karekter sorunu var düzeltmenin bir yolu var mıdır ?

• Kâran K kullanıcısına yanıt

ASCII olarak deneyin texti.

ben de mobilde kurmayı istiyorum da nasıl yapacağımı anlatır veya o arkadaşa yönlendirebilir misin?

• Öncelikle tslrcm modunu kurman lazım aşağıda bir kurulum videosu bırakıyorum

adamın yaptıklarını harfiyen yap https://www.youtube.com/watch?v=xT120xEw7DU&feature=youtu.be

Modu kurduktan sonra türkce yamanın

içindeki dialog.tlk ve override(override in ilk harfini küçük yap) dosyalarını android/data/ com.aspyr.swkotorii/files/dlc ve sonunda mods english adlı dosyaya kopyalayıp yapıştır bu kadar iyi oyunlar. (movies klasörünü kopyalayıp yapıştırma eğer Öyle yaparsan oyun direk çöküyor ne kadar ugrastiysamda duzeltemedim)

Yorumun aynısını yapıştırdım.

• çok teşekkürler

• BZ82 B kullanıcısına yanıt

Teşekkürler fakat bana faydası olmadı

• sinnerclown kullanıcısına yanıt

ASCII ile nasi deneyeceğiz hocam biraz daha detaylandirirmisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yuhannis 612 -- 30 Mart 2023; 17:16:6 >
  • Yuhannis 612 Y kullanıcısına yanıt

Konu sahibi anlamıştır dostum.

Hocam çözdüysen nasıl yaptığını anlatirmisin

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.