Şimdi Ara

best data data fax modem???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir tanıdığımın modemini windows xp bu şekilde tanıyor ve int. bağlanamıyor. sürücüsünü nereden yükleyebilirim

• www.noktapro.com çok güzel site bence arşivide[frndsp] geniş.indexlemeyide güzel yapmışlar
  • barkin

ayni modem ile xp'de baglanmama sorunun bende yasadim fakat bugun bir modem driveri indirdim conexant'in sitesinden baglanti kuruldu fakat baglanti sirasinda ki hisirti sesi bagli oldugu halde cikmaya devam edince yeni takmak zorunda kaldim, surucu uymadi, uygun surucu ile bu modemde xpde calisacaktir. ben buldugumda tekrar yazarim foruma sen bulursan sende bize haber verirsin artik.

kolay gelsin, saglicakla kalin.
  • arkadaslar zamanında bende de boyle bir best data modem vardı.
    ein98de surucu vardı fakat winxp icin bir turlu bulamadım.
    generic hsf modem olarak tanıttım.calıstı ama arkadasın dedigi gibi baglandıktan sonrada"cazırt,zuuurt,zzaaart"seklindeki ses devam etti.
    o kadar takla atmama ragmen bir cozum bulamadım...
    en sonunda ne yaptım biliyormusunuz?
    sesi kırdım.
    evet direkt olarak "buzzer"ı kırdım.hani modemin uzerinde varya o hoparlor gibi siyah zımbırtı..ses mes kalmadı.canavar gibide calıstı.
    yenisiyle degistirmek icin falan ugrasmadım hic.
    insan bazen sinirlendimi boyle "yaratıcı cozumler(!):)))" bulabiliyor...
  • modem-drivers vewww.noktapro.com adresinden birşeyler yüklüyorum umarım uyar
    teşekkürler
  • arkadaşlar boşuna uğraşmayın aynı sorunu yaşadım. modemi kaldırın ve kendiniz manuel yükleyin yüklerkende aygıt listesinden kendim seçim yapacağım seçeneğini işaretleyin. modem den GENERIC SOFT 56 K'yı seçin ve yükleyin hiçbir sorununuz kalmayacak.
  • ben generic soft 56k yı yaklasık 1500 defa denemistim elcompany...
    o ses gitmiyor..olmuyor.olmuyooor....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.