Şimdi Ara

Beslenmeye dikkat etmeden vücut geliştirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
8.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben vücut geliştirmek istiyorum spora başlayacagım ama yediklerimden ödün vermek istemiyorum ne yedigime dikkat etmeden vücut yapılırmı yoksa hiç başlamam ama yinede yemek zevkimibozmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• öyle bir dünya yok çok saçma bir vucut yapın olur hiç başlama daha iyi.Spora başlayacaksan eğer unlu ürünleri,tuz ,şeker i hayatından çıkarman gerek..
  • Tuz ne alaka baba

• imkansız
  • zayıfmısın zayıfsan sorun yok istediğini yiyebilirsin ama protein ihtiyacını karşılayarak

kilo varsa sıkıntı yaratır
  • UVFitness’insahibi kişilerin yazı ve çalışmalarını yayımlamakta, spor bilincine katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Sağlıklı nesillerin yetişmesinde ve durağanlıktan kaynaklanan hastalıkların önlenmesinde spor ve beslenmenin önemi büyüktür. Hayalimiz, ülkemizdeki her bireyin sağlıklı ve fit olması, beslenme ve spor bilinci yüksek nesiller yetişmesidir. Oluşturulan antrenman programlarında […]
  • eğer sağlam spor yapacaksan en fazla güreşcile kadar olursun.onların da adonisleri gözüküyor.

ama hem fiziksel hem de ruhsal sağlığının iyi olmasını istiyorsan düzenli besleneceksin.mesela kızartma, ekmek ve abur cubur yemeden saglikli beslenmeye adım atabilirsin.

• Beyler beslenmeye dikkat ettik diyelim şimdi sabah kahvaltıda ekmek yemezsek aç kalırız herkes kahvaltıda saglam doymamı gerektigini söylüyor kahvaltıda ekmeksiz nasıl doyabiliriz?

• turkeyiss T kullanıcısına yanıt
    Hemşerim sen spor yapma bu kafa ile olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: nickbaron

Hemşerim sen spor yapma bu kafa ile olmaz

Tamam

• fazla abur cubur yeme sabahları 2 yumurta ye 2 yumurta seni sabah tok tutar ekmek yemene gerek kalmaz spordan sonrada tavuk yada başka protein yapıcı besinler yersen kasların gelişir ama korbohidrat almanada dikkat et çünkü enerjiye ihtiyacın olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.