Şimdi Ara

s

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grup_34 -- 12 Aralık 2021; 16:9:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Her ay ölçüm yaptırıyorum salonda. Genelde her ay yarım kilo kas falan alıyordum. Yazın da sporu bırakınca hepsini kaybediyordum. Son 1 aydır çok düzgün beslenmeye çalışıyorum ve bugün ölçüm yaptırdım. 1 ayda tam 2.5 kilo kas 600 gram yağ almışım. Beslenmemi yazayım belki örnek olur

Sabah 1 su bardağı yulaf, üzerini örtecek kadar süt

2-3 yumurta

Öğlen okulda yemekte ne çıkarsa (genelde pilav makarna ve et çıkıyor)

Öğleden sonra 3 4 gibi bi tabak bulgur , makarnayı, beyaz pirinç ( bazen bu öğünde big king menü, kumpir, kebap gibi kaçamaklar yaptığın oldu)

2 saat sonra spora gidiyorum

Spordan çıkınca akşam 1 su bardağı pişmemiş bulguru pişirip yiyorum, yemesi zor oluyor ama zorlaya zorlaya illaki bitiriyorum yanında da 100 200 gr tavuk yiyorum

Gece yatmadan önce de 100 -200 gr arası yağsız tuzsuz loru blendera atıyorum içine 1 bardak civarı süt koyup karıştırıp içiyorum.

Bu benim bir günlük beslenmem.

Buna günlük 15 20 adet kuruyemiş ve 2 -3 yemek kaşığı soğuk sıkım zeytinyağı ekleyeceğim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: AdamBaliKokusu

Her ay ölçüm yaptırıyorum salonda. Genelde her ay yarım kilo kas falan alıyordum. Yazın da sporu bırakınca hepsini kaybediyordum. Son 1 aydır çok düzgün beslenmeye çalışıyorum ve bugün ölçüm yaptırdım. 1 ayda tam 2.5 kilo kas 600 gram yağ almışım. Beslenmemi yazayım belki örnek olur

Sabah 1 su bardağı yulaf, üzerini örtecek kadar süt

2-3 yumurta

Öğlen okulda yemekte ne çıkarsa (genelde pilav makarna ve et çıkıyor)

Öğleden sonra 3 4 gibi bi tabak bulgur , makarnayı, beyaz pirinç ( bazen bu öğünde big king menü, kumpir, kebap gibi kaçamaklar yaptığın oldu)

2 saat sonra spora gidiyorum

Spordan çıkınca akşam 1 su bardağı pişmemiş bulguru pişirip yiyorum, yemesi zor oluyor ama zorlaya zorlaya illaki bitiriyorum yanında da 100 200 gr tavuk yiyorum

Gece yatmadan önce de 100 -200 gr arası yağsız tuzsuz loru blendera atıyorum içine 1 bardak civarı süt koyup karıştırıp içiyorum.

Bu benim bir günlük beslenmem.

Buna günlük 15 20 adet kuruyemiş ve 2 -3 yemek kaşığı soğuk sıkım zeytinyağı ekleyeceğim

200 gram tavuk yiyerek ayda 2.5 kg kas yapmışşş. vay beee, koç yumurtasına bak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.