Şimdi Ara

Besin takviyesi (supplement) günlüğüm (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
1
Favori
13.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: feelulive

quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

Fiyat ve nerden aldığını da yazsan daha iyi olur sanki

provitaminden aldım,daha önce de çok alışverişim oldu,foruma da üye arkadaş

animal tşört hediyeli

Besin takviyesi (supplement) günlüğüm

bu tşörtlerden baya stok yaptım,rengarenk

http://www.sanalpazar.com/Multipower-Double-Effect-Caps-Cla-Capsicum-Yesil-Cay__isp6471767

Bende bu tshirtten alıcaktım protein tozu falan alsakta hediye olarak geliyor mu ?

• kendi sitelerinden yapılan tüm alışverişlerde tşirt hediye yazıyor, kendisine pm at istersen
    ahmtbrk58

http://www.provitamin.com.tr/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanalpazarın yüklediği 10tlyi değerlendirmek için selcuktrkylmz ın da memnun kaldığı mp assault u alayım dedim,ancak elimdeki gaspari superpump max bitince kullanmaya başlayacağım, multipower protein bar hediye..

Flex dergisi de raflardaki yerini almış

Besin takviyesi (supplement) günlüğüm

• Yağ yakımından sonra mass gainer biraz mantıksız geldi protein ağırlıklı gidip az karbonhidratla daha iyi formunu korursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: vcghvgb

Yağ yakımından sonra mass gainer biraz mantıksız geldi protein ağırlıklı gidip az karbonhidratla daha iyi formunu korursun

ilk mesajımdan sonra düşüncelerim baya değişti ,hiç gainer alıp kullanmadım zaten
    dediğin gibi besleniyorum,yılların birikimi yağlardan büyük oranda kurtuldum sayılır,gainer daha iyi bir kas kütlesine sahip olduktan sonra kışın bulk için kullanılabilir tabi

• Definisyonumun ilerleyen dönemlerinde sabah kardiyo, öğle-öğleden sonra antrenman yapacağım zamanlar için pre workout olsa çok iyi olacak. Bir kere sabah kardiyo, öğle-ikindi arası antrenman denedim, antrenmanda halsiz oluyorum. Ama gel gör ki pahalı geliyor canına yandıklarım 100 liraya 30 servis gibi birşey çıkıyor.

Bu arada senin assault kaça patladı abi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Executor06 -- 6 Mayıs 2013; 21:39:30 >
  • quote:

Definisyonumun ilerleyen dönemlerinde sabah kardiyo, öğle-öğleden sonra antrenman yapacağım zamanlar için pre workout olsa çok iyi olacak. Bir kere sabah kardiyo, öğle-ikindi arası antrenman denedim, antrenmanda halsiz oluyorum. Ama gel gör ki pahalı geliyor canına yandıklarım 100 liraya 30 servis gibi birşey çıkıyor.

Bu arada senin assault kaça patladı abi ?

kardiyoyu off günde yapsan daha iyi olur,ikisi aynı günde zor

gaspari super pump max 69tl iken almıştım,40 servis,yakın fiyata bulunabilir heralde yine

http://www.neosante.com/23525/50079

• assault 89.90 tl, 32 servis

• quote:

gaspari super pump max 69tl iken almıştım,40 servis,yakın fiyata bulunabilir heralde yine

Off günlerde yapıyorum ama işi bir adım öteye taşıyınca off günler yetmiyor. Belki de off günlerde 1 sabah 1 de akşam olmak üzere 2 kere yapabilirim. Tabi yine haftada 1 gün hiçbirşey yapmadan dinlenme günü olarak geçirmek kaydıyla. Bunu da bacak gününden sonraki gün olarak tercih ediyorum.

Gaspari ürünleri daha bir öğrenci dostu zaten sen denemişsin, etkisi nasıl ? 1 ölçek mi kullanıyordun ?

• quote:

quote:

Off günlerde yapıyorum ama işi bir adım öteye taşıyınca off günler yetmiyor. Belki de off günlerde 1 sabah 1 de akşam olmak üzere 2 kere yapabilirim. Tabi yine haftada 1 gün hiçbirşey yapmadan dinlenme günü olarak geçirmek kaydıyla. Bunu da bacak gününden sonraki gün olarak tercih ediyorum.

Gaspari ürünleri daha bir öğrenci dostu zaten sen denemişsin, etkisi nasıl ? 1 ölçek mi kullanıyordun ?

c4ten az kaldı,daha başlamadım gaspariye,
    etkisini merak ediyorum ben de

• Kullanınca haberdar edersen sevinirim o halde
  • quote:

Kullanınca haberdar edersen sevinirim o halde

ederim

• quote:

quote:

Kullanınca haberdar edersen sevinirim o halde

ederim

superpump max a bugün başladım,
    taze sıkılmış limon tadında, tatta sıkıntı yok,
    1 ölçek 16gr tozu bir bardak suda karıştırdım,görüntü olarak tarhana çorbasına benzedi:)
    karışım iyi ancak en üstte beyaz bir takım parçacıklar toplandı,
    midemde herhangi bir rahatsızlık yaratmadı, c4ten sonra + veya - bir tarafını görmedim antrenmanda,
    c4 içince ellerimde karıncalanma olurdu, gasparide olmadı, içerik farkından olmalı,
    bugün omuz sırt çalıştım, diğer antrenmanlar nasıl geçecek bakalım

• c4 gibi iyi bir enerji sağladı diyorsun yani ?
  • quote:

c4 gibi iyi bir enerji sağladı diyorsun yani ?

evet onun kadar iyi denilebilir,performans düşüşü yaşamadım çnkü

• Bir de bu pre-workout ürünlerinde 1-2 ay kullanımdan sonra 1-2 hafta ara vermek, vücudun adaptasyonunu engellemek gerekir diyorlar. Böyle birşey yapıyor musun ? Ne zamandır devam ediyorsun ?
  • Assault akar beyler.

Ama bırakıcam sanırım yazın çünkü çarpıntı yapıyor havalar çok sıcak ,salon dahada sıcak.
  • quote:

Bir de bu pre-workout ürünlerinde 1-2 ay kullanımdan sonra 1-2 hafta ara vermek, vücudun adaptasyonunu engellemek gerekir diyorlar. Böyle birşey yapıyor musun ? Ne zamandır devam ediyorsun ?

en fazla 1 hafta, kukaklıksız presiz antrenman çekilmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

Assault akar beyler.

Ama bırakıcam sanırım yazın çünkü çarpıntı yapıyor havalar çok sıcak ,salon dahada sıcak.

bende sorun yok, salon havadar

• quote:

quote:

Bir de bu pre-workout ürünlerinde 1-2 ay kullanımdan sonra 1-2 hafta ara vermek, vücudun adaptasyonunu engellemek gerekir diyorlar. Böyle birşey yapıyor musun ? Ne zamandır devam ediyorsun ?

en fazla 1 hafta, kukaklıksız presiz antrenman çekilmiyor

Biz boşa yaşıyoz o zaman, hiç kullanmadım daha

Tekrar hacim için çalışmaya döndüğümde (kışa doğru) superpump deneyebilirim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.