Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (1340. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.977
Cevap
664
Favori
2.289.638
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13381339134013411342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçen sene ne güzel seçenekler çoktu. Fiyatlar şimdiye göre neredeyse %50 uygundu. Artık protein tozu el yakıyor. Uygun gözükenlerin içinde de kimbilir ne kadarı protein? Yazık cidden. Artık spor yapmak ve bu doğrultuda protein ağırlıklı beslenmek bile pahalı ve lüks oldu. En basitinden bahsedeyim. Yumurtayı 30lu karton alırım. Her ay zam geliyor. Geçen ay 23 TL den alırken, şimdi 28 TL den alıyorum. Bu en alt ve ucuz besin. Tavuğu, kırmızı eti, protein tozu vb gıdaları siz düşünün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seradonin -- 10 Eylül 2021; 8:12:1 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bende nefes darlığı yok hocam kardioyu bol bol yapıyorum hatta korona öncesine göre daha iyiyim kardioda enteresan bi şekilde :) bazen sadece kardio yaptığım günlerin sonrası hemen buhar ve saunaya giriyorum orda da bi sorun yaşamıyorum :)

benim tek sorun ağırlık kaldırmada. b12 ve d vitamini eksikliği belli dönemler olabilir hocam normal onlar genelde kış

güneşsiz günlerde, ama genel bi halsizlik yok bende, bazı günler uyku kaynaklı oluyor oda bi süre sonra kalmıyor :)

• Seradonin kullanıcısına yanıt
    Allaha şükürler olsun, online İngilizce derslerden güzel kazanıyorum, 1000 tl de versem aylik supplement icin bana koymaz ama 1000 euroya Avrupa'da 2000 model araba alirsin. Bana bu paralar korkunç geliyor. Su araba 2 weider etmiyor amk...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • https://www.hepsiburada.com/ssn-mass-refuel-5000-gr-cikolata-shaker-p-HBV00000VPBLZ

10 gündür bunu bekiyordum pusuya yatmıştım.

İlk alışverişe 50 tl ve hepsipayle de 50 tl iade geliyor. Toplamda 205 tl civarına alınabiliyor.

• luck runs out kullanıcısına yanıt
    Neden uğraştıniz yahu bana yazsaydınız 😁

• Japonya kullanıcısına yanıt

Nasıl yani hocam :d

• _ReLaX_35_ kullanıcısına yanıt
    Ben ssn satarken millet almayın diyordu alanlara laf ediyordu ama neyse ki protein tozunu almaya başlamışlar artık

• Gençler herkese merhaba, bugün Migros'da ette ciddi indirim var,bence değerlendirin. Ben soylemesi ayip 5 kilo sipariş verdim , kilosu 46 tl ye geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silveraction -- 13 Eylül 2021; 17:36:13 >
  • silveraction kullanıcısına yanıt

Tanıdık değilse getiren kişiler ve mağaza bayağı yağlı bir et gelmesi muhtemel hocam. Mağazadan teslimatı seçmek görerek alma açısından et konusunda daha iyi oluyor Migros'ta nacizane.

Selamlar.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Kasap benim arkadasim kardeşim, yarım kiloluk tabaklara porsiyon servis yaptiriyorum ☺️ ama dediginde haklısın,dikkat etmek lazim. Ben zaten online siparis verdim ancak kendim gidip alacagim aksam dersim bitince

• silveraction kullanıcısına yanıt

Afiyet olsun :)

Böyle olunca tadından yenmez, kendi kampanyanı oluşturdan ET tbg'si oluşturun bir de üç beş de oradan gelsin :)

• Gençler tekrar merhaba,telefona şöyle bir kampanya düştü,whey arayanlar degerlendirsin. Ben 20 yil derken ilk kere supplement almayacagim bu sene ama genc arkadaşlar göz atsın buna. Biliyorsunuz bn dandik bisey paylasmam sizle, diğerlerine göre yine de avantajli fiyat diyebilirim. Trendyol Protein 7 mağazası.

• Bakin n11'de de şöyle bir kampanya var. Hangisini seçerseniz seçin pişman olmazsiniz. Esn whey 2.5 kg

• HK-416 kullanıcısına yanıt

Tatsız olduğunu yazmış herkes, kötü bir tat dememişler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hep aynı gelişmiyor

şeytan diyo vur iğneyi

• Boyun kısa sanırım,asla vurma steroid saglıgı geçtim gorsel olarak hayatının hatasını yaparsın,şuanki halin gayet iyi

• Uygun fiyata creatin önerebilecek varmı

• Protein7 %10 indirim kuponu göndermiş. Benim ihtiyacım yok. İhtiyacı olan kullansın. Yalnız kupon bireysel (üyeliğe tanımlı) mi bilmiyorum. Şansınızı deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Panzerkampfwaagen VI kullanıcısına yanıt
    Gerek yok iğneye, spora ilk başladığım zaman hoca hiçbir zaman büyüklük yetmeyecek demişti ama unutma şuanini ve ilk basladigin zamani düşün aradaki farki anlarsın

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Panzerkampfwaagen VI kullanıcısına yanıt
    hocam çok kas iyi değilki, ben en azından öyle düşünüyorum. refleks hızını etkiliyor, ilerde bu kaslarin yağa dönüşme durumu olacak. ne kadar sürede bu duruma gelebildin bu arada ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 13381339134013411342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.