Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (1330. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.008
Cevap
663
Favori
2.291.896
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13281329133013311332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7530426AB -- 17 Eylül 2021; 22:39:3 >
  • İyi diyebileceğimiz her marka 500 üstünde. Ancak kart kampanyası + indirim kuponu gibi faktörlerle bir nebze ucuza alabiliriz. Ben de BCAA fırsatı kolluyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • solent S kullanıcısına yanıt
    Hocam birçok sebebi olabilir öncelikle moral bozmayın. 2 günlük kreatin karaciğerden önce zarar vericek olsa böbreklere zarar verirdi diye düşünüyorum. Zaten mevcut bir sorununuz vardır onu tetiklemiştir karaciğer enzimlerini fırlatıcak birçok sebep var. Hepatite kesin baktırın temizse aşılarınızıda olun derim, HIV'e baktırın zaten hepatit ve HIV aynı test kitinde bakılıyor. Hocam vitaminlerinize baktırın onlarda da düşüş varsa belki bir ihtimal çölyaktan şüphelenebilirler tabi doktor daha iyi bilir . Daha birçok hastalık bunlara sebep olabilir bundan önce en son ne zaman baktırdınız karaciğer değerlerine acaba ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, Multivitamin f/p var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

İyi diyebileceğimiz her marka 500 üstünde. Ancak kart kampanyası + indirim kuponu gibi faktörlerle bir nebze ucuza alabiliriz. Ben de BCAA fırsatı kolluyorum.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7530426AB -- 17 Eylül 2021; 22:39:13 >
  • Spor sonrası için BCAA çok iyi bir seçenek olabilir. En azından protein tozundan daha uygun.🙂

• Kru3gerBey kullanıcısına yanıt
    İçeriği en güzel Torq Multivitamin gibi görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7530426AB

.

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri
    Besin Takviyesi Fırsatları Ve SohbetleriSupplementler.com
    Supplementler.Com Whey Protein 2000 Gr - Whey Protein
    https://www.supplementler.com/urun/supplementlercom-whey-protein-2000-gr-8349

Hocam ben bu ürünün kurabiyeli olanını halihazırda kullanmaktayım ve bitmek üzere ( Ve benim vücudum çok hassas olmasına rağmen herhangi bir olumsuzluğunu görmedim içimi de gerçekten kurabiyeli oğlanın harika ben 150 ml suyla karıştırıp içiyorum ne top aklanma yapıyor ne dibi tutuyor hiçbir problem yok tekrardan sipariş geçecektim Benim bu sitede altın üyeliğim var beş kiloluk olan Scitec 789 dam 712 ye geliyordu Daha önce de bu markayı kullanmıştım çok memnun kaldım o yüzden beş kiloluk olanı siparişini geçtim zaten şöyle bir durum var yanlışım varsa düzeltin lütfen Supplementler.com whey Proteini Scitec in Macaristan’daki aynı fabrikasında üretiliyor )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar sporla alakası olmayan bir arkadaşım sürekli almanyaya gidip geliyor, bende Universal gh max aldırmak istiyorum ama nEreden bulur o da bilmiyor, ben de bilmiyorum. Bir fikri olan var mı?

• Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri
    Birazda üzülelim
    Çokta eski değil ağustos 2016

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volkoff_007 -- 5 Ağustos 2021; 2:51:26 >
  • Volkoff_007 kullanıcısına yanıt
    Bu fiyata olsa 20 tane alırım :D tavuk yumurta yemem full whey beslenirim.

• linkorn L kullanıcısına yanıt

5 yıl önce alıyorduk hocam

• Volkoff_007 kullanıcısına yanıt
    Geçen sene 197 liraya almıştım ben o bile çok iyiydi.

• linkorn L kullanıcısına yanıt
    Ben Makedonya bulamadım. Daha geçen hafta. 😃 Google da takviye satan yerleri bulup mesaj atmıştım sürekli var mı diye. Sen de öyle yapabilirsin. Almanya’da bulunur diye düşünüyorum.

• Turtle Punch kullanıcısına yanıt
    Hocam kesin birşey demiyorlar, halen tedaviye başlanmadı. Daha önce de kullandım ama ilk defa böyle birşeyle karşılaştım, gözlerimin içi sapsarı, ast alt değerleri fırlamış, birtane doktor başka sebepler olabilir diyor vücut üretebilir diyor vs vs.

• HK-416 kullanıcısına yanıt
    Doktorlar da net birşey demiyorlar. Her bünye farklıdır belki çocukken geçirdiğim sarılık sebebiyle karaciğerim hassas o sebeple de tepki göstermiştir.

• Seradonin kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle bende öyle düşünüyorum, yoksa yükleme felan yapmadım ayda 4 5 ölçek kullandım o da aralıklarla.

• solent S kullanıcısına yanıt
    Çok garip hocam tedavi felan yoksa neyi bekliyorsunuz tam olarak doktorlar şöyle yapıcaz böyle yapıcaz demedi mi

• Seradonin kullanıcısına yanıt
    Mantıklı hocam öyle deneyeyim en iyisi teşekkürler.

• Turtle Punch kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle aynı fikirdeyim çok ciddi bir sorunun habercisi 1 dakika bile beklememek gerek.

• 
Sayfa: önceki 13281329133013311332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.