Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (1292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
32.004
Cevap
663
Favori
2.291.639
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12901291129212931294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • isviçreli bilim adamı kullanıcısına yanıt

Neye gore mi :) tmm hocam afiyet bal seker olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • solent S kullanıcısına yanıt
    Yüksek protein alımı ve yanında kullandığım kreatin, glukozamin, zma, arjinin, kafein türevi takviyelerden dolayı olduğunu düşünüyorum. Bu dönem yüksek spor ve yüksek protein alımıyla karaciğeri yorduğumu düşünüyorum. Özellikle akşamları aşırı kaşıntı ve buna bağlı olarak vücutta nokta nokta kızarıklık. BCAA hariç tüm takviye alımını kestim. Proteini de azalttım.
  • Nicomedia66 N kullanıcısına yanıt
    Kanserojen derken GDO lu yiyeceklerden mi bahsetmektesiniz? GDO’lu yiyecekler zaten A dan Z ye hayatımıza girdi. Sadece bakliyatta sorun var demek pek doğru sayılmaz. Tohumla oluşan tüm gıdalar diyelim. Hatta şeker bile buna dahil diyebiliriz. Kısacası kanser olmamak için mevcut koşullarda sadece su içerek yaşamak gerekiyor.
  • Bucephalas B kullanıcısına yanıt
    NEOSANTE - ELİNE GIDA KİMYA İLAÇ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Tarafından üretilip satılıyor yerli bir marka.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay3498

NEOSANTE - ELİNE GIDA KİMYA İLAÇ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Tarafından üretilip satılıyor yerli bir marka.

Neosanteden 10 sene önce alışveriş yapmıştım. Bir problem yaşamamıştım. O zamanlar ülkede yerli marka sadece nitrofull vardı, hardline da yeni piyasaya çıkmıştı. Şimdi bakıyorsun her supplement mağaza kendi wheyini üretiyor. İlginç... Analiz sonuçlarını isteyeceğim

• Neosanteden yakın zamanda alisveris yapan var mı?

• Sosyal medya hesapları pasif durumda.onceden alisveris yapardim

• Seradonin kullanıcısına yanıt
    Protein fazla geliyordur hocam.böbrek ve karacigeri zorlama.bol su ve proteini azaltmak lazım bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

Yüksek protein alımı ve yanında kullandığım kreatin, glukozamin, zma, arjinin, kafein türevi takviyelerden dolayı olduğunu düşünüyorum. Bu dönem yüksek spor ve yüksek protein alımıyla karaciğeri yorduğumu düşünüyorum. Özellikle akşamları aşırı kaşıntı ve buna bağlı olarak vücutta nokta nokta kızarıklık. BCAA hariç tüm takviye alımını kestim. Proteini de azalttım.

İçinden glukozamin için şunu söyleyeyim, şeker hastası veya deniz kabukluklarına alerjiniz yoksa bu şekilde bir etki yapmaz. Diğerleri için bir şey diyemiyorum. Enzimlerine baktırmanı öneririm.

• Seradonin kullanıcısına yanıt

geçmiş olsun. kan tahlillerine baktırıp özellikle karaciger enzimlerini istedirsen daha kolay kesin sonuca ulaşırsın. tahminim kreatin yapmıştır. çünkü kreatin haricinde depolanan takviye yok bildiğim.

• #Murder king# # kullanıcısına yanıt
    En son 1 sene önce yapmıştım. İyi bür firmaydı. Ama son 1 yılı hiç bilmiyorum.
  • Vidal kullanıcısına yanıt
    Her arkadaşa görüşleri için çok teşekkürler. 1 hafta BCAA hariç tüm takviyeleri kestim. Duruma göre devam ederse doktora gideceğim.
  • arkadaşlar spro sonrası kreatini soda ile tüketmek mantıklı mı? üstatlar cvp verebilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

Galiba alan çok olmadı ama yine indirim olursa almanızı tavsiye ederim. Bugün koliler geldi, bulgurlar 2022 yazına kadar son kullanma tarihli, hazır yemekler genelde 2024 , bazılari 2022 2023 yazı.. Ek olarak 14 büyük paket haşlanmış sade baklagil almıştım onlar burada yok.
    114 paketin toplamı
    60paketx360 gram karışık sebzeli bulgur =60 TL
    40paketx330(ort) gram hazır yemek = 150 TL
    14paketx700 gram haşlanmış baklagil=65 TL

275 TL'ye bunların sağlayacağı katkıyı verebilecek takviye artık yok diye düşünüyorum. Sonradan lezzetlerini soran olursa yazarım , beklenti ile Meksika soslu plakiyi almıştım merakla açtım baya baya iyi geldi, diğerlerini daha tatmadım ama bir dahakine bundan stok yaparım.
    Hoşaflar da spor sonrası için iyi gözüküyor.

25 25 iki kutu bende aldım kargoya verilmiş, daha önce müsait olmadığım zamanlar da soğuk şekil de tüketmiştim her hangi bir sorun yoktu şimdi ısıtarak her türlü yerim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

Arkadaşlar. Yüksek protein kullanımında kaşıntı ve vücutta kırmızı nokta sorunu olan oldu mu? Ya da olduysa neye bağlı oldu, bende son 1 haftadır bu oluştu. Ve tüm takviye ve protein tozu alımını kestim. Başına gelen varsa nasıl halletti?
    senelerdir spor yaparım bildim bileli sırtta sivilce olur doktora gittiğim de karaciğer yağlanması var demişti seneler önce diyet listesi vermişti kırmızı beyaz et yasak balık haftada bir gün yumurta günde bir tane felan teşekkür edip kalkmıştım Yazları 1 deniz 1 güneşlenmeye hepsi geçiyor kalmıyor kışın tekrar çıkıyor.Deniz ve Koruyucu güneş kremi ile bronzlaşmanızı tavsiye ederim çok iyi geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• isviçreli bilim adamı kullanıcısına yanıt

Hocam nereden aldınız acaba ?

• siyahlee97 kullanıcısına yanıt

Afiyet olsun hocam, normalde bu tarz şeyler tüketmezdim ama başta fiyat cazip geldi gelince baktım ev yapımı kıvamındalar.

• DefuseHostage kullanıcısına yanıt

Buradan aldım hocam ama şuan indirim yok ; https://yaylabakliyat.com/

Geçen hafta sıcak fırsatlarda konusunu gördüm aldım, yenilebilir mi diye eski konularda arama yaptım 2 ay önce indirim konusunu açmışlar sonra 1 ay sonra tekrar konu açmışlar ama

bu konuya bakanların haberi olmamış, ben de buraya paylaşım yaptım.

Alanlar memnun kalmış, bulgurlar pişmiş değil bulgur+kuru sebze tohum vs. Pişmiş ürünlerde de koruyucu katkı maddesi, renklendirici yok ev kıvamında.

• siyahlee97 kullanıcısına yanıt
    Yok benim de başıma aşırı kaşıntı gelince ara verme gereği duydum. Yoksa bir ton takviye kullanırım bana mısın demezdim. Bir de covid-19 geçirince tabi insan biraz daha temkinli oluyor. Muhtemelen Kreatini biraz abarttım. Şüphem o yönde. 3 ay gerileyince yaza kadar eski formu yakalayayım derken protein ve takviye alımını biraz abarttım sanırım. 🙂
  • 
Sayfa: önceki 12901291129212931294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.