Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (1289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: engonge23 , engonge23 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.005
Cevap
663
Favori
2.291.761
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12871288128912901291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de diyorum bu arkadaş neden yerli firmaları, dev Alman firmalarıyla bir görüp aynı kalitede diyor. İşte karşımızda Akcan Kimya. Ha kendilerinden hammadde aldım. Kullandım. Zaten neredeyse denemediğim firma kalmamıştır.

BCAA larına şeker karıştırıp sattıklarıyla ilgili çok iddia vardı. Tabi bunu ıspat edemem. Laboratuvarım yok. İftira da atılmış olabilir?

Ama asla artık ürün almayacağım bir firma. Çünkü, artık ne olduğu belirsiz Çin’den hammadde alıp da yerli ve milliyim diyen hiçbir firmadan alışveriş yapmıyorum. Ama yapana da mani olmam.

Aşağıda zaten gerekli fikirlerimi belirttim uzun uzun da yazmaya gerek yok. Alırım Mulipower vb türevi ithal ürünü, bakarım keyfime. En azından içinde ne olduğuna eminim. Zaten içinde başka şey karıştırsalar adamları öttürürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seradonin -- 28 Mart 2021; 20:11:9 >
  • Vidal kullanıcısına yanıt
    Yorum bile yapma gereği duymuyorum. Yazım hatasıdır diye iyi niyetli olasım var.
  • silveraction kullanıcısına yanıt

Ooo bu bizim ilk seri :) Hocam valla açıkcası neden zehir gibi , zehir nedir tarifi bilemedim. BCAA nın kendine has çok da balkaymak olmayan pis bir tadı var evet, hatta içemeyenler için biz şimdi Yeşil Elma aromalı çıkardık, yakında da Mango aromalısı çıkacak. Fakat dediğim gibi BCAA'nın hoş bir tadı zaten yoktur.

• @Seradonin başlarda ben de hüsnü zan ederek baskı hatası olarak düşünmüştüm. Fakat Simple Nutrition'un aromalı BCAA'ları ile olan tablo benzerliğini görünce "acaba" dedim. Simple Nutrition'un aromalı BCAA'ları %60 saflıkta ve %17 maltodekstrin içeriyor. Aroma dediğiniz şey de esasında ürüne katılan esanstır. Ham ürüne renklendirici ve esans katılarak aroma verilir. Kanaatimce bu şahısların "unflovered" dedikleri maltodekstrin ile harmanlanmış ama renklendirici ve esans eklenmemiş ürün. Üretici bence hatadan ziyade "Freud Sürçmesi" yaşamış ve istemeyerek te olsa (reflex olarak) realiteyi dışa vurmuş :) .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hadi hocam hadi kabak tadı verdin artık

Bize söylüyorsun ama kendinin kim olduğunu açıklamıyorsun, anlaşıldı ne olduğun, kaptın 2 kutu whey i hadi iyisin

Bizim yaptığımız iş ortada, kendimizi ispatlayacağımızı ispatladık, lafla değil dokümanlarla ispatlarız ki buradaki arkadaşlardan bizleri bilen bilir.

Sen bak dalgana, millete çamur atmaya devam et, 2 kutu creatine için herkese çamur at, al paranı hediyeni, herkesin hakkına girmeye devam et, herkese çamur at, dünya bilmiyor sen biliyorsun zaten, hesaplaşırız elbet bu dünyada olmasa da :))

Saygılar;

Hocam maltodesktrin koyulduğu zaman içindekilere yazılması gereken bir bilgidir, yazmazsanız kalkıp bunu tabloya koymamanız gerekiyor, her yerinin uyuşması gerekiyor. Maltodekstrin olsa karbonhidrat değerine yine yazılması gerekmektedir. Evet burada bir yazım hatası var, grafik tasarım bilgiyi yazarken yanlış yazmış, ki olabilir bu tip hatalar, tespit ettik biz ve düzelttik. Herkesin başına gelebilecek bir hatadır, ilk çıkarken biraz acele edildi ve bunu yaşadık. Fakat bu maltodekstrin olduğunu mu gösterir :) Alemsiniz.

Süper analiz bilginiz var hocam, biz hizmetimize devam edeceğiz, sizle veya sizsiz, yaptığımızdan eminiz ve arkasındayız, ha ambalajımız çok janjanlı değil belki , veya fiyatlarımız 300 400 TL değil, fakat biz ilk yola çıktığımız stratejiden sapmadık, sapmayacağız.

Siz böyle gizemli takılın, alın wheyi creatine yazın yorumu, devam bu şekilde...

• Japonya kullanıcısına yanıt

Firmayı çok iyi tanırım, hammaddesi ürünleri kalitelidir, şüphe duymadan alabilirsiniz.

• MouSePaD M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Japonya kullanıcısına yanıt

Yerli ve Milli markalarımız Protouch, West ve Nutrich'i de sorun, "uzman" arkadaşın cevabını merak ettim Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri .

• quote:

Orijinalden alıntı: Vidal

Yerli ve Milli markalarımız Protouch, West ve Nutrich'i de sorun, "uzman" arkadaşın cevabını merak ettim  .

Kendim zamanında forumda yüzlerce Takviye sattım halen satıyorum

Protouch tadı mükemmel etki sıfır

West asla içmedim içmem

Nutrich ucuz ama milli takımda boksör olup durumu olmayan çok arkadaşa gönderdik çok kullanan oldu fena değildi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Hocam hakikaten terbiye yoksunu bir arkadaşsın

Bu markaların üretimi ile ilgili içeriği ve nasıl üretim yaptıkları ile ilgili net bir bilgim bulunmamaktadır, o yüzden iyidir veya kötüdür diye bir yorum yapmam doğru olmaz.

• yurtdışından getirilecek supplement önerisi olan var mı? tr firmaları dolar diye bizi mi yiyor anlamadım ki, 150tl 500gr kreatin yapmışlar. burda 1kg 10euro.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuksws_99 -- 29 Mart 2021; 4:45:13 >
  • isviçreli bilim adamı kullanıcısına yanıt

Hocam 1 liraya 40 gr protein alınıyor bu işte bir terslik var gibi sanki

• VitaminsizAsker kullanıcısına yanıt

Nasıl bir terslik var hocam, anlamadım. Baktığım kadarıyla internette bu paketler 6 liradan başlıyor, migrosta 8.5 TL.

Hocam işte çok ucuz değil mi 1 lira son kullanma tarihi mi yakın acaba ? Bende 50 paket sipariş verdim ama çok güven vermedi bana :D

• VitaminsizAsker kullanıcısına yanıt

Ben de daha geçen hafta sıcak fırsatlarda konularını gördüm bu firmanın , %50 indirimli 20 tane haşlanmış fasulye, bezelye, nohut aldım bunlar sorunsuz geldi meksika fasulyesinin tadına baktım çok iyiydi.

İndirimli alınca evde çiğ al haşla bekle filan zamanı olmayana yapmaya değmez gibi geldi(tabi indirimli almak lazım)

Geçen perşembe (buraya da koydum galiba) pişmiş ürünlerden 40 tane aldım bunlar daha gelmedi, 10 tanesi meksika soslu pilaki geliş fiyatı 400 gram 3.91 tl..

Bu paket de gelirse yaz sonuna kadar bu tarz yemek derdim olmayacak gibi.

Bulgurlardan 60 paket aldım, 1 ay önce yine düşürmüşler burada konusu vardı, o konuyu okudum herkese gelmiş ve memnun kalmışlar. Umarım bize de gelir.

Kimisinin skt en yakın 2022 .. Bu bize yeter, bir de sonradan kötü saklanırsa kurt vs yapabilir demişler orasını bilemiyorum gerçi bana fark etmiyor pişmiş olunca kurt da yerim sonuçta ek protein.Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri 

Anladım hocam kesinlikle büyük kolaylık gelsin yine bilgilendiririz buradan arkadaşlarıda, teşekkürler bu arada haber verdiğiniz için.

• quote:

Orijinalden alıntı: VitaminsizAsker

Hocam işte çok ucuz değil mi 1 lira son kullanma tarihi mi yakın acaba ? Bende 50 paket sipariş verdim ama çok güven vermedi bana :D

ben kırmızı fasulyesını yıyebılmıstım ama

Makarna ve ezogelin corbası vardı mıgrostan ındırımle almıstım.

Paketı açtıgım gibi attım. Benım yıyebılecegım bir şey değil ilk defa karsılastıgım bir koku ve koruyucu mu denir ne denir bilmiyorum.

Midemi bulandırdı. Normalde böyle hazır gıdaları rahat yerdım ama benım için rezalet bir tecrübe oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeen kullanıcısına yanıt

Umarım benzer tecrübe yaşamayız bakalım gelsin bi tadalım :D

• Başka markalarda pişmiş çorba , makarna , bulgur deneyimim olmuştu, gayet kötülerdi bu yüzden pişmiş çorba, makarna almadım bunlardan. Yenilmeyecek kadar kötü olmasına şaşırmam.

• 
Sayfa: önceki 12871288128912901291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.