Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (1258. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: melihcskn Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.978
Cevap
664
Favori
2.289.717
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12561257125812591260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kavi Gıda'nın (Hardline Nutrition) deposunu ziyaret eden hocamızın depodan gönderdiği bir görsel. İrsaliyeden de görüldüğü üzere Volac marka whey proteinler Kavi Gıda'nın deposunda kuzu kuzu kutulanmayı bekliyor.

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri
  • Vidal kullanıcısına yanıt
    Dostum bu fotoğraf eskiden herhalde hardline şirket ismini bir süre önce değişti.
    Bionet Gıda Kozmetik San. İç Ve Dış Tic. Paz. A.Ş.
    Diye geçiyor yeni ismi.

Attığın fotoğraf iki yıl öncesi
    Video da dakika 7.01

https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3D-9q2utH8RbM%26feature%3Dyoutu.be&q=EgQuLZpEGODRvYAGIhkA8aeDS35HWPQJpur7UUXdwlB_IlYzjiA4MgFy

Şuan ne oluyor ne bitiyor meçhul.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkay3498 -- 24 Ocak 2021; 9:14:42 >

• berkay3498 B kullanıcısına yanıt

Can Hoca'nın ziyaretinden sonra çok şey değiştiğini düşünmüyorum.

• muscle balance adında ürünleri olan bir marka var, güvenilir midir, türk müdür?

• pdem P kullanıcısına yanıt
    Yerli ankarada bir yer hiç kullanmadım ama çok iyi olacağını sanmıyorum
  • pdem P kullanıcısına yanıt
    Aylar önce birisi, bu markanin wheyi çok kotu diye burdan isteyen birine bedava vericem diyodu 😀 gecen aylarda indirimde 199 tl ye satiliyodu.(329dan dusmus yersen) Benim gözümde güvenilir ve kaliteli olma ihtimali yok ama tercih sizin
  • Tesekkur ederim, haklisiniz, hicbir turk markaya guvenmiyorum, hangi birinden urun aldiysam, hardline olsun, bigjoy olsun cok cok memnuniyetsiz kaldim, hepsinin sahsen iceriklerinin cok yalan dolan oldugunu dusunuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, cla yağ tutumunu engelliyor. Clean Bulk döneminde kullanırsak yap tutumunu azaltır mı?
  • Arkadaşlar merhaba, cla yağ tutumunu engelliyor. Clean Bulk döneminde kullanırsak yap tutumunu azaltır mı?
  • Breeking B kullanıcısına yanıt

O birisi benim sanırım evet. Bir arkadaş sağ olsun geldi aldı benden. Muscle balance için gerekli sertifikaları bana mail attılar. COA evrakları mevcut, inceledim sıkıntı gözükmüyor. Ancak ham madde kalitesi diye bir durum var ve bunu ben değerlendirecek kişi değilim. Lezzeti kabul edebileceğim şekilde olsaydı kullanırdım ancak tatlandırıcısının aroması hiç hoşuma gitmedi. Aklıma geldikçe midem kalkıyor öğhk! Bilindik markalardan şaşmam bu saatten sonra. Hardline,Optimum,Multipower,Weider vb.

• gainer için fırsat var mı?

• 69 tl ye kargo dahil aldığım proteinocean red detox bugun elime ulaştı, denedim ve kesinlikle içerik olarak dogru, fiyatida epey uygun, yaninda 4 adet sample gonderdiler 2 şase protein tozu bir şase bcaa ve bir adet pre workout, fiyat gayet makul diyette olup enerji düşüşü yaşayan arkadaşlar değerlendirebilir ancak içerisinde meyvelerden kaynakli şeker mevcut diyetinizin durumuna göre tercih edebilirsiniz.👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Eyvallah

carethy'iden bir şeyler alan var mı? protein bar vb atıştırmalıklar falan alsak da geçmez mi?

Carethy için güncel bilgisi olan var mı acaba?

• Korona’ya yakalanmam nedeniyle 3 aydır spora ara vermiştim. Bugün Yeniden sahalara döndüm. 3 ay ara vermenin fiziki ve psikolojik negatif etkisi çok büyük olsa da, kısa zamanda toparlamaya çalışacağım bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seradonin -- 26 Ocak 2021; 15:14:25 >
  • boosterboy B kullanıcısına yanıt
    Proteinocean a karşı artık büyük bir ön yargım var. Bu ürünü gördüm de, alıp denemek istemedim açıkçası. Memnun kaldıysanız, ihtiyacı olan arkadaşlar da deneyebilir belki?
  • Obaaaaaaa O kullanıcısına yanıt
    CLA olsun diğer yağ yakıcı takviyeler olsun, yağ yakımında o kadar az tesirli ki, boşa para verme derim. Bol bol acı kırmızı biber ye çok daha tesiri olur.
  • Seradonin kullanıcısına yanıt

İlk defa kullandim bu markayı, bahsettiğim ürün kesinlikle balon değil , zaten toz halindaki maddeler mikronize olmasigi için kendini belli ediyor ve suyla karisinca kurumus meyveler ve icindeki diger etken bitkiler suyla beslenerek hacim aliyor ve anlayabiliyorsunuz içerken içinde ne olduğunu, taneler azınıza geliyor ancak asıl mesele vucudun tepkisi ki ben yıllarca amerikan preworkout ları bile deneme şansı olan biri olarak çok beğendim, vucut isinda bariz artış meydana geliyor, enerjiyi hissedebiliyorsunuz ki bu caffeine den gelen bir enerji değil, 40 dk sonra düşüş de yapmıyor,

Ancak yanında gelen 2 şase protein tozunu denedim ve su ile karışımı çok zor, içerken whey in kendi aromasını aliyorsunuz ancak hammadde konusunda birşey diyemem,

Yine ayrica yaninda hediye gelen pre workout u deneyeceğim onu da yorumlarım içtikden sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

Korona’ya yakalanmam nedeniyle 3 aydır spora ara vermiştim. Bugün Yeniden sahalara döndüm. 3 ay ara vermenin fiziki ve psikolojik negatif etkisi çok büyük olsa da, kısa zamanda toparlamaya çalışacağım bakalım.

Geçmiş olsun, ben 2 sene aradan sonra başladım, gizlenen bazı sakatlıklar ortaya çıktı bile, seneler önce yediğim hurmalar bugun sırtımı kaşıyor 😁 ancak 3 ay arayı fırsata çevirip 2 ay içinde eski formun uzerine cikarsin bence,geri donuslar herzaman daha iyi oluyor :))

• boosterboy B kullanıcısına yanıt
    Omuz sakatlığı mıydı, yoksa başka mı? 6 ay omuz ağrısı da çekmişliğim vardı. 😃
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

Omuz sakatlığı mıydı, yoksa başka mı? 6 ay omuz ağrısı da çekmişliğim vardı. 😃

Omuz sakat zaten sporalu biraktikdan sonra basladi, kaslar gerginligi kaybedince ortaya cikti, gecen hafta birde göğsümü yırttım ödem oldu biraz, 10 kiloda yırttim biraz negatif calisiyordum ama yinede bu kiloda olmasi cok şaşırtti, henüz 3. Haftamdayım belki bir iki haftaya baska bir yenisi eklenebilir 😁 bu iki ay cok hafif ama set aralarinda az dinlenerek idmanı bitiriyorum bakalım umarım zamanla artmaz da azalır 😂

• 
Sayfa: önceki 12561257125812591260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.