Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
25.146
Cevap
545
Favori
1.795.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 2227
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 718
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 55 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 416
  • Favoriye Eklediklerim 551
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • HK-416 (822 mesaj) Seradonin (718 mesaj) berkay3498 (552 mesaj) hknaltdes (479 mesaj) Johny Constantine (408 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10050 mesaj) Mobil (8702 mesaj) Tablet (520 mesaj) Mini (732 mesaj) Uygulama (3385 mesaj)
  • @
40 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri
Giriş
    171 Mesaj

Sindirim, birde bu şekilde bakarsak tüm supplementler para tuzağı pre workout ve kreatin hariç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metin10oktay -- 28 Ağustos 2020; 11:27:40 >
    |
    |
    ssdestroyer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    264 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ssdestroyer

Arkadaşlar amacım tartışma çıkarmak değil. Gayet samimi şekilde soruyorum. Günlük protein ihtiyacınızı gerçek besin+whey den tamamlarken bcaa almanın amacı nedir? Yediğiniz ette, wheyde zaten bcaa var. Bcaa biraz para tuzağıymış gibi geliyor.
    Siz her gün et yiyebiliyor musunuz hocam? Amacım tartışma çıkarmak değil gayet samimi bir şekilde soruyorum. Herkesin yaptığı antrenman, vücut ağırlığı, hedeflenen durumu farklı olduğu için kullanıyor. Ona bakarsanız ette karnitin de var kreatin de.
    |
    |
  • Binbaşı
    1548 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    10 TL’ye 150/30 indirim yapan hesap aldım. ING Bankamatik kartına da 25 TL indirim vardı. 224 TL ye bir paket daha mocha aldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1548 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: ssdestroyer

Arkadaşlar amacım tartışma çıkarmak değil. Gayet samimi şekilde soruyorum. Günlük protein ihtiyacınızı gerçek besin+whey den tamamlarken bcaa almanın amacı nedir? Yediğiniz ette, wheyde zaten bcaa var. Bcaa biraz para tuzağıymış gibi geliyor.
    BCAA kana hızlı karışıp, vücut tarafından hızlıca kullanılıyor. Tek artısı o. Onun dışında bir etkisi yok. Zaten genellikle spor öncesi ve sonrası alınmasının sebebi o. Kasları kolayca beslemek. Olmazsa olmaz mı? Dersen tabi ki değil. Ona bakarsan takviyelerin hiçbiri olmazsa olmaz değil. Dışarıdan tüm besinleri alabilirsiniz. Ama bunun bir de maliyeti var. Misal, yeterli sitrülini almam için günde 1 karpuz yemem gerek. Kreatin alabilmem için kiloyla et yemem gerek. Bu ve bunun gibi örnekler çoğaltılabilir.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    523 Mesaj
    aldığım bir ürünün yanında 3 adet hediye powerlife nutrition whey gelmiş, bilen var mı markayı kullanabilir miyim?
  • Binbaşı
    1548 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Eskiden multivitaminini kullanmışlığım var. Yerli marka.

|
    |
    s1LENT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    379 Mesaj
    Proteinocean portakalli bcaa sinj aldim, tadi fena değil. Tadı için degil de ucuz olduğu icin aldim aslinda tad cok önemli degil benim açımdan. En iyi verimi aromasiz bcaa lardan aldim her zaman üzüm suyuyla karıştırıp icerdim, gerçekten cok faydasını gördüm. Proteinocean deneyip yorumlarımı tekrar yazacağım ☺️

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

aroma hakkında yorum yapar mısınız hocam ? çikolatalısını hiç içemediğimden başkasına verdim.
    |
    |
    Seradonin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1548 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: FunnyxD

Proteinocean portakalli bcaa sinj aldim, tadi fena değil. Tadı için degil de ucuz olduğu icin aldim aslinda tad cok önemli degil benim açımdan. En iyi verimi aromasiz bcaa lardan aldim her zaman üzüm suyuyla karıştırıp icerdim, gerçekten cok faydasını gördüm. Proteinocean deneyip yorumlarımı tekrar yazacağım ☺️
    Ben de aldım. Sağ olsunlar lansman ürünlerini sıkça aldığım için jest olarak shaker göndermişler. Küçük shaker'ı çok hoşuma da gidiyordu. Lansman ürünlerini eğer ihtiyacınız olursa kaçırmayın derim. Fiyat/performans ürünü oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seradonin -- 28 Ağustos 2020; 16:55:57 >
  • Binbaşı
    1548 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Henüz kullanmadım. Bu ay son kullanma olan Weider ve Optimum var. Onu bitirmeye çalışıyorum. Gerçi bitmeyecek Eylülde de devam. :) Benim için tad hiç önemli değil. Uygun fiyatlı ve iyi içeriğe sahip olsun yeterli. Mocha için Myprotein in en iyi aroması deniyor. O sebeple içim rahat. Saf Arjinin içebilen her takviyeyi içebilir zaten. 🙂

|
    |
    Tatar 55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    522 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Obaaaaaaa

Aynen öyle bir de hardline çilekli var bende kimse tadını sevmemiş ama donmuş çilek veya böğürtlenle yağınca efsane oluyor canım çekiyor her zaman
    Hardline çilekli çikolatılısın göre nispeten daha iyi. Çikolatalısı içilmiyor aga.

Bu arada protein tozları uçmuş ya napcaz bu sene :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    849 Mesaj
    Haftada iki gün ağırlık çalışıyorum. Spor amaçlı yaptığım için haliyle çok fazla hacimlenemedim. Amatör bir kullanıcıya kreatin (monohidrat olan) önerir misiniz? Düzenli spor yapmadığım için sadece spordan 30 dk önce alsam sorun teşkil eder mi?

Tadı güzel kreatin monohidrat önerilerinize açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayalci07 -- 29 Ağustos 2020; 11:25:54 >
  • Yüzbaşı
    449 Mesaj

Düzenli spor yapmayan birinin supplementlere para harcaması, cüzdanındaki parayı Logar kapağına atması ile aynıdır. Sağlığınıza dikkat edin bu donemde, yapabildiğiniz kadar spor yapın . Iyi günler

|
    |
    hayalci07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1548 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Kreatin düzenli alındığında yani vücutta biriktiğinde etkili olan bir takviye. Yani sadece spor öncesi alayım bana güç ve kuvvet versin diyeceğin bir takviye değil ne yazık ki. Hatta her gün almaya başladığında 15 gün sonra filan etkisini görmeye başlıyorsun. Düzenli kullanman gerek. Kesince etki de azalmaya başlar. Bu tarz bir düşüncen varsa Arjinin sitrülin gibi günlük katkı veren takviye kullanabilirsin. Haftada 2 gün gerçi baya az, bunu en az 4 güne çıkarman, emeğinin karşılığını almanı sağlar. 2 gün spor yapıyorsan takviyeye bile gerek yok. Ama ben illa alacağım diyorsan da creapure formu olan her marka sana uyar. Neden creapure dersen böbreklerini daha az yorar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seradonin -- 29 Ağustos 2020; 11:45:53 >
    |
    |
    hayalci07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    449 Mesaj

Hocam sen bilgili bi arkadasa benziyorsun, protein tozu alinca sisiyormuşuz,hangisini alayim ? Bana höstnutrition onerdiler,alayim mi? 🤣🤣🤣

|
    |
  • Binbaşı
    1548 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Höstnutrition olur East olur sixpack olur bu markalar sorunsuzdur. Alın bolca pudra şekeriyle kısa zamanda şişersiniz. Arnold bile kıskanır sizi.🙂

|
    |
    silveraction kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    449 Mesaj

Tamam hocam, bi de sey soracaktım, arjinin alinca duvara cikiyormusuz, o dogru mu? Salon sahibi onerdi de 😃😃😃

|
    |
  • Binbaşı
    1548 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: silveraction

Tamam hocam, bi de sey soracaktım, arjinin alinca duvara cikiyormusuz, o dogru mu? Salon sahibi onerdi de 😃😃😃
    Doğrudur. O enerjiyle duvara çıkıp, dağcılık sporuna bile yapabilirsiniz.

Not: Şaka bir yana Arjinin ve Sitrülini kombine edince libido artışı ciddi seviyede yüksek oluyor. Dikkat etmekte fayda var.

• Yüzbaşı
    449 Mesaj

Ahh ahhhhh... Getirmiyor namussuzlar artık

|
    |
  • Teğmen
    115 Mesaj
    arkadaşlar n11 de toz şeklinde yani ham madde şeklinde arginin ginseng vs satışı var, alanlar veya bilgisi olanlar değerlendirme yaparsa çok iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Reklamlar
Masal Oku
Webtures SEO;SEO Nedir?
kripto para haberleri
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,984
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.