Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (1139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.942
Cevap
662
Favori
2.283.948
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11371138113911401141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba10 koduyla proteinocean portakallı bcaa'yı 80tl'ye aldım.
    neredeyse bedava... bu fiyata 100gr ithal bcaa'lar bile olmaz ama hayırlısı bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

Protein tozunu ve BCAA olarak kullananlar var. Hatta ben de 4-1-1 BCAA sını kullanıyorum. Lansman ürünleri uygun oluyor genelde.
    Bu son çıkardıkları ürün tam pre/during work out ürünü.

İyi fiyat.
  • https://www.gym-market.com/big-joy-big2-bcaa-glutamine-600-gr

Bcaa oranı 5 gr 4:1:1 ve 5 gram glutamin de var 50 servis 125 tl bu mu iyidir proteinoceanın ki mi ??Bilemedim ikisi de Türk olunca :)) glutamin oranı da çelmiyor değil aklımı
    150 tl sepet olunca big10 kodu da aktif oluyor bir şekilde tamamlarsam
    sizce proteinocean mı almalıyım yoksa big joyunkini mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • * bu mesaj silindi *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |erdem| -- 26 Şubat 2021; 20:58:49 >
  • onderweb kullanıcısına yanıt
    Ben pre workoutundan aşırı memnunum bcaası protein tozu lcarnitinlerini hemen hemen hepsini kullaniyorum çok iyi diyemem ama bu fiyatlara bence fiyat performans olarak çok iyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bna önerebiceğiniz 320 civarını çok geçmiycek whey varmı çikolata çilek aroma olmasın muz falan olsun bıktım türkiyeye sadece bunlar geliyor yav

birde xpro markası nasıldır 220 liraya havale + parapuanla alacam protein7den farklı tat olsun istiyorum eskiden myprotein çikolatalı kullandım x pro kalitelimidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badiemir -- 26 Ağustos 2020; 11:17:12 >
  • badiemir B kullanıcısına yanıt
    Gym marketten gym20 koduyla Multipower ya da hepsiburada’dan Myprotein.

• Seradonin kullanıcısına yanıt
    olimpik sporcu sitesinde 265 lira myprotein 251 mi ne havale ile muz var güvenilirmi biliyormusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: badiemir

olimpik sporcu sitesinde 265 lira myprotein 251 mi ne havale ile muz var güvenilirmi biliyormusunuz
    Oradan hiç alışveriş yapmadım. Yorum yapamayacağım. Protein7'den havale ile aynı paraya gelir. Hatta %10 indirim kuponu da yolluyorlar. Mocha aromalı bizim konunun resmi aroması. Kahve tadını seviyorsan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kewel212

https://www.gym-market.com/big-joy-big2-bcaa-glutamine-600-gr

Bcaa oranı 5 gr 4:1:1 ve 5 gram glutamin de var 50 servis 125 tl bu mu iyidir proteinoceanın ki mi ??Bilemedim ikisi de Türk olunca :)) glutamin oranı da çelmiyor değil aklımı
    150 tl sepet olunca big10 kodu da aktif oluyor bir şekilde tamamlarsam
    sizce proteinocean mı almalıyım yoksa big joyunkini mi
    İkisi arasında kaldıysan Proteinocean derim. Fiyatı uygun çünkü. Hatta ben de lansman ürününü bugün aldım. Proteinocean'ın neredeyse tüm lansman ürünlerini alıyorum. 80 TL'ye alınacak bir ürün. merhaba10 kodu ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: |erdem|

* bu mesaj silindi *
    Ne güzel günlerdi değil mi? Dolar 2.25 TL'yi. Her şey ucuzdu. Et, süt, yumurta, protein tozu vb... hayat her geçen gün zorlaşıyor ne yazık ki.
  • Seradonin kullanıcısına yanıt
    kahve aromalı sevmem oyüzden protein7 den almak istemedim çilek krema aldım çikolata daha önce kullandım dedim xpro alayımmı ondan protein7 nin kendi ürünü kötümüdür acaba
  • badiemir B kullanıcısına yanıt
    Ben almam açıkçası. Tabi karar senin. 🙂

• proteinocean'da geçerli bir adet 300/75 indirim kodum mevcut ihtiyacı olan pm atabilir. (verildi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infernal87 -- 26 Ağustos 2020; 13:40:20 >
  • protein ocean dan bi kupon daha bulursam stok için bi 2 kilo daha alıcam bu sefer caramel macchiato
  • Panzerkampfwaagen VI kullanıcısına yanıt
    250 tl de 50 tl işini görürse yollim hocam özelden :)
  • Tatar 55 kullanıcısına yanıt
    saol ya 300/75 lazım :)
  • Panzerkampfwaagen VI kullanıcısına yanıt
    şimdi yemeksepeti siparişlerimde 300 e 75 seçtim birinin işine yarar.
  • Tatar 55 kullanıcısına yanıt
    bu hafta 3-4 kere bende seçtim çıkıcak mı acaba

bu arada caramel macchiato aroması gelince denicem eğer güzelse haber vericem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panzerkampfwaagen VI -- 26 Ağustos 2020; 16:13:25 >
  • ihtiyacı olan vars, 100/25 proteinocean YYE34052W3
  • 
Sayfa: önceki 11371138113911401141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.