Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (1123. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: DeKotti
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.941
Cevap
662
Favori
2.283.854
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11211122112311241125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    100 grmış telefonda farketmedim cidden. 68 gr karbonhidrat da pudra şekeriyse şaşırmam. 🙂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar protein market nasıl alan varmı daha önce weider whey 333 lira havale ile 290

birde havale ile alışveriş nasıl oluyor onu sorayım size

bu arada 24/03/2020 TARİHİNDE kargolanıyomuş
  • badiemir B kullanıcısına yanıt
    Sakın! Elin onay tuştaysa hemen onu bırak ve o sayfayı kapat.

• Seradonin kullanıcısına yanıt
    şuan bana ne önerirsiniz ürün olarak link varsa harika olur bi bakayım kampanyada falan bildiğiniz varmı hiç
    Burayı takip edersen arkadaşlar indirim olduğunda paylaşıyor. Ama proteinmarket den uzak dur. İstanbul bilişimin takviye hali gibi bir site. Hala nasıl kapatılmadı bunlar şok içindeyim. Kaç kişinin daha canını yakacaklar acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seradonin -- 11 Ağustos 2020; 0:4:2 >
    alo proteinde muscle balance kampanyası var 300 lira 3kilo whey ve preworkout ama bunlara sordum wpc 70 dediler bana belge atmadılar her sorana atarsak diyor ana üreticiye sorcakmısım saçma geldi
    Yerli üretimlerin hepsi en kaliteli hammaddeleri kullandıklarını söylüyorlar sözde Amerika Almanya ama hiçbirine inanmıyorum 289₺ satış fiyatı olan ürünü bayilik fiyatı ile spor salonu 130 ₺ aliyor ve insanlara afiyetle içiyorlar.Ne olduğu belli değil.
    İthal ürünlerden vazgeçmeyin bütçeniz yetmiyorsa almayın hocam yazık günah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkay3498 -- 10 Ağustos 2020; 23:15:31 >
    O civarlarda ürün arıyorsan geçen gün myprotein aldık. Ona bakabilirsin. Hatta bugün teslim aldım. 300 küsürlere çıkarsan Multipower, Esn, Olimp gibi markalar var.

multipower indirimde gym market sitesi güvenilirmi üstüne gym 20 kodu ile ve havale ile 309 lira nasıl bi indirim sizce güzelmi birde havale ile hiç satın almadım daha önce sıkıntı yaşadınızmı hiç aldıysanız
    Multipower alınmaz olur mu hiç. Bayılırım o markaya. Gözü kapalı alınacak bir marka. gymmarket ile sorun yaşayan kimseyi duymadım. Henüz onlardan bir şey almadım. Ama iyi bir fırsat yakalarsam alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: badiemir

alo proteinde muscle balance kampanyası var 300 lira 3kilo whey ve preworkout ama bunlara sordum wpc 70 dediler bana belge atmadılar her sorana atarsak diyor ana üreticiye sorcakmısım saçma geldi
    Aloprotein küçük esnaf kafasıyla çalışan büyük gibi görünen küçük bir şirkettir. Arkadaşlar sağolsun arada paylaşıyorlar burayı takip edersen çok acildeğilse uygun fiyattan bulursun.
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    yani orda genelde ben türk markaları indrimi görüyorum west nutrition muscle balance gibi yeni türeyen şeyler ama nasıl hiç bilemiyorum işte
    daha önce havale ile alışveriş yaptınızmı ne farkı oluyor kart ile ödemekten telefondan banka uygulamasından yapsam olurmu 10 lira kar oluyor direk
    Havaleye indirim yapıyor firmalar. Önce sipariş oluşturuyorsunuz. Sonra havale yapıyorsunuz havalede açıklamaya sipariş noyu yazıyorsunuz. Havale onaylanınca da ürün kargoya veriliyor. Genelde her sitenin mantığı aynı.

• berkay3498 B kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de bayiyim, dediğiniz fiyatlar nerede? 40 50 tl indirimli alıyorum ancak.

• Bir süredir uygun fiyatlı pre workout arıyordum proteinocean 400gr /25 porsiyon ürünü 89 TL'ye indirmiş sitede gezinirken %10 indirim kuponu denk geldi 80 TL'ye almış bulundum bu fiyata denemeye değer diye düşünüyorum.

https://www.proteinocean.com/preworkout

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Glutamin olarak kullanip memnun kaldiginiz ve tavsiye edebileceginiz urun ve site var midir?

• abcd_1234 A kullanıcısına yanıt
    Hardline glutapure kullanıyorum. Memnunum açıkçası. Gerçi glutamin için çoğu markanın aynı ayarda olduğunu düşünüyorum. Merdiven altı ya da yeni türeyenler hariç.

Bende merdiven alti ve ne idigi belirsiz markalara bulasmayayim diye sorayim dedim ustadim. İlginiz icin tesekkurler. On capraz bag ameliyati oldum. Kas ve baglarin onarimi icin spora gidiyorum ama glutin kullanmami da tavsiye ettiler. O yuzden sormak istedim

• Arkadaşlar merhaba. Bcaa tavsiyeniz var mıdır? Myprotein whey aldım 270 liraya. Birde bcaa alayım diyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 11211122112311241125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.