Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (1117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: elmariachi321 , PlayerX , PlayerX Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.004
Cevap
663
Favori
2.291.671
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11151116111711181119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uzun uzun yazıp kendini harap etme. Zamanına yazık günah. Nutrend bir dünya markasıdır. Weider ve Multipower çöptür. 40 yıllık bir hayat tecrübesiyle bunu diyorum. :) Dediğim gibi senin yazdığın gibi saçma sapan uzun uzun yazılar yazmak isterdim ama zamanım değerli. Burada sen bilmezsin ama uygun fiyatlı ürün bulduğumda ilk paylaşan kişilerdenim. Bilmiyorsan da buraya takılırsan beni tanırsın. Bilgim ve birikimini ölçecek kapasitede olduğunu düşünmüyorum. Aktif olarak yazıp Nutrend harici bilgiler paylaşırsan da benden bilgili der saygı duyarım. Eğer bir sorunun varsa özel mesajla devam edebiliriz. Burayı kirletmeye gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seradonin -- 4 Ağustos 2020; 12:39:5 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Seradonin kullanıcısına yanıt
    Bcaa alip deneyeceğim dunku fiyati bulursam

• berkay3498 B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim,sitesine baktim Ankara'da yeri. Denemekten zarar olmaz bi kere

• qhydts kullanıcısına yanıt
    Pound Dünya'nın en pahali para birimlerinden biri. Hal boyle iken bu urunun Tr fiyati ve dolayısı ile kalitesi beni kuskulandiriyor

• silveraction kullanıcısına yanıt
    adamların kendi sitesinde zaten indirimsiz 48 pound. ve türkiyedeki ithalatçılar bu ürünleri coğunlukla 7-8 ay önce aldılar.covid sonrası almadılar.ki ocakta pound 7.5tlydi. ve myprotein kendi sitesinde bile uygun zamana denk getirirsen %40 indirimle whey impact alabiliyorsun ki bu 1-1 tüketici fiyatı. bunun 5-10 ton alan ithalatçı için fiyatı bu %40lık perakende indirimin üzerine bir %10-15 daha eklenerek %50 %55 ten tahmin edilebilir.

dolayısıyla 48 / 2 = 21.5 - 24 pound civarı bir ithalat fiyatı vardır bunun. yani 161 - 180 tl arası bir fiyatla alınıyor ingiltereden bu ürünler. gümrük vesaire koy eder 210-220. satış yaklaşık 300.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitcan19901 -- 4 Ağustos 2020; 15:2:44 >
  • yigitcan19901 Y kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı fikirdeyim. Yeni parti ürünler gelince mutlaka fiyatlar artacaktır. Bu şekilde bence de fiyatlar normal. Ama yakın zamanda o da zamın tadına bakacaktır.

Knk amazondaki ürünler bile Çin'de 1 dolara üretilen ürünü 15 20 dolara satılıyor. (Ve deli gibi gidiyor)

Yani her ürün her ülkeye aynı fiyattan satılmayabilir
    Kredi kartı kullanma alışkanlığı, alım gücü, internet kullanma alışkanlığı gibi faktörler ile fiyat belirleniyor.

Şahsen fiyat gayet normal. Ürün orijinalliği konusunda sıkıntı yok. Ama firma çakal 1 servis 25 gram diyor ama ölçek 35 gramlık. (Diğer yabancı yerlerde de aynı 35grammış)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu supplementler.com un creatine ve whey ürünlerini almalı mıyım yoksa hardline creapure ve optimum whey mi devam etmeliyim ? fiyat farkı ciddi oranda var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • %20 indirim kodu ile provitanya dan 306 tl ye multipower whey aldım stok için, tarihi de epey uzundu 31.12.2021
  • Boomcu kullanıcısına yanıt
    Fiyat farkı senin için sorun olmayacaksa bu ikili gayet iyi, ama supplementlerin ürünlerini de ara ara kullanıyorum. Mesela çilekli Whey proteinini ben çok seviyorum. Damak tadını bilemediğim için bir şey diyemiyorum.

• Kod “bayram20” mi?

evet hocam bu kod. bu kez tavsiye istemeden aldık ama sizce doğru bir tercih mi daha önce kullandınız mı? ben ilk kez kullanacağım ve şuan hala kullanmakta olduğum QProtein isopro cfm var
  • Sen bu urunu 306 tl ye aldigina emin misin?

havale ile bu fiyata geldi fakat bu nasıl bir tavırdır böyle? ne zamandan beri herkes görsün ve yararlansın diye paylaşılanları sorgular oldunuz?
  • Bak arkadaşım seninle bir sorunum yok ama insanlara yanlış bilgi veriyorsun ! havale ile her yerde indirim var ,benim derdim insanların doğru bir şekilde bilgilendirilmesi yoksa burada kampanya paylaşmanın kimseye bir zararı yok.

neden yanlış bilgi vermek isteyeyim ki? ilkokul matematiğine sahip bir insan zaten nasıl alındığını fiyatını ilk gördüğünde anlayabilir, ürünü ve nasıl alındığını paylaşıyorum zaten üstüne ödeme yöntemimi de paylaşmadım. bence sizin hitap şeklinizde sıkıntı var.
  • Güzel kardeşim %20 İndirim yok, %15 indirim var . sen yine indirimli al bizim için bir sakıncası yok,sporcu kardeşlerimizin uygun fiyata supplement alması bizi mutlu eder. Hadi kolay gelsin sana

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri

• Qprotein İso olandan bende de var. Multipower bizim piyasanın en iyi ürünlerinden biri. Gözü kapalı alacağınız türden. Hepsiburada da geçen Çek kampanyası vardı keşke oradan alsaydınız. 279 TL ye gelmişti aldım ben de.

o kampanyada çek için alışveriş yapmak gerekiyordu sanırım, başka bir ihtiyaç olmadığı için faydalanmamıştım. bu fiyatta piyasaya göre kötü değil gibi, teşekkürler yorumunuz için
    Sizce Qprotein whey mi Myprotein whey mi almak daha mantıklı üstat?
  • 
Sayfa: önceki 11151116111711181119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.