Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tosunoo , Tıbbiyeli06 , boosterboy Daha Az
3 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 6 Misafir (4 Mobil) - 2 Masaüstü7 Mobil
5 sn
25.130
Cevap
544
Favori
1.791.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 2226
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 716
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 54 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 416
  • Favoriye Eklediklerim 550
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • HK-416 (821 mesaj) Seradonin (716 mesaj) berkay3498 (550 mesaj) hknaltdes (479 mesaj) Johny Constantine (408 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10033 mesaj) Mobil (8700 mesaj) Tablet (520 mesaj) Mini (732 mesaj) Uygulama (3385 mesaj)
  • @
40 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri
Giriş
    264 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

2 kg 80 servis 89 TL :)
    89 TL olan 500 G 20 servis hocam.

Arkadaş yukarıdakini seçmiş 2 kg'yu değil.

24 saatlik değişim olabilir, pazarlama taktiği hepsi. Alayım da yetişeyim kafası.

Dolandırıcı ve Sorunlu Alışverişler Listesi; albayhulusiak.
  • Yüzbaşı
    449 Mesaj

Hayir 2kg 89 tl degil,sayfanin alti cikmis, sayfanın uzerinde 500 gr 89 tl orjinali. Oraya takilma,anlatmak istedigimi anladin mi? Sabahin korunde tam 122 kisi sepete protein tozu atmis. Bu mantiga gore gunde en az 1000 protein tozu satiyorlar heralde? Vay bee

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Seradonin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1548 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Yok anladım. Dedim ya haftada o kadar satılıyor mu 🙂 Yeni sayılırlar. Hammaddeyi nereden aldıklarını bulamadım. Ürün üzerinde de yazmıyor. Bu tarz yazmayan yerlere örnek Bigjoy. Şeffaf olmak aslında çok önemli.

|
    |
    silveraction kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1548 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Ben 2 kg için hayatta o parayı verip alacağımı sanmıyorum. Keşke ürün gönderirken deneme için 1 servis de protein tozu yollasalar. İnsanların fikri olurdu. Bu olayı Bigjoy çok iyi yapıyor.

|
    |
    Johny Constantine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    449 Mesaj

Sana yaptıkları başka bir şey daha yazayım, protein tozlarının aromalarına bakarsan her aromaların protein oranları farklı ama toplam gramajları aynı. Yani aromasız ürünü alırsan farklı protein orani var x aroma ürünü alırsan farklı protein oranı var tamam bu kabul edilebilir ama nasıl kabul edilebilir? servis sayısının her pakette de aynı olması lazım ama ürün içeriklerine bakıyorsun servis sayısı ile ilgili bilgi yok ! toplam gramaj ile ilgili bilgi var yani sen aromasız ürünü alırsan atıyorum 50 servis ürün var ama çikolatalı alırsan protein oranı düştüğü için sallıyorum 45 servis var o zaman sen bana göre daha çok para vermiş oluyorsun !
    Bunu, bu ürünü alan kim keşfetti bilmiyorum ama ben araştırırken keşfettim.
    Ayrıca ürünün içeriğine bakarsan soya lesitini var yani bu ürünün ne kadari whey ne kadari soya hiçbir bilgi yok.

|
    |
    Seradonin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    264 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

Ben 2 kg için hayatta o parayı verip alacağımı sanmıyorum. Keşke ürün gönderirken deneme için 1 servis de protein tozu yollasalar. İnsanların fikri olurdu. Bu olayı Bigjoy çok iyi yapıyor.
    Evet mesela BCAA alındığında denemelik 1 servislik Whey yollasalar bence kendi yararlarına olur.
    |
    |

Dolandırıcı ve Sorunlu Alışverişler Listesi; albayhulusiak.
  • Yüzbaşı
    514 Mesaj
    hardline ürünleri ama güvenilir mi protein bakımından.
    quote:

Orijinalden alıntı: silveraction

Sana yaptıkları başka bir şey daha yazayım, protein tozlarının aromalarına bakarsan her aromaların protein oranları farklı ama toplam gramajları aynı. Yani aromasız ürünü alırsan farklı protein orani var x aroma ürünü alırsan farklı protein oranı var tamam bu kabul edilebilir ama nasıl kabul edilebilir? servis sayısının her pakette de aynı olması lazım ama ürün içeriklerine bakıyorsun servis sayısı ile ilgili bilgi yok ! toplam gramaj ile ilgili bilgi var yani sen aromasız ürünü alırsan atıyorum 50 servis ürün var ama çikolatalı alırsan protein oranı düştüğü için sallıyorum 45 servis var o zaman sen bana göre daha çok para vermiş oluyorsun !
    Bunu, bu ürünü alan kim keşfetti bilmiyorum ama ben araştırırken keşfettim.
    Ayrıca ürünün içeriğine bakarsan soya lesitini var yani bu ürünün ne kadari whey ne kadari soya hiçbir bilgi yok.
    knk o emülgator yani kıvam arttırıcı.

alerjen madde olduğu için belirtmek zorunda
    whey konsantresi bölümüne süt yazmışlar yani soya proteinini dayamamışlardır

• Yüzbaşı
    920 Mesaj
    Metro grossmarkette Banvit piliç bonfile kg fiyatı 13.95 TL ve 3 kg lık kutularda satılıyor. Derin dondurucum olsa 4-5 kutu alırdım kesin ama olmadığı için 1 kutu aldım streç filmlere sarıp buzluğa sıkıştırdım.

Edit: 3 kg de 16 parça göğüs eti çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_efendy34 -- 19 Temmuz 2020; 15:58:37 >

Kaç gün geçerliydi hatırlıyor musunuz? Yatın gitsem var mıdır acaba.

|
    |
    by_efendy34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    920 Mesaj

Hangi tarihlerde geçerli bilmiyorum öyle bir yazı falan görmedim. Aktüel ürünler broşüründe de yok. Ayrıca uskumru fileto 800 gr dondurulmuş paket 19.99 tl bundan da aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    linkorn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok iyiymiş fiyatlar gerçekten, ben bugün 450 gr uskumruyu 20 liraya aldım. Yarın kesin gideceğim, bölgesel olma ihtimali oluyor mu metroda acaba hangi şehirdesiniz?

|
    |
    by_efendy34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    920 Mesaj

İstanbuldayım ben. Aktüel ürünlerde uskumru vardı. 1 ay sürüyor sanırım aktüeldeki fiyatlar. 800 gr Uskumru paketinde 7 parça var yani 3.5 balık

|
    |
    linkorn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Türk markaları içerisinde bence en iyisi. Proteine güvenilir mi derken içinde soya proteini karıştırma ihtimalini mi soruyorsun? Abidik gubidik yeni bitme markalarda olma ihtimali yüksek ama yılların Firması da yapmasın bir zahmet.

|
    |
    onderweb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    2 Mesaj
    Hepsiburada spor/outdoor ürünlerinde 300 tl ve üzeri alışverişlerde 50 tl indirim var. Visa kart ile alımlarda yine 50 tl indirim bulunmakta 100 tl total indirim. ancak sepet değeri toplama bir şekilde 380 oldugu halde 330 a düşüyor yani sanırım sepetteki bir ürünün fiyatı min 350 olmalı ki 100 tl indirim olsun...On aldım 279 a geldi

Edit:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kewel212 -- 20 Temmuz 2020; 14:23:50 >

Visa kart kaydet ağustosta 50 TL indirim diyor. Ayrıca aynı ürünü seçtim 379 TL gözüküyor çözemedim galiba kampanyayı. Aldığınız fiyat çok iyi bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrPowerX -- 20 Temmuz 2020; 16:33:14 >
    |
    |
    kewel212 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    2 Mesaj

Hocam 2.500 stokla sınırlıymış çek bitmiş sanırım ve bu visa muhabbeti dediginiz gibi ben kayıt etmiştim geçen ay...ikisi birleşince uyguna geldi,üzüldüm kampanyadan yararlanamadığınız için...Kartı kayıt edin bence yine çünkü hepsiburada da sürekli bir indirim oluyor...279 ve 200 tl ye 2 tane on aldım,249 tl ye 1.8 kg izole nutrend whey aldım uygun fiyatlar(bu zamanlar için)

|
    |
    DrPowerX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Konu Sahibine Özel

quote:

Orijinalden alıntı: kewel212

Hocam 2.500 stokla sınırlıymış çek bitmiş sanırım ve bu visa muhabbeti dediginiz gibi ben kayıt etmiştim geçen ay...ikisi birleşince uyguna geldi,üzüldüm kampanyadan yararlanamadığınız için...Kartı kayıt edin bence yine çünkü hepsiburada da sürekli bir indirim oluyor...279 ve 200 tl ye 2 tane on aldım,249 tl ye 1.8 kg izole nutrend whey aldım uygun fiyatlar(bu zamanlar için)
    Devam ediyor. sporoutdoor50 kodunu girersen olur. Visa 300/50 ile birleştirdim. Bu fiyata Multipower'ı ancak Almanlar kullanır. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seradonin -- 20 Temmuz 2020; 20:6:57 >

• Onbaşı
    32 Mesaj

haber verdiğin için teşekkürler. hâlen devam ediyor kampanya
    |
    |
    kewel212 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: qhydts

knk o emülgator yani kıvam arttırıcı.

alerjen madde olduğu için belirtmek zorunda
    whey konsantresi bölümüne süt yazmışlar yani soya proteinini dayamamışlardır

Alıntıları Göster
    ben kas yapma paketini 300-75 tl kuponuyla arkadaşımla beraber aldım. 1 tl lik ürün olmadığı için 12 tl ye bileklik ekledim 299+12 oldu. gönderdikleri bcaa 4:1:1 değil, 2:1:1. bcaa ilk defa kullandım. protein tozunu da supplementler.com ile kıyaslayabilirim sadece. tad olarak supplementler, karışma olarak proteinocean diyebilirim. daha sıvı. içerik olarak nedir ne değildir bilemem. Bcaa da elmalı aldım bi garip bişi ilk defa içtiğimden ama benden referansla hareket etmeyin.

Bundan sonra yazdıklarım kendi tecrübelerim ve hiçbir şeyin doğru olduğunu iddia etmiyorum.

ben protein hesabı yaptığımda whey çok anlamsız kalıyor.

basit bir hesapla, ben 22 yaşındayım 190 boyundayım. 89 kiloyum. yağ oranım %12-11 max falandır.

sabah 10 yumurta yiyorum. 3-4 sarısıyla, geri kalanı sadece beyaz. 4 gr her beyazdan geliyor 2 gr sarıdan(Supplementler.com'a göre). 50 Gr sabahtan proteinim var. Yediğim peyniri zeytini bir kase yoğurdu atlayalım saymıyorum bile. Yumurta proteininin emilimi yüksek imiş.

Akşam hemen hemen 300 gr tavuk yemeye çalışıyorum. Bunda da yaklaşık 90 gr protein var. Pirinç yerine bulgur tercih ediyorum ve bulgur proteinini de alıyoruz ister istemez. 150-200 gr bulgur yesek onda da 20 gr geliyor protein. Her türlü 160 gr ya ulaşıyorum en az. supplementle alacağım 20 gr protein 160'ı 180 yapar. ne değiştirir çok bişi değil. 4 yumurta beyazı ya da 100 gr tavuk(30 gr protein) ye daha ucuz üstelik(2tl max). Günde iki porsiyon whey kullanmak mantıklı değil belli ki. Besinlerden almak daha doğru-kolay geliyor.

Öğle yemeğini katmadığımda tablo bu. Öğlen de yiyorum tabii. 1.4x(kilo) protein alsak 130 gr protein yapar. ben zaten 160'a ulaşmıştım. Neden whey o halde?

Peki şuan whey kullanıyor muyum? Evet.

Bu kadar dezavantajdan sonra neden kullandığımı yazayım. Yarım kilo proteinocean var, kullanmıyordum ucuz diye aldım yukarıda dediğim gibi. sadece spordan sonra bir ölçek içip yoluma bakıyorum. Protein ihtiyacını hızlıca gidermek için. Çünkü tavuk hızlıca pişmiyor, önden pişirsen de emilimi whey kadar hızlı olmuyor imiş. Benim izlenimlerim bunlar. dediğim gibi doğru olmak zorunda değil söylediklerim. böyle bir fikrim oluştu. düşüncelerinizi merak ediyorum. 4tl'ye 20 gr protein whey almak aşırı mantıksız geliyor.

Reklamlar
Masal Oku
Ekonomi
Canlı Tv izle
Bebek Oyunları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,473
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.