Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Besin Takviyeleri Fırsatları (LÜTFEN TAVSİYE İSTEMEYİN) (Whey Pro, Creatin, Aminoasit, Cla vb...)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: llllxefsanexllll Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı
19.578
Cevap
486
Favori
1.357.763
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Besin Takviyeleri Fırsatları (LÜTFEN TAVSİYE İSTEMEYİN) (Whey Pro, Creatin, Aminoasit, Cla vb...)
Giriş
    119 Mesaj

Nutrishop un ürünü diye biliyorum

Nutrishop bu sektörün en eskilerinden yamuk yapmazlar ama yine de scitec nutrend gibi ürünler her zaman f/p

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    bu_rock01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    16107 Mesaj

Kesinlikle öyle, hatta bazen kendime kızıyorum ulen keşke daha erken yaşta başlasaymışım şu spora, ekonomi biraz daha iyiydi diyorum Yani bu vücudu toparlama şekillendirme zaten zamanla olan bir şey ve çok da zor. Üstüne bir de böyle ekonomik durumlarla uğraşınca iyice işin içinden çıkılmaz duruma dönüyor her şey.

Yumurtaların tadı yok yahu artık. Saman gibi hepsi, bazen bazı markalar denk geliyor lezzetli onun dışında organik bile aldım paraya kıyıp 3 numara yumurta organikten daha lezzetliydi valla

Bir rahat alabildiğimiz ton balığı vardı çeşit olsun diye haftada 2 3 defa yerdim bim ve a101 de. O da bu sene içinde 7,5 dan 10,75'e çıktı fiyatı. Şu an hindi alıyorum migrostan. Ara sıra indirime giriyor, hindi göğüs 750gr 17 lira. Güzel lezzetli, tavuk gibi saman tadı yok ama bu da sıkıyor arkadaş bir süre sonra. Şöyle löp löp kırmızı et yemek istiyor insan
    |
    |
    Go Hard Or Go Home kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir

Ne mutlu Türküm Diyene

• Binbaşı
    1616 Mesaj
    https://www.proteinocean.com/pre-workout-tm.htmlx

Ürünü kullanan oldu mu? Değerler hoşuma gitti.
    |
    |

Big Joy creabig 300 gr - 30 tl
    https://mobile.donanimhaber.com/big-joy-creabig-kreatin-300gr-sifir-30-tl--139558485#139558485

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Scitec ve nutrade kullandim daha once bu markayidamyproteine benziyor onla karistirdim aldim guvenilir diyorsaniz kullnyim

|
    |
  • Teğmen
    119 Mesaj

Dediğim gibi markayı bilmiyorum ama ithalatçısı nutri ise sorun olmaz

|
    |
  • Yüzbaşı
    454 Mesaj

Nutrishopun kendisinin farmatek urunu

|
    |
  • Teğmen
    119 Mesaj

O zaman afiyet olsun iyi sporlar 😊

|
    |
  • Teğmen
    221 Mesaj
    ben bu fiyatlarla takviye alımını bıraktım,marketten yumurta tavuk ve lor alıyorum aylık kazandığımız 3 bin lira yarısını bu spora mı ayıralım aruna kone
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: malaustası

ben bu fiyatlarla takviye alımını bıraktım,marketten yumurta tavuk ve lor alıyorum aylık kazandığımız 3 bin lira yarısını bu spora mı ayıralım aruna kone
    Ne yazık ki ana besin maddeleriyle takviye aynı amaca hizmet etmiyor hocam. En azından bütçenizin yettiği kadar antrenman ve sonrası için büyük önemi olan takviyeleri almaya çalışın.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Go Hard Or Go Home

Protein mi sporcular tozun tadını unuttu yeniler ise anlamsızca salonun duvarlarında duran 5 senelik boş protein kutularına bakıp ne olduğunu çözmeye çalışıyor.Şu an sadece burjuva sınıfının karaborsa da bulup kullandığı bi ürün 😄

Şaka bi yana ben üni öğrencisiyken whey creatin bcaa rahatlıkla alabiliyordum üzerine köy yumurtası peynir ve kavurmam eksik olmuyordu (eti peyniri baba yolluyordu ama olsun) şimdi düşünüyorum da öğrenci olsam bilibili yumurta yulaf yoğurta talim ederdim sanırım.
    Kıyaslamak için en envai çeşit sitedeki eski siparişlerime baktım sizin mesajı görünce.

Multipower L-Carnitine Liquid + Protein Musli Kampanyası (1 adet)
    Aroma: AROMASIZ 120,00 TL 1 120,00 TL ---------------------- 2017 kasım supplementler fiyatı

Geçen ay aynı ürünü 200 liraya sipariş ettim.

Weider Premium Whey Protein Tozu 2300 Gr (1 adet)
    Aroma: STRACCİATELLA 279,00 TL 1 279,00 TL ---------------------- 2017 mayıs supplementler fiyatı

Geçen hafta salı günü bir mağazadan elden 370 liraya aldım.
    |
    |

• Yüzbaşı
    333 Mesaj
    merhabalar

kardiyo yapmaya başlıcam.

yağ yakımı için L-CARNITINE kullanmayı düşünüyorum . bir çok çeşit var toz,sıvı,kapsül bunlardan hangisi daha iyi yardımcı olursanız sevinirim.

Hiçbiri

Cla al en azından işe yarar bişe olsun .

Gün içinde de yeşilçay tüket öğünlerde yeşillik yemeye çalış.

L carnitin en gereksiz supplement bana göre yine de kullanana saygı duyarım

L carnitine vereceğim paraya eczaneden 4 mg ventolin alırım daha iyi

|
    |
    mmusty355 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4000 Mesaj
    Dostlar multivitamin takviyesi bakıyorum Amazon tr de solgarlar baya indirimde normal satış fiyatı eczanelerde 150 lira burada baya uygun geldi son kullanma tarihide 2021'miş ama kafama takıldı sahte olmalı ihtimali var mıdır?
    https://www.amazon.com.tr/Solgar-Vm-75-60-Tablet/dp/B001ATI12Y

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert1907 -- 16 Ağustos 2019; 20:28:49 >
    |
    |
    Arkadaşlar selam. Aradinizda nutrade kullanan var mi ?BCAA glutamine kullaniyorum memnunum. Lakin, bu aralar bir Alman menşeidir gidiyor. Firmanin Almanyada satişini da gormedim. Fikirleriniz var mi?

Ayni şekilde Q Protein de sadece Türkiye'de var sanirim.

Sorduğun muhabbeti 5 sene önce de konuşuyorlardı burda

Nutrade Almanyadan ithal edilip sadece bizim ülkemiz için üretilen ALMAN! malı supplement

|
    |
    GoXVII kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    696 Mesaj
    Öncelikle teşekkürler. 979 sayfanin hepsini de okumadigim için kusura bakma! Sadece detayli araştirdigimda markayi bazi tutarsizliklar yakalamiştim. Ama kullandiğim ürün ve firmadan memnunum. Fiyatlari ortalamanin alti. Lakin, onlar da ciddi artiş yapacak gibi. Türkiye'de malesef supplement sektörü tekelleşmiş ve ciddi haksiz kazanç durumuna gelmiştir. 1.5sene hatta 1 sene önce 200 liraya aldiğimiz protein tozu 300-350 bantlarinda geziyor. Geçen sene ise dünya geneli protein tozu imalatinin ycuzladiğini okumuştum bir yerde.

Sonuç olarak fazla para veriyor yetersiz aroma seçenekleriyle kullaniyoruz. Hoş aroma konusunda biz tüketicilerinde hatasi var.

|
    |

|
    |
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Lastik Fiyatları
üniversite
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.