Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (976. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nabu Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
32.002
Cevap
664
Favori
2.291.512
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 974975976977978
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bide bu var Bisküvi koduyla 190 tlye geliyor 80 servis bu Turkiye nutrend çek markasi diye biliyorum Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • JimmyJimmy kullanıcısına yanıt
    Ben gold uye miymisim hocam bilmiyordum :D Sayenizde ogrendim. Ama hic alisveris yapmadan once de bu fiyatlari goruyordum ben. Farkli fiyatlari gormemiz cidden tuhafmis
  • Kaliteli bir şey alayım dedim hocam. Çok kararsızım ama yarına karar vermiş olurum
  • Nutrend casein aldım bende gym'den. Nutrendin caseini iyi midir acaba acaba pek duymadim nutrendi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kreatin fırsatı gören duyan olurda yazarsa sevinirim. "Big joy, hardline veya nutrend, proteinocean yok zırtprotein, vırtprotein, yerlimilliprotein" gibi markalar hariç.

• Ben whey almayı bıraktım. Fiyatlar iyice uçtu gitti.
    O paraları tavuğa, kırmızı ete gömerim. Daha fazla verim alırım.

Talep düşerse fiyatlar da düşecektir. Saçmasapan hale geldi fiyatlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: TrettiofemHalf

Kreatin fırsatı gören duyan olurda yazarsa sevinirim. "Big joy, hardline veya nutrend, proteinocean yok zırtprotein, vırtprotein, yerlimilliprotein" gibi markalar hariç.
    Aynen kaliteli bir kreatin firsati olursa bende beklemedeyim

• Bu Proteinocean'ın wheyini kullanan oldu mu? Servis sayısına göre idare eder protein içeriyor, karışması sıkıntılıydı biraz sanırım. Aroma olarak da güzel diyebileceğiniz varsa kullanmış olandan yorum alalım lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikara123

Bende boyle hocam
    Hocam optimum daha ekonomikken neden multipower tercih ediyorsunuz? Optimum servis sayısı 74 Multipower 66
  • Arph kullanıcısına yanıt
    Multipower daha güvenilir. İçerik olarak daha kaliteli malzemeden yapıldığını düşünüyorum. Nihayetinde Almanya ürünü. Optimumun dünyada en çok sahtesi satılan ürün olması biraz düşündürücü.

Ama optimum 2 adet kullandım. Öncesinde Multipower kullandım. Karışım ve tat olarak multipower çok daha önde benim için.
  • Artık porsiyon başı maliyet pınar proteinli süt ile eşdeğer nerdeyse ben Proteinli sütleri alıyorum artık.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    80 servis Çilekli kullanıyorum fakat 300 ml suyu gecmemelisiniz yoksa çok sulu bir kıvama geliyor. Suya hemen karışıyor iki üç kere sallamak yetiyor hemen çözünüyor. Kullanımı rahat. Ucuza temin edebilirim proteinocean ürünlerini, mesaj ile iletişime geçebilirsiniz

• Merhaba proteinocean dan alisveris yapacagim indirim kodu falan var midir bildiginiz

• Merhaba10 kodunu kullandınız mı hiç? Bir deneyin. Bende kreatin alacağım bayram sonu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cém

Artık porsiyon başı maliyet pınar proteinli süt ile eşdeğer nerdeyse ben Proteinli sütleri alıyorum artık.
    Dostum tamamen kalitesiz kazein proteini içeriyor tavsiye etmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: llllxefsanexllll

Dostum tamamen kalitesiz kazein proteini içeriyor tavsiye etmem

Alıntıları Göster
    Protein tozu alamadım diye 2 gündür alıp içiyorum. Kahvaltıları kaçırıyorum onun yerine.

Acilen bi protein almam gerek.
  • Vg bitmiş türkiyede toz olmuş 250₺ kırmızı etin kg olmuş 60₺ tavuk 30₺ her gün tavuk yenmez tavuklara antibiyotik basıyolar ilerde memelerde sıkıntı olur ben pes ettim 6 yıllık emeğimi çöpe attım düzgün beslenerek yapsan yemeğiyle tozuyla vitaminiyle 1500₺ gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: pronauns

Bu mesaj silindi.
    Büyüdü de dona mı sığmadı? Foruma sanki sınır koymuşlar.. Herkes whatsapp grubunu takip edemez, senin bu mesajın bi alt sayfada kalınca bir daha kimse görmeyecek.
  • Sizce güzel bayram kampanyaları gelir mi beklemeli mi dersiniz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: pronauns

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bu şekilde yaparak başlığı öldürüyorsun hocam. Burada sorulara cevap veren bir kaç kişi var zaten, onlarıda wp grubuna toplardın mı yeni gelen arkadaşlara kim cevap verecek, paylaşım olmayacak başlık kaybolup gidecek.
  • 
Sayfa: önceki 974975976977978
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.