Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (974. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
31.971
Cevap
663
Favori
2.288.907
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 972973974975976
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alabilirsin sikinti olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mechanical01 M kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim, ben de aldım, bakalım :)
  • Optimumun yeni wheyi alan deneyen oldu mu fiyatı uygun gibihttps://www.supplementler.com/urun/optimum-whey-blackline-protein-tozu-2000-gr-11083
  • Mass gainer ihtiyacı olanlar için dün sitelerde dolanırken şöyle bi kupon çıktı karşıma, iyi fiyat ediyor 12/2019 sktsi

All stars mass gainer 4kg ALSNDR kupon kodu uygulanınca 199 TL'ye düşüyor.
    https://www.fitbull.com/all-stars-ultimate-mass-gain-4000-gr.html
  • Kendi protein barını yapan var mı? Protein tozu katmak suretiyle kendi protein barımı yapmak istiyorum ama günde 2 ölçek alınan protein tozunun üstüne günde 2 tane protein bar zararlı olur mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gendarme3054 -- 26 Temmuz 2019; 9:43:59 >
  • gendarme3054 kullanıcısına yanıt
    Olsa olsa ölçektir o doz değil.

• vjdrsjejv kullanıcısına yanıt
    Aferin sana çok yararlı bir yorum. Bazen işe yarıyosun

• gendarme3054 kullanıcısına yanıt
    Protein tozununun bir besin takviyesi oldugunu unutup butun proteini toz ile saglarsaniz gelisirsiniz belki ancak ilerde bir problem olmasi olasi. Saglikli protein kaynaklarina yonelseniz daha iyi olur. Proteinide makronuzu tamamlayamadiginiz zaman alin.

• Tatar 55 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim yorum için.

• Arkadaşlar, ben aloprotein ve bayvitamanin son kullanım ratihi geçmiş ürünlerin skt'yi ileri alarak sattığını düşünüyorum. Örneğin optimum gainer'ların skt'si nisan-mayıs gibiydi ve indirim yapıp birçok firma sattı. Sonrasında bu iki firma diğer hiçbir sitede sattıkları son kullanma tarihi ile bulunmayan ürünleri örneğin optimum gainer ve protein works gibi indirim yapıp satıyor. Bende alıcaktım vazgeçtim bu fikre varıp internette araştırma yapınca. Dikkatli olmak lazım eğer böyle bir durum varsa prim yaptırmayalımkli satamasınlar
  • CRC32 kullanıcısına yanıt
    Onu alacağınıza Scitec Professionel Whey alin daha guzel.Çikolatalısınin tadı sutlu sicak cikolataya benziyo.

• fifacı23 F kullanıcısına yanıt
    Bay vitamin konusunda hakli olabilirsin hocam ama aloproteini bilmiyorum
    Bayvitaminde hicbirsitede olmayan cellucor protein amix protein gaspari myfusion protein ve arnold iron whey bu markalari hic birsitede gormedim bayvitaminde uzun zaman suredir var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fifacı23 F kullanıcısına yanıt
    Dediklerinizdw hakli olabilirsiniz. A101 sok marketler bile skt degistirip urun satiyorken aloprotein ve dediginiz sitenin boyle yapmamasi yanlis olur. Sonucta bunlar kucuk firmalar amaclari surekli kar etmek.

• bayvitamin konusunda haklısınız. bi çok ürünü skt geçmesine rağmen kaldırmamış ya da dediğiniz gibi yapıyor olabilir. ama aloproteine güvenirim. bi çok siparişim oldu. önceden protein7 den çok siparişim olmuştu fakat dolar vs aynı gidişatına rağmen birden fiyatları çok çok arttırmalarına kızdım ve ne alırsam pahalı ucuz demeden aloproteinden alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: revolte33

Mass gainer ihtiyacı olanlar için dün sitelerde dolanırken şöyle bi kupon çıktı karşıma, iyi fiyat ediyor 12/2019 sktsi

All stars mass gainer 4kg ALSNDR kupon kodu uygulanınca 199 TL'ye düşüyor.
    https://www.fitbull.com/all-stars-ultimate-mass-gain-4000-gr.html
    TESEKURLER ALDIK 1 TANE
  • Rich nut almıştım. Çok beğendim. Aloproteinden 15 TL ye gelmişti. Kupon fln var mı tekrar alalim

• quote:

Orijinalden alıntı: oski_58

bayvitamin konusunda haklısınız. bi çok ürünü skt geçmesine rağmen kaldırmamış ya da dediğiniz gibi yapıyor olabilir. ama aloproteine güvenirim. bi çok siparişim oldu. önceden protein7 den çok siparişim olmuştu fakat dolar vs aynı gidişatına rağmen birden fiyatları çok çok arttırmalarına kızdım ve ne alırsam pahalı ucuz demeden aloproteinden alıyorum.
    ben de site gözetmeden alışveriş yapıyordum ancak yazdığım örneklerden sonra yeni parti bir ürün gelmedikçe (skt'sine güvenebileceğim) alışveriş yapmayı düşünmüyorum ben kendi adıma
  • quote:

Orijinalden alıntı: oski_58

bayvitamin konusunda haklısınız. bi çok ürünü skt geçmesine rağmen kaldırmamış ya da dediğiniz gibi yapıyor olabilir. ama aloproteine güvenirim. bi çok siparişim oldu. önceden protein7 den çok siparişim olmuştu fakat dolar vs aynı gidişatına rağmen birden fiyatları çok çok arttırmalarına kızdım ve ne alırsam pahalı ucuz demeden aloproteinden alıyorum.
    Bayvitaminden optimum (pro bişey tam hatırlamıyorum) ürünü almıştım. Distribütör kodları doğrulayamadı. Sonradan kutuları Açtığımda ÜRÜNLER acı acı kokuyordu. Denemek için. Bir ölçek içtim midemi bozdu.... 2 aldığım ürün de aynıydı. Sonrasında OPTİMUM gold ile değiştirdiler. Zararım oldu bu işten. Bir daha bu siteden almam. Aloprotein ile hiç sıkıntı yaşamadım. Skt yaklaşsa bile

• Arkadaşlar konu 2 gündür pasifmiş ben canlandırayım :)
    169 TLye 65 servis 05/2020 sktli protein tozu buldum. Fitbull sitesinden yaklaşık 1 senedir alışveriş yapmıyordum ancak güvenilir olduğuna emin olabilirsiniz

Link :https://www.fitbull.com/way-out-nutrition-whey-protein-2-28-gr.html
  • Gainer gaspari amino asit metal sheaker 👍👍
    iyi fiyat
    https://www.sports.guru/the-protein-works-total-mass-matrix-bisk%C3%BCvi-5000-gr-gaspari-aminolast-420-g-the-protein-works-metal-shaker

• 
Sayfa: önceki 972973974975976
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.