Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (965. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.002
Cevap
664
Favori
2.291.087
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 963964965966967
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siz peynir alti tozundan ne bekleyerek protein aliyorsaniz biz de aynı amaçla tüketiyoruz. Bu mantıkla kaliteli hammadde kullanan firma ile kalitesiz hammadde kullanan formalarin urunleri arasında kullanici olarak biz hiç bir fark hissetmeyeceksek bundan sonra en ucuzunu kullanalım derim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metabax kullanıcısına yanıt
    tercih sizin ama ben olsam ithal markalardan hangisi indirime girmişse onu alırım..yerli marka almıyorum cunku bayramlarda özel günlerde bile indirim yapma zahmetine girmiyorlar..
  • ben bu siteden üürün aldığım da ertesi gün kargo yapmışlardı ama sorun yaşayanlar da var yüzde 35 indirim var ihtiyacı olanlar değerlendirsin derim...

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknaltdes -- 1 Temmuz 2019; 20:34:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • proteinmarket en son sıkıntılıydı son durum ne arkadaşlar bilen var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya arkadaş 1 kilosu 150 lira veriyosun 30 ölçek çıkıyor şaka gibi ya .. 150 liraya 7.5 kilo tavuk alıyoruz 1.5 kilogram protein ayrıca besleyici. Ne kadar kızsam da ihtiyaç bunlar işte .. keşke daha ucuz olsaydı.

Bilgisayar toplarım bilgisayara zam gelir
    vg yaparım ete tavuğa zam gider ..
  • hknaltdes kullanıcısına yanıt
    yalnız, video , reklam olmuş. kendi ürününü tanıtıyor dayı

ama dediğiniz doğru , spor yapan adam, günlük lor peynirini , yumurtasını , tavuğunu yemeli. yiyemiyorsa , protein tozu alcak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam özel soru, şimdiye kadar kaç kg protein tozu kullandınız, belli bir yere kadar toz, ondan sonra normal besin şeklinde mi yapmak gerekir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

hocam özel soru, şimdiye kadar kaç kg protein tozu kullandınız, belli bir yere kadar toz, ondan sonra normal besin şeklinde mi yapmak gerekir ?
    nerden duydun bunu bilmiyorum ama tam tersi yapılır yani 5-6 ay normal şekilde beslenip spor yapacaksın bir yerden sonra takviye ürünlere ihtiyaç olacak neden dersen daha ağır antrenmanlar geçireceğin için proteini arttırman ve kaliteli protein alman gerekecek bu yüzden spor sonrası whey içeceksin,bcaa alacaksın vs ama protein tozu olmazsa olmaz değil mesela iyi besleniyorum dersen toz yerine bcaa ve kreatin al tabi bu dediklerim için en az 6 ay çalışmalısın işi iyice öğrenmelisin bu sporda ne kadar çok bilgi edinirsen o kadar iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

nerden duydun bunu bilmiyorum ama tam tersi yapılır yani 5-6 ay normal şekilde beslenip spor yapacaksın bir yerden sonra takviye ürünlere ihtiyaç olacak neden dersen daha ağır antrenmanlar geçireceğin için proteini arttırman ve kaliteli protein alman gerekecek bu yüzden spor sonrası whey içeceksin,bcaa alacaksın vs ama protein tozu olmazsa olmaz değil mesela iyi besleniyorum dersen toz yerine bcaa ve kreatin al tabi bu dediklerim için en az 6 ay çalışmalısın işi iyice öğrenmelisin bu sporda ne kadar çok bilgi edinirsen o kadar iyi

Alıntıları Göster
    ondan değil, hani protein tozunun zararlı olduğundan bahsedilir, ve tozu bi yerden sonra bırakmak lazım. onu kastetmiştim

Dedigim gibi ben zaten protein tozunda kullandığım markaları belirledim ve artık yeni denemeler yapmıyorum. Weider, on gold ve multipower markalarinin indirimini takip edip bunlardan birini tercih ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknaltdes

ben bu siteden üürün aldığım da ertesi gün kargo yapmışlardı ama sorun yaşayanlar da var yüzde 35 indirim var ihtiyacı olanlar değerlendirsin derim...

yahu akıl almaz indirimler var. bu adamlar parayı işletmiyorsa bişey demiyorum ben. dolar kuru belli bu fiyatlara gelişi bile imkansız. alan bi daha düşünsün. minimum 1 ay bekler benden demesi.

• quote:

ondan değil, hani protein tozunun zararlı olduğundan bahsedilir, ve tozu bi yerden sonra bırakmak lazım. onu kastetmiştim

Alıntıları Göster
    Neymiş zararı Mahmut
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    hocam ben ilk protein tozunu 2007 yılında aldım..isteyen sürekli de kullanabılir kendi tercihi ama yemek düzenin de sorun yoksa kullanmasa da olur...ben bazen bir kaç kullanmadığım da oluyor sürekli kullanan varsa da kullanabilir....öğrenci veya maddi durumu kısıtlı olan arkadaşların bunu olmazsa olmaz olarak görmemesi açısından yazdım aslında..
    ek olarak favori olarak kullandığım ürün creatine..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknaltdes -- 1 Temmuz 2019; 22:34:41 >
  • oski_58 kullanıcısına yanıt
    valla benim 1 siparişim olmuştu şimdi de creatine siparişi verdim umarım sorun yaşamam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Neymiş zararı Mahmut

Alıntıları Göster
    peynir altı suyu tozu olarak bakarsak zararı yok
    ama içine kattıkları kimyasallar zararlı olabiliyor

https://www.acibadem.com.tr/Hayat/Bilgi/protein-tozlari-zararli-mi

https://www.yenisafak.com/protein-tozu-kullanmak-zararli-mi-protein-tozu-zararlari-neler-h-2771283

gerçi bir sürü haber var, biri ötekini tutmuyor. biri böbrek taşı yapar demiş, diğeri sperm sayısını azaltıyor yazmış

• quote:

peynir altı suyu tozu olarak bakarsak zararı yok
    ama içine kattıkları kimyasallar zararlı olabiliyor

https://www.acibadem.com.tr/Hayat/Bilgi/protein-tozlari-zararli-mi

https://www.yenisafak.com/protein-tozu-kullanmak-zararli-mi-protein-tozu-zararlari-neler-h-2771283

gerçi bir sürü haber var, biri ötekini tutmuyor. biri böbrek taşı yapar demiş, diğeri sperm sayısını azaltıyor yazmış

Alıntıları Göster
    Yani Mahmutcum o zaman ya hiçbir işlenmiş ürün kullanmayacağız ya da günde 100 gram lor yiyenin bile böbrek taşı veya sperm sayısını azalttığını bileceğiz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Yani Mahmutcum o zaman ya hiçbir işlenmiş ürün kullanmayacağız ya da günde 100 gram lor yiyenin bile böbrek taşı veya sperm sayısını azalttığını bileceğiz :)

Alıntıları Göster
    evet. protein tozu , en uygun ve pratik yöntem. ben hergün haşlanmış tavuk yiyemem. ama bu yöntem basit.

• her gün haşlanmış tavuk yiyemezsen çokta bir beklentin yoktur zaten bu spordan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

İthaller baldoya göre çok küçük o yüzden tercih edilmiyor.Baldo prinç olarsk migrosun prinçleri kokuyor hiç beğenmedim.Ama Bim den aldığım baldoyu kessinlikle tavsiye ederim pahalı ama aldığınıza değiyor tadı çok iyi ve çok irileşiyor pişince.
    valla migrosta 2.5 kg ithal 8 tl di eve depoladım bir sürü . tadı falanda iyi makrolarda eğer aynıysa bütçe için oldukça iyi yani
  • arkadaşlar siz suplement alışverişi için hangi siteleri kullanıyorsunuz, güvenilirlik- fiyat vs açısından?
  • 
Sayfa: önceki 963964965966967
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.