Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (963. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
32.002
Cevap
664
Favori
2.291.094
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 961962963964965
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nutrade premium-isolate arıyorum uygun fiyata kampanya gören vs varsa bilgi rica ediyorum. Tşkler.
  • hknaltdes kullanıcısına yanıt
    İzolesi yeni bitti. İyide fırsat aslında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • multipower kahve karamel aldım bende

yaklaşık 15 gündür kullanıyorum ilk günler problem yoktu ama son 3-4 gündür kokusu çok değişik gelmeye başladı tadından herhangi bir sorun yok ama kokusu midemi bulandırmaya başladı neden böyle oluyor acaba,kutu serin yerde duruyor acaba kullandıkça kapağı aç kapa yaptıkça hava alıyor ondan mı böyle oldu

bir de bu üründen olanlar varsa kapağını kontrol edebilir mi kapağı sonuna kadar sıkınca geri atıyor kapak,biraz sıkıp bırakmak lazım sizde de böyle mi
  • saatlerdir feci mide bulantısı yaşıyorum arkadaşlar,ağzımda çok iğrenç bir tad kaldı neden böyle oldu anlayamadım tozun fiziki durumu gayet iyi ama leş bir koku oluştu,kutuyu çöpe attım dayanamadım opitmumdan şaşmamak gerekirmiş onu anladım
  • fabrizo kullanıcısına yanıt
    bazı aromalar böyle yapıyor vanilyada bende aynı etkileri yapmıştı. Keşke birisine verseydiniz çöpe atacağınıza.
  • Myprotein nasil sizce?

• Muscletech kullanan var mı(whey)

• quote:

Orijinalden alıntı: Bruh

Myprotein nasil sizce?
    3 yıldır kullanmadığım whey kalmadı. Artık bsn ve myprotein dışında hiçbie wheyi kullanamıyorum. Myprotein piyasadaki en kaliteli marka. Fiyatına göre rakipsiz.

• cavexle kullanıcısına yanıt
    Ben de optimum kullanıyorum da sütle çok güzel oluyor ama suyla bişeye benzemiyor nedense

Bende de multipower kahve karamel var hocam. Kapagi tam kapaniyor sonuna kadar sikinca herhangi bir problemim yok. Ben de sanirim 1 haftadir kullaniyorum ve gayet memnunum tadi ayni misbon sekerler gibi eskiden cok tuketirdim Benim hicbir sorunum yok urunle ilgili sizin yasadiklarinizi bilemicem elbette... Nerden almistiniz bu arada urunu ve ne kadara almistiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikara123

Bende de multipower kahve karamel var hocam. Kapagi tam kapaniyor sonuna kadar sikinca herhangi bir problemim yok. Ben de sanirim 1 haftadir kullaniyorum ve gayet memnunum tadi ayni misbon sekerler gibi eskiden cok tuketirdim Benim hicbir sorunum yok urunle ilgili sizin yasadiklarinizi bilemicem elbette... Nerden almistiniz bu arada urunu ve ne kadara almistiniz?
    ben suplementlerden aldım ürünü kapak konusunda emin misiniz yani sonuna kadar sıktınız mı çünkü kapağın yapısı itibariyle dişlilerden kaynaklanıyor bu durum çok zorlayınca kapak sıkılıyor biraz da zorlayınca atıyor

kokusu ne durumda bende tatta sorun yok ama kokuda bi iğrençlik oldu tozun üst tarafında var bu koku karıştırınca alt kısım üste gelince koku gitti hava alıp bir kısmı bozuldu mu diye düşünmeye başlamıştım,neticede severek içiyordum ama dünden beri hala midem düzelmedi şuan bile acayip yanıyor çok köpürmüştü bunun da etkisi olabilir.

ama kapak konusunda ısrarcıyım bi zorlayın bakalım sizinde kapak atacak mı

Kapak konusunda cok eminim hocam hatta siz diyince bir daha denedim ama kapak tas gibi tam oturuyor. Kutuyu koklayinca guzel bir koku geliyor bana bilemiyorum. Kopurmesi biraz var dediginiz gibi ve o kopurme gitmiyor da(ben 10-15 dk bekledim hic azalmadi). Supplementler sahte satmaz zaten o kismi gectim fakat hava almasi ne derece bozar urunu bilemiyorum. Belki baska bir sey midenizi bozmustur o gun icinde tukettiginiz? Kokuda da nasil bir igrenclik olabilir ki bir anda, sonucta daha 15 gundur kullaniyorsunuz... Tuhaf hocam ama insallah cozum bulursunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stark1

Mayıs 10'da ProteinMarket'ten vermiş olduğum sipariş hala kargolanmadı bugün kargolanacağı söylendiği halde. Sipariş vermeyi düşünen varsa bu durum aklında bulunsun
    Siparişi geçen hafta gönderdiler kargoyu açtığımda siparişteki 2 wheyden birini göndermişler. Diğer wheyi ne zaman göndereceklerini mi sordum sözde geçtiğimiz salı kargoya teslim edilecekti ama hala gelen giden yok. Siteden yazıyorum cevap dahi vermiyorlar galiba paranın üstüne yattılar. İlk siparişteki hızlılıklarına kanıp ikinciyi geçmiştim büyük hata yaptım çok pişmanım. Sipariş vermeyi düşünenler arkadaşlar için yazıyorum bunu ama başlarına gelmedikten sonra bu yazdıklarımın pek de anlamı olmayacaktır

• Sinaali S kullanıcısına yanıt
    Kullanan yok mu

• Gerekirse 25 30 tl fazla öderim yinde supplementler.com dan vazgeçmem

• quote:

Orijinalden alıntı: Stark1

Siparişi geçen hafta gönderdiler kargoyu açtığımda siparişteki 2 wheyden birini göndermişler. Diğer wheyi ne zaman göndereceklerini mi sordum sözde geçtiğimiz salı kargoya teslim edilecekti ama hala gelen giden yok. Siteden yazıyorum cevap dahi vermiyorlar galiba paranın üstüne yattılar. İlk siparişteki hızlılıklarına kanıp ikinciyi geçmiştim büyük hata yaptım çok pişmanım. Sipariş vermeyi düşünenler arkadaşlar için yazıyorum bunu ama başlarına gelmedikten sonra bu yazdıklarımın pek de anlamı olmayacaktır

Alıntıları Göster
    Çok şükür benim supplementleri gönderdiler de, 2 tane shaker 1 tame fitness eldiveni borçları var hala

• https://www.fitbull.com/way-out-nutrition-whey-protein-2-28-gr.html bu neden bu kadar ucuz? alınır mı eksileri nelerdir? bütçem zaten az bunu görünce hemen atlayasım geldi
  • şuan forumgym gitti gidiyor üzerinden ultimate kreatin 300 grm 45 tl son kullanma tarihi 30.06.2019 gayet güzel fiyat zaten son kullanma tarihi geçse sorun olmuyor :)
  • --Kampanya--

Arkadaşlar migrosta 2.5 kg ithal pirinç 9TL 2 adet aldım ama neden bu kadar ucuz? makrolara baktığımda normal baldo pirinçte 7 gr protein 75gr karb olurdu bunlarda 6 gr protein 80 gr karb var. 2 tane 2.5kg toplam 5 kg aldım normal baldo pirinç 1kg si 8tl çünkü. Fikri olan veya al alma kullan kullanma diyebilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormak

https://www.fitbull.com/way-out-nutrition-whey-protein-2-28-gr.html#customer-reviews

Way-Out Nutrition Whey Protein 2080 gr - 165TL
    Havale/EFT: 156,75 TL

SKT
    05/2020
    bu marka nedir ya nasıl içerik falan neden ucuz alınır mı? yanıtlarsan sevinirm
  • 
Sayfa: önceki 961962963964965
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.