Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Besin Takviyeleri Fırsatları (LÜTFEN TAVSİYE İSTEMEYİN) (Whey Pro, Creatin, Aminoasit, Cla vb...)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fangshadow Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı
19.577
Cevap
486
Favori
1.357.607
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Besin Takviyeleri Fırsatları (LÜTFEN TAVSİYE İSTEMEYİN) (Whey Pro, Creatin, Aminoasit, Cla vb...)
Giriş
    2110 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: warriorzone

Günün Fırsatı!

RichNut 500 Gram Fıstık Ezmesi 24 saatlik %50 indirim kuponu richnut

https://www.aloprotein.com/richnut-peanut-butter-creamy-500-gr

Teşekkürler bilgi için. 30 tl ye 1 kg geliyor fiyat çok iyi. Sipariş verdim 2 tane 500 gr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

https://youtu.be/IuTOoLkJy1U hocam burda yorumlari okuyabilirsin videoyada bakabilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    blackdiamond45 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    438 Mesaj

Şekerli sanırım hocam.

|
    |
    warriorzone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2192 Mesaj

Çok sağol hocam 4 adet aldım çok iyi fiyat polmak bile 13 tl 340 gram lık
    |
    |
    warriorzone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Besin takviyeleri konusunda ne okusam da pek birşey anlamıyorum desem yeridir. Tecrübeli arkadaşlar bir iki tüyo verirlerse memnun olurum. Spora başlayalı yaklaşık 8 ay oldu. 1.72 boy-68 kilo ile başlayarak, sonradan 73 kiloya kadar çıktım. Yağ oranım falan gayet iyi düzeyde son ölçümlerde hocanın dediğine göre. Ramazanda spor salonuna ara verdim. Ayrıca diş teli taktırdım falan derken aldığım kiloları geri verdim bu aralar. Bu hafta itibarıyla arayı daha da uzatmadan salona başlıyorum. Verdiğim kiloları biraz hızlı alabilmek ve kas oranını da bu arada artırmak için ne tür supplementler veya besin takviyeleri önerirsiniz bu süreçte? Protein tozu yeter mi yoksa başka şeylere de yönelmek lazım olur mu?
    quote:

Orijinalden alıntı: yunuscan86

Besin takviyeleri konusunda ne okusam da pek birşey anlamıyorum desem yeridir. Tecrübeli arkadaşlar bir iki tüyo verirlerse memnun olurum. Spora başlayalı yaklaşık 8 ay oldu. 1.72 boy-68 kilo ile başlayarak, sonradan 73 kiloya kadar çıktım. Yağ oranım falan gayet iyi düzeyde son ölçümlerde hocanın dediğine göre. Ramazanda spor salonuna ara verdim. Ayrıca diş teli taktırdım falan derken aldığım kiloları geri verdim bu aralar. Bu hafta itibarıyla arayı daha da uzatmadan salona başlıyorum. Verdiğim kiloları biraz hızlı alabilmek ve kas oranını da bu arada artırmak için ne tür supplementler veya besin takviyeleri önerirsiniz bu süreçte? Protein tozu yeter mi yoksa başka şeylere de yönelmek lazım olur mu?
    Bütçen varsa whey, kreatin, gainer(optimum veya muscletech)

Kısıtlı bütçe ise: whey

Gainer alirsan günde 100-120 gr, 200-300ml süt, 4-5 yumurta, zeytinyağı, 10-15 gram da whey at, 50-60 gr yulaf, 1 muz

Sabah böyle kahvaltı yap toprlarsın hızlı şekilde, ayrica total kalori sayımı yap, hiçbir gün düşük kalma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2192 Mesaj

şekerli galiba 27 gr karbonhidrat var yazıyor ama genede fiyat iyi marketlerde fiyatlar maglum

|
    |
    interneto07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: yunuscan86

kreatin ucuz, kreatin al her gün 5gr kullan.
    |
    |

• Yüzbaşı
    438 Mesaj

Beslenmende sıkıntı yoksa protein tozundan çok BCAA ve kreatine yönelmen gerekir. Omega 3 de güzel bir destektir. İştahı açtığı söyleniyor.

|
    |
    yunuscan86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    649 Mesaj
    Arkadaslar selam. Protein tozu ihtiyaci dogdu, sitelerde dolanirken soyle bir fiyat gordum. Bana cok sicak geldi sizinle de paylasmak istedim.
    https://www.gym-market.com/multipower-whey-protein-tozu Multipower %100 pure whey 2000 gram 295 lira. Ustelik sepetteyken 'dh30' kodunu da yazarsaniz 265'e dusuyor. Son kullanim tarihleri de gayet iyi. Sanirim siparis gecicem ama sizi de bilgilendirmek istedim. Iyi forumlar, iyi sporlar...
    Bu arada siteye uye oldugunuzda fiyati 295'e dusuyor, uye olmadan bakarsaniz daha yuksek bir fiyat gorebilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alikara123 -- 13 Haziran 2019; 2:34:55 >

Multipower bu fiyata cidden sıcak.

|
    |
    alikara123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    184 Mesaj
    Arkadaşlar proteinmarket’ten aldığım optimum whey ve bcaa geldi. Kontrol ettim Neosante’den aldığımla bir fark yok gibi. Hologram, yazılar, tad vs. Bayramdan önce sipariş vermiştim, dün geldi. Yanında da hediye olarak 3 tane big joy whey göndermişler.

• Teğmen
    126 Mesaj

Ben de dün 2 tane whey 3 matrix 2300gr aldım. Toplam 349tl ödedim umarım sorun yaşatmazlar.

|
    |
    gunner92fb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben kendi söylediklerimden sorumluyum, sizin anladıklarınızdan değil.
  • Teğmen
    221 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alikara123

Arkadaslar selam. Protein tozu ihtiyaci dogdu, sitelerde dolanirken soyle bir fiyat gordum. Bana cok sicak geldi sizinle de paylasmak istedim.
    https://www.gym-market.com/multipower-whey-protein-tozu Multipower %100 pure whey 2000 gram 295 lira. Ustelik sepetteyken 'dh30' kodunu da yazarsaniz 265'e dusuyor. Son kullanim tarihleri de gayet iyi. Sanirim siparis gecicem ama sizi de bilgilendirmek istedim. Iyi forumlar, iyi sporlar...
    Bu arada siteye uye oldugunuzda fiyati 295'e dusuyor, uye olmadan bakarsaniz daha yuksek bir fiyat gorebilirsiniz...
    linkteki ürünün kapağında hologram gözüküyor,ben başka bir siteden aldım ürünü kapağında hologram yoktu acaba sahte mi

• Yüzbaşı
    649 Mesaj

Nerden aldiniz hocam?

|
    |
    malaustası kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam makismum beklersiniz. Başka sorun çıkacağını sanmam.

|
    |
    crossfitter kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynı uygulamayı Optimum Nutrition Whey için yaptım. 249 TL'ye almış oldum. Eyvallah tavsiye için
    |
    |
    alikara123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Rica ederim hocam, hayirli olsun

|
    |
    yunuscan86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bana biraz katı geldi ama aroması çok yoğun. Beğendim.

• Teğmen
    221 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alikara123

Nerden aldiniz hocam?
    suplementlerden aldım firma ile görüştüm yeni ürünlerde beyaz hologram yokmuş eski ürünlerde varmış
    senin fırsatından da sipariş geçtim bu fiyata kaçmaz,dursun kenarda eylül gibi başlarım,kahve karamel aldım tadı çok güzel latte içer gibi içiyorum,ürün suda bir parça bile topaklanmadan karışıyor
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.