Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (957. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
32.002
Cevap
664
Favori
2.291.251
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 955956957958959
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    ben biraz daha muhatap olmamak için yazmadım ama fırıncı küreğiyle vurmuşun kardeş :d
  • eediz kullanıcısına yanıt
    Yükselle olan supplement serisi çok iyi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    4 yıldır vg yapıyorum. Doktor olmama 1 sene kaldı ama ben bana hareket soranlara bile bildiğim kadarı ile diye belirtiyorum. Bazı insanlara bu kendine güven nereden geliyor anlamış değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• merhaba arkadaşlar bi sorum olacaktı. yenilenmiş hardline whey protein almıştım bugun ilk kez kullandım icinden cikan olcekte 10 20 ... 90 ml ye kadar yaziyor fakat 30 cizgisinde cok az ediyor ve cok tatsız oluyor azcik suda bile, 90 ml ye kadar doldurunca asiri cok oluyor gibi geldi bir türlü anlayamadım

• Konu basliginda tavsiye istemeyiniz yazmasina ragmen bos bos mesajlara devam.ediliyor. ne zaman gercek firsat paylasimi gorebilecez sadece cok merak ediyorum.

• Arkadaşlar proteinmarket.com.tr den optimum whey alanların olduğunu gördüm bir kaç sayfa önceyi okuduğumda. Son durum olarak herhangi bir sorun (orijinallik vs.) yaşayan var mıdır? Eğer yoksa 4.5 kg optimum whey almayı düşünüyorum.. Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler...

• Güzel bcaa fırsatı gören var mı arkadaşlar?

• Fiyat çok iyi

• interneto07 kullanıcısına yanıt
    Bcaa ile gaineri kombinlemek saçma olmuş bence :) Sonuçta basitçe düşününce gainer kilo almak isteyenler için bir supplement. Bcaa ise yağsız kas kütlesi çin genelde definasyon döneminde daha çok kullanılan bir supplement.

Gainerden gelecek kaloriyi önemsemeyen biri bcaa yerine gider whey alır zaten.

• Boğaziçi YBS kullanıcısına yanıt
    Hocam supplementleri isimlendirmektense etkilerini incelemek daha doğru olur bence.

Gainer kullanan biri günlük kalori hedefini tutturamadığı için gainer kullanıyordur. Bu yüzden enerji ihtiyacını karşılar.

BCAA ise kas yapımını destekler, bir miktar da olsa kas ağrıyı azaltır. Ve kası korur.

Bulk döneminde olan biri clean bulk yapıyor olabilir, bu yüzden bcaa önemli bir destek haline gelir.

Benim fikrim bu yönde. :)

Böyle şeyleri kovalamak yerine keşke ilaç kullansanız.

Hocam benim bahsettiğim konu kalori fazlası yaratmak isteyen kişi zaten günlük Bcaa miktarını hayli hayli karşılıyor. Ayrıca saf bcaa yerine whey alıp wheyin içindeki bcaa'nin yanında esktradan 20-25 Gr da protein alabilir aynı fiyata.
    Ve yeteri kadar protein alan birinde kas kaybı olmaz çok aç karnına antrenman yapmıyorsa.
    Iyi bayramlar herkese 💪
  • Herkese hayırlı bayramlar SKT takıntısı olmayanlar için yazıyorum

Ultimate Iso cool 87 servis olması lazım https://www.aloprotein.com/ultimate-isocool-2270-gram

189 TL ye geliyor Haziran sonu SKT Onun yanında da sepete Bodylab 20 sachet whey alabiliyorsunuz Oda 50 TL ye geliyor(sepette)

2 tane protein tozunu 239 TL gibi bir rakama alabilirsiniz hatta 200 TL yi geçtiği için Big Joy dambıl Bcaa da 1.50 TL Ye geliyor sepette

İStifade etmek isteyen edebilir.
  • yenilenmiş hardline whey aroması gerçekten cok kotu 150ml su ile oneriliyor 100 ml koydum gene kotu fazla koyun gene kotu sutle biseye benziyor. simdi diyeceksiniz aromaya takilmayin ama aroma onemli bence agir bi antrenman sonrası agiz tadida yerine gelmeli. musclepharm combat kullaniyodum onceden o cok iyiydi aromada. alirken yaninda şase 4whey hediye geldi o cok iyiydi kesinlikle bi sonraki whey deneyiyimim o olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: warriorzone

Herkese hayırlı bayramlar SKT takıntısı olmayanlar için yazıyorum

Ultimate Iso cool 87 servis olması lazım https://www.aloprotein.com/ultimate-isocool-2270-gram

189 TL ye geliyor Haziran sonu SKT Onun yanında da sepete Bodylab 20 sachet whey alabiliyorsunuz Oda 50 TL ye geliyor(sepette)

2 tane protein tozunu 239 TL gibi bir rakama alabilirsiniz hatta 200 TL yi geçtiği için Big Joy dambıl Bcaa da 1.50 TL Ye geliyor sepette

İStifade etmek isteyen edebilir.
    Bir de dükkanı alalım Aloprotein Bey az olur bunlar

• İlgi yoğun dedi murat abi. Ama gerçekten çok iyi fiyatlar

• Nutrich Mass Gainer kullanmış olan var mı? Fiyatı piyasa ortalamasına göre çok çok uygun.

Yorumu olan paylaşırsa sevinirim, ona göre macera aramayayım mı hiç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jrbatu -- 7 Haziran 2019; 2:3:1 >
  • aloprotein kampanyası çok güzel faydalandım skt muhabbetine inanmıyorum ben teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: warriorzone

İlgi yoğun dedi murat abi. Ama gerçekten çok iyi fiyatlar
    Murat abine selam söyle küçük esnaf aklıyla hareket etmeye devam etsin biz de almamaya devam edelim.

Kusura bakmayın forumdaşlar ama yapmasam olmazdı.
  • 
Sayfa: önceki 955956957958959
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.