Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (956. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.002
Cevap
664
Favori
2.291.263
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 954955956957958
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sadece lösin olarak şu anda piyasada var mı bilmiyorum ama olimp'in 20:1:1 oranlı BCAA ürünü güzel. Bir serviste 4500mg lösin var yeter de artar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: vjdrsjejv

Haydaa olur mu öyle şey, bcaa gidip tavuk yiyerek alabildiğin bir aminoasit eğer öyle olmasaydı "bcaa" kullanmadan nasıl gelişecektik değil mi
    Yani gidip protein tozu alıyorsunuz haberiniz olsun.
    kardeş ironi mi yapıyosun cahil misin tam anlayamadım biraz açık olur musun ona göre muhatap alıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ivb

BCAA olmazsa olmaz diyenler bi izlerse güzel olur.

https://youtu.be/DZPZhoYDDLY

Bcaa alacağıma kaliteli bir whey almak daha mantıklı bence.
    abi şu herif türk bodybuild'inin enes baturu ya kaynak olarak atmayın şunu lütfen
  • Tar Goroth kullanıcısına yanıt
    Pardon cahilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • llllxefsanexllll kullanıcısına yanıt
    Tavsiye edilen doz zaten günlük 3-5 gram. Ne fark etti? Bir de neden abartılıyormuş?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: interneto07

Tavsiye edilen doz zaten günlük 3-5 gram. Ne fark etti? Bir de neden abartılıyormuş?
    Çoğu kişi tavsiye edilen dozu aşıyor ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: vjdrsjejv

Pardon cahilim
    günlük olarak kilonun yaklaşık 2 katı protein alman lazım bunu alamıyorsan protein tozu ihtiyacın var ha alıyorsan çokta gerekli değil. şöyle değil protein tozlarının kaliteli olanlarında bcaa ve diğer aminoasitler barındırıyor. bunları ayrı olarak bcaa ve arjinin vs. diye alabilirsin.
    bilgisiz olduğunu düşünmüyorum siz kimi takip edip beğeniyorsunuz? paylaşırsanız yararlanalım madem savaş cebeciyi beğenmiyorsunuz

En son yazdığım ironiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: eediz

bilgisiz olduğunu düşünmüyorum siz kimi takip edip beğeniyorsunuz? paylaşırsanız yararlanalım madem savaş cebeciyi beğenmiyorsunuz
    daha çok yabancı kanallar istersen tavsiye verebilirim biraz terminolojik terimleri anlamak zor gelebilir
  • Beyler Protech nutrition alman hammadde menşeili tr de paketlenen bir ürünmüş elite spor gıdaları paketliyormuş aloprotein.com nutrich whey bundan daha kalitelidir bir çok wheydedn daha kaliteliyiz dedi ama bilemedim
  • merhaba sporu geçen yaz bırakmıştım 1-2 haftaya tekrardan başlayacağım. bir dizi çekiminde oynayacağım için mümkün mertebe en kısa sürede verebildiğim kadar fazla kilo vermeliyim ve kaslar oluşmalı. 188 boy 83 kiloyum. kas kütlesinden çok yağ var ama öyle söyleyeyim. geçen sene yağ oranı %17 idi bu sene belki daha da fazladır. diyet yapıyorum günde iki öğün yemek üzerine. ama tatlıyı bırakamıyorum. spor yaparken takviye alacağım. protein tozu pek kullanmak istemiyorum. geçen sene karnitin almıştım pek de yararını görememiştim açıkçası. bcaa denemek istiyorum şimdi de. ama bcaa ile kreatin arasında kaldım. kreatin saç döküyorsa hiç kullanamam ( zaten ilaç kullanıyorum saçlar dökülmesin diye ) . ve önerdiğiniz bir şey var fiyat olarak çok olmayan bir şekilde yol gösterebilir misiniz
    sorun değil. savaş cebeci ve ege fitnes bilimsel açıklamalarda bulunduğu için takip ediyordum biraz. ege fitness hakkında ne düşünüyorsunuz?

• eediz kullanıcısına yanıt
    Aslında öyle ahım şahım bilgiler paylaşılmıyor. Temel tıpta biyokimya dersinde fizyolojide en temel konuları yüzeysel konuşuyor hepsi ayrıntısı da yok. Ayrıca bi makalede şöyle okudum bi araştırmada böyle demekle olmaz örnek veriyorsan altına düşeceksin onu. Ayrıca bu spor yemekle yapılan bi spordur iyi beslenmezsen olduğun yerde sayarsın.

• oski_58 kullanıcısına yanıt
    ege fitness paylaşıyor makaleleri . takip ediyor musunuz kendisini?

• quote:

Orijinalden alıntı: eediz

sorun değil. savaş cebeci ve ege fitnes bilimsel açıklamalarda bulunduğu için takip ediyordum biraz. ege fitness hakkında ne düşünüyorsunuz?
    egeyi 2015te takip ediyodum miyoloji tarzı kas bilimiyle alakalı bi bölüm okuyodu o zamanlar için doğru dürüst kanallar olmadığında baya iyi bilgiler veriyodu çevirdiği makaleler yardımlarıyla. son zamanlarda baktığım bazı videoları maksat dışına çıkmış sanırım olabilir para kazanmaya çalışıyo sonuçta eğer bilimsel konuştuğu videoları izlersen gerçekten iyi bilgiler yakalarsın

türk olarak baran kalaycı bakabilirsin sadece spor değil spor yaşantısı beslenme düzeni hakkında disiplinli şekilde yapması hem motivasyon hem bilgi sağlıyo

ağırsağlam biraz cıvık geliyo ama laboratuar dediği bölümlerde makale çevirileri paylaşıyo. makale makale diyip geçmemek lazım bildiğimi temelden en ileri seviye ne varsa bu makaleler sayesinde ortaya çıkmış. tercüme şansı ve özet şansını sağlıyo videoları.

yabancı olarak girip bakmak lazım isimlerini tam yazamayabilrim ama athlean x eğer ingilizce akıcı konuşmaları anlarım dersen ileri seviye bilgiler barındırıyo bunları kendi seviyene uyarlayabiliyosun.

bu tarz kanalların artması güzel bişi salonlarda en yeni başlayan adamlar bile yardımsız hareketlerin doğru yapılışı hakkında bilgileri var belli zaten çoğu izlemiş bi şekilde öğrenmiş. bunlar faydalı bana fayda sağlayacak her adamı takip ederim ama bazı kanallar var ben böyle yaptım güzel oldu şu şöyle yapıyomuş gibi temelsiz şeyleri geçmeni tavsiye ederim kazandırmaz hatta bildiklerini karıştırabilir

• https://www.fitbull.com/q-protein-insta-whey-2300-gr.html

Skt sine 3 ay var uygun fiyatlı ama protein oranı düşük 189 lira

https://www.fitbull.com/q-protein-isopro-cfm-2000-gr.html

Skt sine 3 ay var protein oranı yüksek 0 carb 0 yağa yakın iso iso diye tutturanlar için de :) uygun fiyatta 249 lira

Q marka sı da güvenilir fitbull da güvenilir sorun olmaz fındıklı beyaz çikolatalısının tadı güzel baya

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    1 yıldır vg yapıyor ama hocam bence yeterli.

• ege fitness falan nedir abi kimdir bunlar ne eğitimi almışlar,cebeci denen yürüyen ego da aynı şekilde çok isteyen kendi araştırsın onlardan sağdan soldan duyup sana söylüyor zaten amerikaya giden herkes bir anda profesör kesiliyor
    teşekkürler. tavsiyelerini değerlendiricem. ağırsağlam dan hiç hazmetmiyorum ama makale çevirdiği bölümden haberim yoktu. bir inceleyim

• 
Sayfa: önceki 954955956957958
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.