Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (942. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Night Eagle , Night Eagle Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
31.977
Cevap
664
Favori
2.289.602
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 940941942943944
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ultimate İsocool'dan bir tane de biz aldık. Vanilyalısını kullanıyordum tadı iğrenç geliyordu bir türlü alışamadım zaten vanilyayı da sevmememden kaynaklanıyordur umarım çikolatalısı güzeldir. Yorumlarda herkes tadını beğenmiş.
  • Proteinmarketten alışveriş yaptım ürünlerim geçte olsa sorunsuz bir şekilde geldi o konu da bi sıkıntınız olmasın

ama ürünler nasıl bu fiyatlara satılabiliyor anlamış değilim orjinallikleri konusunda şüphelerim var ya da diğer firmalar fahiş fiyatlar çekerek bizi kekliyor ne diyosunuz
    Not:optimum goldu suplementler.com dan almıştım baya önce proteinmarketten aldığımla bir fark göremedim görünüş bakımından demem o ki ürün orjinal gibi duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Weider premium whey alan var mı içinizde? Ürün orijinal mi geliyor, holograml var mı üründe?

• Ür

Ürünün görünümünde herhangi bi yanlışlık göremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: JimmyJimmy

Pek guvenilir durmuyor

Alıntıları Göster
    Neye göre güvenilir durmuyor? Karalamak çok kolay. Gerçek bir kanıtınız yok ise yorum yapmayın bence, hem olumlu, hem olumsuz.

Anladığım kadarıyla arkadaşlar ürünlere para bağlamadığı ve risk almadıkları için ürünleri sipariş üzerine getirtiyorlar. Tabi bu teslimat sürecini uzatıyor. Bu kadar uzun bekletip normal fiyatlara kimseye satamazlar zaten, daha uygun satmak zorundalar. Kur oynaklıklarına karşı bir çözümleri yoksa, kısa vadede fiyat avantajını yitirdikleri zamanlarda olacaktır tabi Türkiye gibi bir ülkede.

Not: Esn Whey sipariş verdim 9 gün geçti, henüz kargolanmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tadanyz -- 11 Mayıs 2019; 15:47:52 >

• tadanyz kullanıcısına yanıt
    O arkadaş proteinmerket için değil, supplink.com.tr sitesi için yazmıştı, güvenilir durmuyor diye.
  • fifacı23 F kullanıcısına yanıt
    kardeş etkisini nasıl anladın ya o kadar protein tozu kullanmış adamım yok weider daha iyi yok prostar böyle berikisi şöyle diye kıyaslayamadım hiç

• Uzun süre spora ara vermiştim. Yeniden başlayayım diyorum var mı adam akıllı protein kampanyası ?

Birde uzak durulması gereken sitelre hangisi arkadaşlar takip edemediğim için uzak kaldım biraz olaylardan
    Ben almayı düşünüyordum hocam proteinmarketten lakin gönderim süresi çok uzun o yüzden proteinclub tan hallettim esn işini çok güzel karışıyor 0 köpürme şekerli değil ve tadı yoğunluğu çok güzel weider dan sonra tadı güzel ender markalardan

Hocam sakin

İyi okuyun ustteki konusmalari

• L-carnitin fırsatı bakıyorum da bulamadım. Biliyorsanız paylaşırsanız süper olur.
  • AlbertEinstein kullanıcısına yanıt
    protein oceanda toz halinde var baya ucuz, kalitesini bilemem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    .......................................................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihbzkrt64 -- 8 Mart 2020; 16:12:4 >
  • ProteinMarket P kullanıcısına yanıt
    Şimdiye kadar alışveriş lerden memnun kaldım.
    Ürünler ortalama bir hafta içinde kargolaniyor. O da sorun değil. Ancak şimdiye kadar hep hatalı gönderilen ürün sıkıntısı yaşadım. Bir şekilde telafi ediyorsunuz, geçen hatalı üründe, iadeyle uğraşmak istemediğimi söylediğimde hediye olarak şase protein tozu gönderilmişti mesela.
    Fakat geçen ki siparişim (3 veya 4. oluyor sanırım) hediye secimim protein tozu iken bana gönderilen ürün karbonhidrat olmuş. İhtiyacım yok böyle bir seye. Kenarda duruyor. Yani uğraşamam mesaj atıp söylemedim. Olur böyle deyip geçtim.
    Biraz daha dikkatli olursanız sürekli müşteri kazanacaksınız, bence gozardi etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirJustice -- 13 Mayıs 2019; 0:35:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihbzkrt64

Bu mesaj silindi.
    Şunu yapma işte...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Losgalacticos kullanıcısına yanıt
    ..............................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihbzkrt64 -- 8 Mart 2020; 16:11:30 >
    Hocam başka şeylerin bile pek etkisi yokken bence boşuna para harcamayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: vjdrsjejv

Hocam başka şeylerin bile pek etkisi yokken bence boşuna para harcamayın.
    Hocam denemek için hardline 1ltlik aldım 50tlye gelmişti. Placebo da olabilir ama bende bayağı faydalı oldu.

• fatihbzkrt64 F kullanıcısına yanıt
    Aptal mi saniyorsun insanlari fatih sen ?

• 
Sayfa: önceki 940941942943944
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.