Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (910. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
32.002
Cevap
664
Favori
2.291.528
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 908909910911912
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bulamadım hocam alıntı yapabilir misiniz?
    Servisi 2₺`ye faşan geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • luck runs out kullanıcısına yanıt
    bro zaten son zamlardan sonra çoğu protein tozunun ölçeği 2.5 tl geçti yapacak birşey yok , ama 50 kuruş pahalı olsun temiz kullan :)
  • Hocam 50 kuruş fazlaya optimum vs. olsa alırım da yokki. En ucuzu 2.70 2.80 tl falan. Var mı bilindik markalardan servisi 2.40 2.50 tl olan.

• Protein markette dh indirimi devam ediyor mu hala

• luck runs out kullanıcısına yanıt
    Benim gördüğüm myprotein var 95 tl 40 servis ve xpro var protein7 nin kendi getirdiği ürün sanırım.
    Bizde arkadaşlarla alıcaz bu aralar bakıyorum xpro alıcaz gibi duruyor.
    Kara cumada 4.5 kg gold whwy 350 getirmiştik ordan xprolara düştük zamlardan sonra...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ReLaX_35_ -- 19 Mart 2019; 0:48:42 >
  • Arkadaşlar aşağıdaki sitede kupon koduna ZAFER yazdığınızda %20 indirim oluyor bugün son gün sanırım.
    https://www.proteinocean.com/
  • Kombolu fırsat.

Gratiste nivea-decahlon çek kampanyası var.

https://forum.donanimhaber.com/cek-kazan-gratisten-2adet-nivea-deodarant-alana-altlimitsiz-30-tl-decahtlon-cek--137521889

Deodorant alana duj jeli hediyeli paketleri var. Bunlar belki spora gidenlere lazım olur stok olur.

Olası bir kombinasyon ;

5x2 tane bu setten alsak 160 tl vereceğiz. (tanesi 15.9 tl)
    Uygulamada çek kazana ayrı ayrı 5 tane çeki yüklesek 5x30 tane decahtlon 30 tl çeki gelir.
    En kötü 159 tlye optimum 908 gram alsak cebimizden 9 tl çıkar.

Sonuç; 169 tlye 908 gram optimum whey + 10 adet nivea deodorant veya roll on + 10 nivea duj jeli olur.

*çek kazanma ne zaman biter bir bilgim yok
    **çekleri birleştirme ne zaman biter bir bilgim yok
    ***dün 3 çeki birleştirip koşu taytı filan aldım.

• Dönülüp dolaşılıp sadece whey fırsatları paylaşılıyor. Yok mu Arjinin Pre-Workout, Sitrülin paylaşacak adam gibi adam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu aşağıdaki ürün fiyat olarak baya uygun gözüküyor alınır mı?
    https://urun.n11.com/amino-asitler/mysupplement-bcaa-powder-aroma-secenekli-320-gr-hediye-P327626196
  • isviçreli bilim adamı kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle denenebilir

• radko kullanıcısına yanıt
    Agirsaglam kahve bundan pahalı ve daha güzel değil. Ben ikisini de denedim buna devam ediyorum. Ayrıca markanın 3.nesil kahvesi var lezzeti cok guzel. Spor dışı zamanda onu içiyorum.

• juve212 J kullanıcısına yanıt
    fiyatı iyimiş 560 gram olanı var 96 diye gördüm sanırım . Nutrishop kendi ürünü.nutrade alacaktık arkadaşlarla acaba bunumu denesek :)
  • interneto07 kullanıcısına yanıt
    https://www.proteinmarket.com.tr/urun/olimp-pump-express-660-gr-portakal

Donanımhaber25 indirim koduyla 25₺ indirim olur. Zaten ürün bu sitede dip fiyat. 118₺ felan olur. Havale ile öderseniz 111₺ olur.

• https://www.vitamindunyasi.com.tr/urun/great-power-nutrition-gpn-l-karnitine-20-shot-yaban-mersini

L-carnitine 20 adet 59TL skt:2020

Ben kahve öneririm yerine ama illa alacaklar için yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tequilla1984 -- 19 Mart 2019; 15:36:15 >
  • tequilla1984 kullanıcısına yanıt
    gelen sms ile haberdar oldum aldım. kahve kullanıyordum bende fakat fiyat iyi gelince aldım bir tane.
  • Arkadaşlar kimler nerede oturuyor, belki aynı salonda her gün yüz yüze bakıyoruz. İl/ilçe şeklinde belirtirsek aynı ilçede olanlar dm kısmından hangi salona gittiğini felan konuşabilir bence. İst. Beylikdüzü-Esenyurt bölgesinde oturuyorum 😊

• Besin Takviyesi Fırsatları Ve SohbetleriBesin Takviyesi Fırsatları Ve SohbetleriBesin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri

ARKADAŞLAR Universal Beef Amino 400 Tablet şuan piyasada stoğu tükenmiştir,bir süre vücut geliştirmeye ara vermem gerekiyor toplam 400 adet vardı 200 üne yakın kullandım yaklaşık içinde 200-205 tane var.240 tlye aldım yarısı şuan 120tl yapar ama burda lazım olan arkadaşlara düz 100 tl bırakırım.Son kullanma tarihide fotoda mevcut 07/20 süre baya uzun bir süredir. ilgilenen arkadaşlar dönüş yapabilir. İstanbul Avrupa yakasındayım elden verebilirim diğer iller kargo olur.

• A...O.... kullanıcısına yanıt
    ben esenyurtta oturmuyorum ama orada bir salona geçeceğim.senin salon hangisi ? akbulut,gold,best fit felan var hangisindesin sen
  • bodyci adam kullanıcısına yanıt
    Pm gönderdim 👍

• oz2707 O kullanıcısına yanıt
    Yahu durduk yere senle çocuk gibi tartışıp sidik yarışına giriyorum ve konuyu bu son yazdıklarımla kirlettim evet, geçmişteki bu konuya yazdıklarım hep uygun fiyatlı ürün paylaşımı ve sonrasında bu ürünü tavsiye eder misiniz şeklinde bunda sakınca yok hatta insanlara yararı var bi arkadaşa hesabımdan uygun fiyatlı üründe aldırdım kendim alamadığım ve onun tercih ettiği bi ürün olduğu için, ve evet bu spora yeni başladım ve çok hevesliyim nedir yani bununla mı eziceksin beni
    SENinle bu gereksiz tartışmaya girip son bi kaç mesajımla konuyu kirlettiğim için sen hariç tüm diğer kullanıcılardan özür dilerim.

• 
Sayfa: önceki 908909910911912
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.