Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.977
Cevap
664
Favori
2.289.638
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • skt cok yakınlasmıs olması vesılesı ıle 500 gr best body whey
    01/2013

22 tl
    http://urun.gittigidiyor.com/spor/best-body-whey-protein-5000-500-gr-71792360

750gr 29tl
    http://urun.gittigidiyor.com/spor/best-body-pro-protein-cikolata-aromali-750-gr-71792240

besın deger tablosu
    http://www.nu3.de/best-body-nutrition-hardcore-protein-whey-5000-pulver-french-vanilla-500-g.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McOrco -- 24 Aralık 2012; 23:04:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

C5 te aynı şekilde..

c4 olmasın o

10 parmak yazmanın arada dezavantajları olabiliyor..

Doğrudur. Cellucor C4

Onu hiç deneyen bir tanıdığım olmadı ama doğrudur o da pre work out yani idman öncesi performans artırıcı :))

• syntrax whey geldi, çikolatalı ve skt 2015 olması ayrıca sevindirdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vpx no shotgun ile ilhili bi indirim olsa çok güzel olurdu denemek istiyorum ancak pahalı biraz
  • Best body kullanan var mı?Yorumları alalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehannnn

Best body kullanan var mı?Yorumları alalım.

muhtemelen kotu bır urun degıl ama
    skt nın gecmesıne 1 hafta bıle kalmamıs urunler olması cok kotu :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehannnn

Best body kullanan var mı?Yorumları alalım.

Şu anda tartışmasız en iyi fiyat ve kalite Syntrax Whey Shake. İhtiyacı olanlar muhakkak almalı...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Whey protein tozu icin asagidaki urunlerden hangisini tavsiye edersiniz?

Optimum Nutrition Cikolatali 2273 gr.

WEIDER Power Whey Cikolatali 3178 gr.
  • tabiki weider
  • quote:

quote:

Ödemeyi ING kanalıyla yapma zorunluluğumuz yok anladığım kadarıyla. Sadece ING'nin kodunu girmemiz gerekiyor. Çok güzel bir fiyat hayırlı uğurlu olsun.

evet öyle bir zorunluluk yok,ingnin indirim kodunu girdim,sonra da ödemeyi garanti bonusla yaptım,garantiden gelen mesajla da taksit....sağolasın

Madem ING zorunlu olmuyor, şu ING indirim kodunu da yazsanız da ihtiyacı olanlar sebeplense...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

quote:

quote:

Ödemeyi ING kanalıyla yapma zorunluluğumuz yok anladığım kadarıyla. Sadece ING'nin kodunu girmemiz gerekiyor. Çok güzel bir fiyat hayırlı uğurlu olsun.

evet öyle bir zorunluluk yok,ingnin indirim kodunu girdim,sonra da ödemeyi garanti bonusla yaptım,garantiden gelen mesajla da taksit....sağolasın

Madem ING zorunlu olmuyor, şu ING indirim kodunu da yazsanız da ihtiyacı olanlar sebeplense...

isteyen birkaç arkadaşa gönderdim ama işe yaramamış

• Arkadaşlar,
    Bu konuda farklı bir görüş belirteceğim için önce affınızı dilerim.
    Batıda "Hapı yutan, hapı yutar!" gibi bir kavram gelişmeye başladı. Doğuda ise, "Doktora çok bulaşan, mezara tez ulaşır!" diye espri ile karışık bir tedirginlik var.
    Kendimden örnek vermek isterim.
    Yaklaşık 20 yıldır Yumurta ve Tavuğa karşı büyük bir allerjim vardı. En küçük yumurtalı bir ürün yesem vücudumda kırmızılıklar oluşur, sert bölgeler meydana gelirdi.
    Bundan 3 Ay önce geçici bir çalışma için Çanakkale'ye gittim. Orada, tamamen organik ürünler kullanan bir mekanda kalıyorum. Piyasada 35 günde yetiştirilen tavuklar, orada 6 ayda ancak yetişiyor. Bulunduğum süre içerisinde buradaki yumurta ve tavuklardan yememe rağmen bir tek allerji emaresi görmedim. Yine burada, Organik gıda üzerinde ülkemizin en iyi uzmanlarından biri ile beraberim.

Yaşadığım tecrübelerden sonra şunu söylemek istiyorum ki; "Kimyasal olarak hazırlanan veya birkaç gramlık tabletlere yoğunlaştırılan bu ürünlerden uzak durmanızı tavsiye ederim."
    Ülkemiz hem florası hem de doğal gıda ürünleri açısından dünyanın belki de en şanslı ülkesi. Biraz çabayla veya en azından internet üzerinden araştırma yaparak doğal ürünlere ve gıdalara ulaşabilirsiniz.
    Şu anda baş ağrısı ve üşütme dahil hiçbir konuda ilaç kullanmıyorum. Son derece mutlu ve huzurluyum. Ama beslenme ve yaşama düzenime, yediğim yemeklere ve özellikle kullanılan yağlara çok dikkat ediyorum. Zeytinyağı dışında hiçbir yağ türü kullanmıyorum.
    Bu benim düşüncem ve tecrübem.
    Bu konuda paylaşmanın yararlı olacağını düşündüm.

• sporcu besinleri ile
    ulkemizin florasinin ne alakasi var
    cla cicegi varda bizmi yapraklarindan cay yapmiyoruz
    whey agaci varda bizmi meyvelerini toplamiyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorum sahibi 'İlaç' diyerek ne kadar bilgili olduğunu tescillemiş oldu, bunlar steroid değil supplement yukardaki yorumu moderatör silerse iyi olur, yanlış yönlendirme söz konusu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TekBozok

Arkadaşlar,
    Bu konuda farklı bir görüş belirteceğim için önce affınızı dilerim.
    Batıda "Hapı yutan, hapı yutar!" gibi bir kavram gelişmeye başladı. Doğuda ise, "Doktora çok bulaşan, mezara tez ulaşır!" diye espri ile karışık bir tedirginlik var.
    Kendimden örnek vermek isterim.
    Yaklaşık 20 yıldır Yumurta ve Tavuğa karşı büyük bir allerjim vardı. En küçük yumurtalı bir ürün yesem vücudumda kırmızılıklar oluşur, sert bölgeler meydana gelirdi.
    Bundan 3 Ay önce geçici bir çalışma için Çanakkale'ye gittim. Orada, tamamen organik ürünler kullanan bir mekanda kalıyorum. Piyasada 35 günde yetiştirilen tavuklar, orada 6 ayda ancak yetişiyor. Bulunduğum süre içerisinde buradaki yumurta ve tavuklardan yememe rağmen bir tek allerji emaresi görmedim. Yine burada, Organik gıda üzerinde ülkemizin en iyi uzmanlarından biri ile beraberim.

Yaşadığım tecrübelerden sonra şunu söylemek istiyorum ki; "Kimyasal olarak hazırlanan veya birkaç gramlık tabletlere yoğunlaştırılan bu ürünlerden uzak durmanızı tavsiye ederim."
    Ülkemiz hem florası hem de doğal gıda ürünleri açısından dünyanın belki de en şanslı ülkesi. Biraz çabayla veya en azından internet üzerinden araştırma yaparak doğal ürünlere ve gıdalara ulaşabilirsiniz.
    Şu anda baş ağrısı ve üşütme dahil hiçbir konuda ilaç kullanmıyorum. Son derece mutlu ve huzurluyum. Ama beslenme ve yaşama düzenime, yediğim yemeklere ve özellikle kullanılan yağlara çok dikkat ediyorum. Zeytinyağı dışında hiçbir yağ türü kullanmıyorum.
    Bu benim düşüncem ve tecrübem.
    Bu konuda paylaşmanın yararlı olacağını düşündüm.

Hapı yutan, hapı yutar doğru gerçekten.Ama sen hap olarak neyi kastediyorsun?Eğer aminoasit,carnitine, gibi supplementleri ilaç olarak kabul ediyorsan tartışacak bir şey yok demektir.

• Hepimiz din kardeşiyiz
    Allah rızası için
    bilgi sahibi olmadığınız konuda fikir sahibi olmayın
  • Genellikle whey konusu olduğu ve fiyat konuşulduğu için aynı şeyi buraya da yazayım;
    Son zamanlarda Hardline %100 Whey kullandım; faydasını gördüğüm gibi içimi rahat ve lezzetli (çilekli kullandım), karıştırma kabına yapışmıyor ve tortu bırakmıyor ben ayrıca yulafa karıştırıp yediğim içinde erime ve yapışma problemi çıkartmadı Gaspari konusunda eziyet çekmiştim bu yüzden. Servis olaraksa çok tatmin etti bir porsiyon 35 gr protein. 115lira olunca 4 kutu aldım fiyat performans oranı açısından iyi bir şey arıyorsanız yada ilk defa whey kullanacaksanız öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VIKING

Genellikle whey konusu olduğu ve fiyat konuşulduğu için aynı şeyi buraya da yazayım;
    Son zamanlarda Hardline %100 Whey kullandım; faydasını gördüğüm gibi içimi rahat ve lezzetli (çilekli kullandım), karıştırma kabına yapışmıyor ve tortu bırakmıyor ben ayrıca yulafa karıştırıp yediğim içinde erime ve yapışma problemi çıkartmadı Gaspari konusunda eziyet çekmiştim bu yüzden. Servis olaraksa çok tatmin etti bir porsiyon 35 gr protein. 115lira olunca 4 kutu aldım fiyat performans oranı açısından iyi bir şey arıyorsanız yada ilk defa whey kullanacaksanız öneririm.

115 liraya nerde satılıyor nette araştırdım 130 liranın altında bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMETBİXİ06

quote:

Orijinalden alıntı: VIKING

Genellikle whey konusu olduğu ve fiyat konuşulduğu için aynı şeyi buraya da yazayım;

115 liraya nerde satılıyor nette araştırdım 130 liranın altında bulamadım

Ben kredi kartı kullanmadığım için internet konusunda bilgim yok malesef. Burada bir tanıdıktan alıyorum inşallah nette de aynı fiyata vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PÜSKÜLLÜ MORUK -- 29 Aralık 2012; 23:32:04 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.