Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (849. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.975
Cevap
664
Favori
2.289.443
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 847848849850851
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende zamaninda baslayip biraktim vs ama bu sefer gerekli tempoyu uydurdum ve uzun zamana yaymak tabiki sart

Gainerda su yuzden dediler hocam, 1ay kullancan aldigin kiloyu vucuda yay gibisinden bi aciklamasi olmustu bende oyle bisey mi var hatta demistim.

Kreatinde 24servislik aldim simdilik onda var galiba 1ay kullan sonra kullanma olayi

Benim ilk kullanma amacim ama kaslara su tasiyormus ve ilk 1aylik kullanimda ufakta olsa kilo aliminda yardimi bulunabilirmis vs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bLaxp B kullanıcısına yanıt
    Creatinde var aynen 1-2 ay aralığında 1 hafta ara verirsen yeterlidir ama Gainerda hiç öyle bişey duymadım.

• Tatar 55 kullanıcısına yanıt
    Eee Toza ihtiyacın oluyormuş işte :) Tavsiyem Maço ile sporcu besinlerinden uzak dur 3,5 fazla ver bu işi daha düzgün yapanlardan al.
  • Mr_aKReP kullanıcısına yanıt
    Hocam sen beni anlamadin ben zaten maco ve sporcubesinleri gibi firmalara karsi yorum yaptim. Bende dedigin gibi gittigidiyor cekleri ile zaten bu fiyatlara aliyorum kafam rahat oluyor 2 gunde urunum geliyo.

• Allah affetsin bende 350tl ile ilk alışverişi yaptım maço dan , üstteki mesajları samimi geldi açıkçası

• Arkadaşlar muscle And strength Türkiye’ye gönderim yapıyor gözüküyor ? Yurt dışından sporcu besinleri getirtme yasağı kalktımı?

• Arkadaşlar Maçodan aldığınız ürünler aşağı yukarı kaç günde teslim ediliyor?

Edit: Ödemeleri Havale yoluyla mı kredi kartıyla mı yapıyorsunuz? Cevabınıza göre hareket edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irfanCLK -- 21 Kasım 2018; 18:3:31 >
  • irfanCLK kullanıcısına yanıt
    40 tl daha ucuz oluyordu ben havale yaptim ama kredi kartı herzaman garanti dir , en kötü harcama itirazı yapar parayı iade alırsınız ama havalenin geri dönüşü yok diye biliyorum ben

• quote:

Orijinalden alıntı: irfanCLK

Arkadaşlar Maçodan aldığınız ürünler aşağı yukarı kaç günde teslim ediliyor?

Edit: Ödemeleri Havale yoluyla mı kredi kartıyla mı yapıyorsunuz? Cevabınıza göre hareket edeceğim.
    Kredi kartıyla da havale usuluylede yaptım.
  • dc106 kullanıcısına yanıt
    gümrükten geçerse çok uyguna ürünler geliyor
    bir sürü üründe 1 alana 1 bedava
  • Aynen dostum ama sanmıyorum geçsin,bizimkiler taş koyar

• suplsment gecmesi imkansız gumrukten

• Maço'dan Optimum Gold 5 lbs Kurabiye siparişi verdik bakalım, adres Ankara kaç güne ulaşacak buradan güncelleme yaparım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • crossingover35 kullanıcısına yanıt
    Ben de daha uyguna geldiği için havala ile ilk siparişimi verdim, cevap için teşekkürler.

Edit: Ödemeyi biraz önce yaptım, Yukarıdaki arkadaş gibi benim de adres Ankara, kaç günde geldiğini buradan güncelleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irfanCLK -- 22 Kasım 2018; 12:13:45 >
  • Arkadaslar supplement kullanim rehberi var mi forumda?

Protein

Bcaa

Glutamine

Kreatin vs

Gun icinde nasil kullanalim? Bi baslik acsak mi?

• n11'den optimum 2250 gr protein tozu aldim acaba bu hardsup firmasi guvenilir midir ? gene siparis verebilir miyim dersiniz ..keza sitesi bile yok yada ulasilamiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streamin -- 22 Kasım 2018; 15:13:22 >
  • Hocam selam. Bcaa ve toz kullaniyorum. 8 aydir bu isin icindeyim. Beslenmem gayet duzenli ve saglikli. Gunluk almam gereken proteini filan zaten aliyorum, makrolarim hesapli ama yarismaci olmayacagim icin de cok kati diyetler uygulamiyorum. Meyvemi yogurdumu filan da tuketiyorum. Her neyse simdi baktigimizda bcaa toz kreatin zma arjinin glutamin multivitamin vs kullananlar var. Benim beslenmem guzel, haftada da en az 3 ogun balik tuketiyorum gerek levrek gerek ton baligi. Bcaa ve tozun yanina hangi supplementleri almaliyim sizce? Mesela zma almayi dusunuyorum uykum daha guzel olsun, diger supplementlerin verimi artsin filan diye dusundum ama siz ne dersiniz? Bu arada su anda gecen yapilan indirimden var mesela hardline zma 69 liradan 58 liraya dustu yine. Yardimci olacaklara simdiden tesekkurler

• önerisi olan var mı hazır gelmişken Black friday

supplement facts kısmında önemli olanlar bcaa glutamin ve kreatin miktarı sanırım

• protein tozu fırsatına denk gelen var mı. mümkünse büyük kutu olması tercih sebebi
  • Neosante firması n11'de güzel indirim yapmış. Bütün ürünlerde listelemede dip fiyatta. Optimum whey 211 tl olmuş.

whey - bcaa - lcarnitine - creatine aldım 450/45 çekle çok uyguna geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J. Marston -- 22 Kasım 2018; 16:30:33 >
  • 
Sayfa: önceki 847848849850851
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.