Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (828. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nabu Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
32.002
Cevap
664
Favori
2.291.292
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 826827828829830
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler tamam maço olayı konuyu fazlasıyla meşgul etti. Aylardır konuşuluyor.

Ama şu maço muhabbetini bırakın, başka konu açın vs diyenler de fırsat paylaşsın. Madem tepkilisiniz bu duruma siz de fırsat paylaşın konu hareketensin.

Sadece tepki gösterip gitmeyin lütfen...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aloprotein'i THH'ye vermişim kodla alakalı kazanmışım.
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Neydi sikinti?

• Bu maço işi iyice kafamı karıştırmaya başladı. Site sahibi uyuşturucu ve mafyatik rap şarkıları yapan bir rapçi çıktı. Youtube da uur yazın şarkılarını görebilirsiniz. Böyle bir insandan da ne yapar ne etmez belli olmaz açıkçası. Başka sitelerden kargolatıp o sitelerin kendisinden daha ucuza satması da ayrı bir gariplik. Site sahibi de üzümüni ye bağını sorma modunda yaklaşıyor. 300 liralık alışveriş yaptım iade etsem mi etmesem mi tereddütündeyim iade etsem bi de iade süreci uğraştıracak.

• son 2 aylik konu ozeti

macodan siparis verdim kargomun gelmesini bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuda maço konuşmayın diyenler, 160 TL fiyata iki tane orjinal optimum aldım. Ortalama 1 haftada kargolar çıkıyor. Burası da fırsat konusu. Varsa daha iyi fırsat paylaşın oradan alalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isseyy

Neydi sikinti?
    Kodla ürün almıştım iptal etmişlerdi şimdi ürünü gönderecekler mecburen karar lehime çıktı.
  • Skayn kullanıcısına yanıt
    Maco konusulmayinca firsatlar ureyebilir hocam :D

Not: Skt si yakinlar haric firsat olursa ara ogunluk bar+kreatin-glutamin+gainer(2-3kg) ihtiyacim var benimde

Ürün gelirse temkinli kullanın zehir falan koyup gönderebilirler.
  • Fırsat :

skt 11.2018 fakat bunlar ısıl işlem görmüş ürünler skt bitiminden 2-3 ay sonraya kadar da kullanılabilir.

Ultimate carnebolic 149 TL. Geçen biri ahmet50 diye bi kod paylaşmıştı. 250 ve üstü 50 indirim oluyordu aloproteinde "indirim kodu yazılan yere.." tanesi 124 TL'ye geliyor 2 tane alınırsa yani.

https://www.aloprotein.com/ultimate-carnebolic-hydrolyzed-beef-protein-isolate-1680-gram
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadhras

Fırsat :

skt 11.2018 fakat bunlar ısıl işlem görmüş ürünler skt bitiminden 2-3 ay sonraya kadar da kullanılabilir.

Ultimate carnebolic 149 TL. Geçen biri ahmet50 diye bi kod paylaşmıştı. 250 ve üstü 50 indirim oluyordu aloproteinde "indirim kodu yazılan yere.." tanesi 124 TL'ye geliyor 2 tane alınırsa yani.

https://www.aloprotein.com/ultimate-carnebolic-hydrolyzed-beef-protein-isolate-1680-gram
    avantajlı degil bence. 1 gr mın maliyeti 149/1680=0,088 krş.
    MYPROTEİN IMPACT WHEY PROTEİN TOZU 2500GR protein7.com da havale ile 217 tl ye alınabiliyor.yukardaki hesabı buna yaptıgımızda 0,088*2500=221,72 tl olmalı bu ürünün fiyatı. ama burdan 217 tl ye alabiliyoruz. son kullanma tarihide 11/2019. dolasıyla bu varken bunu almaya bence gerek yok.
    ayrıca yukarıda yazan kod da geçerli degil. geçerli olsa avantajlı olabilirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isseyy -- 20 Ekim 2018; 9:9:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: slmfrkn

Ürün gelirse temkinli kullanın zehir falan koyup gönderebilirler.
    Kendileri urunu gondermeyecek diye 27 TL tebligat ucreti odeyecekler. Bu bile basli basina sikinti onlar icin. Urun 32 TL idi bu arada.

• quote:

avantajlı degil bence. 1 gr mın maliyeti 149/1680=0,088 krş.
    MYPROTEİN IMPACT WHEY PROTEİN TOZU 2500GR protein7.com da havale ile 217 tl ye alınabiliyor.yukardaki hesabı buna yaptıgımızda 0,088*2500=221,72 tl olmalı bu ürünün fiyatı. ama burdan 217 tl ye alabiliyoruz. son kullanma tarihide 11/2019. dolasıyla bu varken bunu almaya bence gerek yok.
    ayrıca yukarıda yazan kod da geçerli degil. geçerli olsa avantajlı olabilirdi.

Alıntıları Göster
    Ultimate ürünlerine deli zam geldi. SKT'sine daha varken bu ürün 269'dan gidiyordu. Kardeşleri ultimate izole ve normal whey 500'e kafayı dayadı. Bu da kim bilir ondan sonra ne kadar olur..

• quote:

Orijinalden alıntı: Kadhras

Ultimate ürünlerine deli zam geldi. SKT'sine daha varken bu ürün 269'dan gidiyordu. Kardeşleri ultimate izole ve normal whey 500'e kafayı dayadı. Bu da kim bilir ondan sonra ne kadar olur..

Alıntıları Göster
    bu normal wheyden daha iyi bir ürün mü demek istiyorsunuz. tam anlıyamadım? daha iyiyse alalım bundan
  • quote:

bu normal wheyden daha iyi bir ürün mü demek istiyorsunuz. tam anlıyamadım? daha iyiyse alalım bundan

Alıntıları Göster
    Et proteini hocam
    Hocam bende superonline için THH başvurmuştum. Karara bağlandı yazıyor. Ama postayla falan bişey gelmedi. Size ne kadar sürede geldi bu karar yada kendiniz mi gidip sordunuz ?
  • Kadhras kullanıcısına yanıt
    Et proteini deyince akla etle alakalı geliyor ama hayvanların kemiklerini kaynatıp elde edilen protein. En mantıklısı whey protein.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slmfrkn

Hocam bende superonline için THH başvurmuştum. Karara bağlandı yazıyor. Ama postayla falan bişey gelmedi. Size ne kadar sürede geldi bu karar yada kendiniz mi gidip sordunuz ?
    2-3 ay sürdü. Karara bağlandıktan sonra beyfendilerin bir de 20 gün imza atmasını ve size kararı tebliğ etmelerini bekliyorsunuz.
  • hacihalim H kullanıcısına yanıt
    Savcılık orada polis orada git başvur madem. Forumda yazmakla olmuyor dolandırıcılık diye itham ediyorsan devamını getir. Buraya gelip 3-5 kelime sallayıp ortaya atmakla olmuyor.

• hacihalim H kullanıcısına yanıt
    Hocam ucuz ürün satılıyorsa biz sebebini eşelemek zorunda değiliz. Arkadaş haklı. Durum bu ise bile etik dışı bir durum yok esasen. Bu markette alışveriş sonrasında bıraktığınız fişleri başkasının alıp başka amaçlar için kullanması gibi bir şey. Market ucuz satıyorsa bana ne fiş ile ne yaptıklarından?
  • 
Sayfa: önceki 826827828829830
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.