Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (827. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
32.002
Cevap
664
Favori
2.291.423
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 825826827828829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sms

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eediz

15 lira için rezil olmayın
    Hocam dikkatinizi çekerim, 15 lira fazla verip maço yerine n11 den alıcam diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MASB

Maçodan Cumartesi verdiğim optimum bugün elime ulaştı. Sorgulattım orjinal olduğu söylendi. Çilek istemiştim çikolata geldi telafisi için hediye göndereceklerini söylediler. Kargo ücreti de ödemedim.
    ayın kaçında siparişi vermiştiniz? birde optimumun kaç kg olanından almıştınız?
  • isseyy kullanıcısına yanıt
    Ayın 13 ünde verdim 18 inde elimde oldu. Deneme amaçlı aldım Hocam 900 gramlık

• Görev için Romanya ya gidecem umarım supplement uygundur bilgisi olan var mı orda ki durumu Macaristan a vs geçme şansım yok yoksa scitec orda ekmek parası. en son gittiğim Azerbaycan da ateş pahasıydı supplement TL çevirince.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-416 -- 18 Ekim 2018; 22:45:23 >
  • myprotein %30-40 indirim yapıyor bazen.oradaki adrese myproteinden sipariş verebilirsin o indirimleri yakalayıp o indirimi kullanarak.bu yöntem azerbaycanda da işe yarardı, cünkü myprotein dünyada neredeyse türkiye k.kore vesaire gibi ülkeler harici neredeyse cogu ülkeye gönderim yapıyor.bizim ülkenin içinde bulundugu ülkeler grubu pek içaçıcı görünmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitcan19901 -- 18 Ekim 2018; 22:50:56 >
  • yigitcan19901 Y kullanıcısına yanıt
    Kanka askeri görevli gittiğimiz için max 7 gün kalıyoruz kargo yetişmez onun riskine girmeye değmez

Bi 6 aylık Somali görevi çıksa ecza deposuna döndürecem vücudumu 😁

• aloprotein 250 TL üzeri kuponum var isteyen değerlerndirsin

50 TL indirim yapıyor

ahmet50
  • quote:

Orijinalden alıntı: warriorzone

aloprotein 250 TL üzeri kuponum var isteyen değerlerndirsin

50 TL indirim yapıyor

ahmet50
    Yine iptal etmesinler siparişi?

Edit: 300 TL'lik sepetim var olmadı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 19 Ekim 2018; 0:21:25 >
  • Az once macodan geldi.bizim para buharlasti galiba. 2 gundur kargoya verdik diyolalardi ama takip nosu yoktu

www.macolifestyle.com ÜRÜNLERİN GÜMRÜK GEÇİŞİNDE YAŞANAN AKSAKLIKLARDAN DOLAYI BÜNYEMİZDE SİPARİŞİ BULUNAN BÜTÜN MÜŞTERİLERİMİZİN KARGO ÇIKIŞLARI 24.10 ÇARŞAMBA GÜNÜ EK HEDİYELİ OLARAK ÇIKIŞ SAĞLANACAKTIR. BÜTÜN MÜŞTERİLERİMİZİN BİLGİSİNE SUNULUR. SAYGILAR B021

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • warriorzone W kullanıcısına yanıt
    Hocam sağolun. Kullandım, optimum whey aldım havale ile inşallah iptal etmezler

• quote:

Orijinalden alıntı: Kru3gerBey

Hocam sağolun. Kullandım, optimum whey aldım havale ile inşallah iptal etmezler
    Ben neden kullanamiyorum? Ne sekilde girdiniz kodu?

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    İndirim kodu kısmına yazdım hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Kru3gerBey

İndirim kodu kısmına yazdım hocam
    Simdi de indirim kodunun suresi gecmis veya bilmem ne olmus olabilir diyor. Bu arkadas surekli gelip burada aloproteinle ilgili bir seyler paylasiyor sonra da ölü taklidi yapiyor warrior olan arkadas. Yahu tek bir kisi kullanacaksa niye genel olarak yaziyorsun veyahut suresi 1 saatse kodun neden belirtmiyorsun?

• sporcubesinleri.com.tr güvenli mi arkadaşlar baya indirimli ürünler var. yarı fiyatına
  • karadurak kullanıcısına yanıt
    Şikayetvar.com

• 09.10.2018 de macodan sipariş verdim. 640 tl havale ile. 2 gündür kargoya verdik diye bilgi veriyorlardı. tabi kargoya verilen herhangi bir kargo yok. en son sıkıldım. para iadesi yapın dedim. şaşırtıcı bir şekilde paranın tamamını 1 saatte iade yaptılar. ugraşamam risklerle. 200 lira fazla verip 2 günde ürünümü alırım.
  • beyler lütfen artık şu forumu maçodan kurtarın ya. evet bariz ucuz ama zaten bu riskleri göze alıp almıyor musunuz? artık konuda fırsat görmeyi özledik. kurabiyeli istedik kapı kolu geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rindlerinakşamı -- 19 Ekim 2018; 14:50:33 >
  • isseyy kullanıcısına yanıt
    Bu mesaj üzerine iki kişi iade almış. Size de iade ederler herhalde. Aynı mesaj bana da geldi. Ben bekleyeceğim.

• Maço bana da çarşamba günü yollayacağız dedi, ben bekliycem neden beklemeyim ki, heryerde 200 lira olan xtendi 130 a 4.5 kg optimumu 290 a sipariş verdim, gidip supplementler.com un kazığını yiyemem.

• 
Sayfa: önceki 825826827828829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.