Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
31.942
Cevap
662
Favori
2.284.110
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hepsiburada çekim var. HardLine Whey 3 MATRİX almayı düşünüyorum. matrix için ne diyorsunuz diyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtbrk58

quote:

Orijinalden alıntı: shineon25

boşuna fırsat aramayın en iy fırsat n11.com da forumda 100tl hediye çekini 40tl ye satıyorlar 200tl lik alış verişiniz 140a geliyor ben 4d gainer ve gaspari glutamini 174e kapattım sadece gainer 180tl her yerde glutamine de 55

4d lazım olursa iletişime geç dostum 145 tl kargoda benden:)

Güzel fiyat hocam inşallah bir gün yazarım size..

4d içinde arkadaşlara yazayım süper mass dan daha iyi ki ben weider mega mass kullanmış biriyim 475tl bir kutusu hemen hemen tüm gainerları denedim.. Çilekli 4d kullanıyorum su ile içiyorum tadı çok iyi en önemli noktası şişkinlik gaz uyku yapmıyor etkisine birleş diyemem gainer bir pre work out urunu gibi etki göstermez etkisi sizin beslenmenizle doğru orantılı ama değerleri iyi tavsiyem kahvaltıdan sonra 120gram ve aksam yatmadan 2saat önce 120gram

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar,

Forumu takip ediyorum, bazı arkadaşlar n11 için çek sormuş. Çekler baya avantajlı oluyor, ben de çek satıyorum zaten ve çeklerle bir sürü ürün de aldım. Benden veya başkasından alınacak çeklerle, n11'den alınacak ürünler, diğer yerlerden çok daha avantajlıya gelecektir.

Daha bugün 2 arkadaş Dymatize ISO 100 aldılar.

Iso 100 ilginç, tam çek kullanımına uygun bir fiyatı var. 200 TL. Bir satıcı yanında protein bar verirken, diğeri shaker veriyor ve bence shaker daha avantajlı. Linki burada;

http://www.n11.com/dymatize-iso-100-2270-gr-cikolata-aromali-P16587896

Ben kendime bu üründen ve Myofusion almıştım bolca. Bir tane de Syntha ve bir tane de ON whey almıştım. 2 tane de pro antium var, onları Beylikdüzü metrobüs durağından isteyene elden verebilirim de. Kullanacağımdan biraz fazlası oldu çünkü. Ürün linki aşağıda;

http://www.n11.com/ronnie-coleman-pro-antium-whey-protein-2200-gr-P16022152

Bir miktar da BCAA, creatin ve glutamine de almıştım (gaspari). Ürünleri 200'e tamamlarken iyi iş yaptılar :)

ISO'yu kullandığım için tavsiye ederim, lezzeti (bana göre) süper. Ben suyla tüketiyorum, süt ile olunca herhalde kaymaklı kadayıf olur.

Çekler konusunda yardımcı olmaya çalışırım PM atarsanız.

Bu çekler bitene kadar, diğer firma kampanyaları N11 kadar avantajlı olamaz. Ondan sonra diğer firmalar da piyasada yer bulur kanımca.

Kolay gelsin, iyi çalışmalar.
  • ben gnc'den 168 tl'ye Optimum Nitrution Gold St. Whey aldım Bir dahakine takviye fırsat başlığını incelerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maktoyu

arkadaşlar bende bolca n11 çeki var ve vücut geliştirmeye başlamak istiyorum. yeni başlayanlar için ne önerirsiniz ? protein tozu mu amino mu hangi marka ?

bu arada çek almak isteyen arkadaşlar pm atabilir.

bu konu sıcak fırsatlar konusu, sorularınızı ilgili bölümde sorunuz, ayrıca çek satışı bu bölümde kural dışıdır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

quote:

Orijinalden alıntı: Maktoyu

arkadaşlar bende bolca n11 çeki var ve vücut geliştirmeye başlamak istiyorum. yeni başlayanlar için ne önerirsiniz ? protein tozu mu amino mu hangi marka ?

bu arada çek almak isteyen arkadaşlar pm atabilir.

bu konu sıcak fırsatlar konusu, sorularınızı ilgili bölümde sorunuz, ayrıca çek satışı bu bölümde kural dışıdır...

doğru söylüyosunuz sildim mesajımı.

sıcak fırsatlara uygun yazıyım o zaman; arkadaşlar şu an itibariyle en mantıklısı n11 den çek ile satın almaktır. forumdaki çek satış konusundan çekleri temin edebilirsiniz.

yalnız konudaki diğer mesajları okuduğumda ürün tavsiyesi konusundan herkesin birbirine sorular sorduğunu ve tavsiyeler verdiğini görmekteyim. onlara da sorularını ilgili bölümde sormaları gerektiğine dair uyarı yapmanız gerekmektedir. ama bu epey zor olacaktır keza konuya yazanların yarısı ürünler hakkında yorumlar yapmakta ve tavsiyeler istemekte. size kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maktoyu -- 14 Ocak 2014; 9:49:09 >
  • aslında iyi bir fiyat haberi vermeyeceğim ama bu da bir sıcak haber sayılır.daha önceki sayfada bir arkadaşımız yeni gelen ürünlerin pahalıya mal olduğunu ve ürünlerin fiyatlarının artabileceğini söylemişti.gerçektende haklıymış takibe aldığım ürünlerin fiyatları artmaya başladı.mesela iso 100 220 235 civarı oluyor yavaş yavaş.optimum 150 ye rahat alınabilirken 170 civarı olmaya başladı yavaş yavaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brsdrgn

aslında iyi bir fiyat haberi vermeyeceğim ama bu da bir sıcak haber sayılır.daha önceki sayfada bir arkadaşımız yeni gelen ürünlerin pahalıya mal olduğunu ve ürünlerin fiyatlarının artabileceğini söylemişti.gerçektende haklıymış takibe aldığım ürünlerin fiyatları artmaya başladı.mesela iso 100 220 235 civarı oluyor yavaş yavaş.optimum 150 ye rahat alınabilirken 170 civarı olmaya başladı yavaş yavaş.

dostum o bildirimi ben yaptım ki zaten bu görünen köy kılavuz istemez dolar euro aldı başını gitti hesabı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtbrk58

quote:

aslında iyi bir fiyat haberi vermeyeceğim ama bu da bir sıcak haber sayılır.daha önceki sayfada bir arkadaşımız yeni gelen ürünlerin pahalıya mal olduğunu ve ürünlerin fiyatlarının artabileceğini söylemişti.gerçektende haklıymış takibe aldığım ürünlerin fiyatları artmaya başladı.mesela iso 100 220 235 civarı oluyor yavaş yavaş.optimum 150 ye rahat alınabilirken 170 civarı olmaya başladı yavaş yavaş.

dostum o bildirimi ben yaptım ki zaten bu görünen köy kılavuz istemez dolar euro aldı başını gitti hesabı.

evet hocam zaten orada sizi kastettim.aslında söz konusu durum yeni gelen ürünlerde geçerli gibi ancak mevcut ürünlere yansır mı diye size sorduğumda firmanın bileceği iş demiştiniz.ki aynı şekilde firmalar diğer ürünlere de yansıtmaya başladı.iyi bir döneme girmiştik aslında yılbaşına kadar işler iyi gitti.dilerim yaz yaklaşırken fiyatlar daha da artmaz.
  • Sanki dolar-euronun artması birazda satıcılar için "sıcak fırsat" oldu gibi. Bunu bahane edip biraz fazla mı artış yaptılar ne?!
  • Bu ulkede bu sporu yapmak resmen imkansiz oldu Daha 2 ay once iso100 160liraydi simdi 250yi gorecek bu gidisle

• Arkadaşlar elimde PRO NUTRITION Carnimax 2000 20 Ampül * 25ml ürününden 2 kutu bulunuyor. Son kullanma tarihleri Ocak 2015. İlgilenen arkadaşlar varsa uygun fiyata vereceğim. Pm ile irtibata geçebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete.

Sanki dolar-euronun artması birazda satıcılar için "sıcak fırsat" oldu gibi. Bunu bahane edip biraz fazla mı artış yaptılar ne?!

kesinlikle. ellerindeki malları dolar ve euro artmadan önce almışlardı, fakat sanki güncel kurdan almışlar gibi yansıttılar ürünlerin fiyatına. ha elindeki ürünleri bitirirsin, yeni partiyi güncel kur üzerinden aldığın için mecbur yansıtırsın fiyatlara eyvallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vidanj -- 16 Ocak 2014; 13:08:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merter V.

quote:

Orijinalden alıntı: Mete.

Sanki dolar-euronun artması birazda satıcılar için "sıcak fırsat" oldu gibi. Bunu bahane edip biraz fazla mı artış yaptılar ne?!

kesinlikle. ellerindeki malları dolar ve euro artmadan önce almışlardı, fakat sanki güncel kurdan almışlar gibi yansıttılar ürünlerin fiyatına. ha elindeki ürünleri bitirirsin, yeni partiyi güncel kur üzerinden aldığın için mecbur yansıtırsın fiyatlara eyvallah.

http://www.n11.com/besin-takviyeleri-ve-diyet-C345/ara?sortingType=NEWEST&categoryId=345

son eklenen ürünlere baktığınızda daha önce pek çok kez alışveriş yaptğım bir firmanın tr ürünleri de dahil olmak üzere fiyatlarını yukarı çektiğini görüyorum.yani kısaca söylenenler doğru gibi.malesef bu gidişat bizler açısından iyi bir durum olmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brsdrgn -- 16 Ocak 2014; 15:36:08 >
  • Arkadaşlar elimde PRO NUTRITION Carnimax 2000 20 Ampül * 25ml ürününden 2 kutu bulunuyor. Son kullanma tarihleri Ocak 2015. İlgilenen arkadaşlar varsa kutusunu 50 TL den vereceğim. Pm ile irtibata geçebilirsiniz.
  • Scivation xtend arayan varsa iletisime gecebilir stoklara girmstr

• quote:

indirime girmiş shaker hediyeli güzel fiyat
    http://www.hepsiburada.com/liste/gaspari-myofusion-elite-series-protein-1814-gr-cikolatali/productDetails.aspx?productId=sporfar93&categoryId=354041

TR için güzel fiyat. Bilgi için teşekkür.

Yabancı sitelerde 22$. Adam yoruma "güzel ürün ama pahalı" demiş
  • Eski ürünmüş. YEnisi gelmiş bu tedarikten kalkmış.

Soya ve trans yağ içeriyor. FAzla bulaşmayın derim
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.