Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Besin Takviyeleri Fırsatları (LÜTFEN TAVSİYE İSTEMEYİN) (Whey Pro, Creatin, Aminoasit, Cla vb...)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daywalkerr Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 4 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  (  )
17.965
Cevap
460
Favori
1.120.465
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Besin Takviyeleri Fırsatları (LÜTFEN TAVSİYE İSTEMEYİN) (Whey Pro, Creatin, Aminoasit, Cla vb...)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      21 Mesaj
      10 Ekim 2018 12:35:22

şeritlerle kapatmayı bakanlık yapıyor...ölçek konusunda siteye bir sorun ne diyecekler acaba..
      |
      |
      alikara123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      288 Mesaj
      10 Ekim 2018 12:35:58
      quote:

Orijinalden alıntı: alikara123

Hocam aynen disaridan mis gibi kokuyor(cikolatali) fakat bendeki olcek beyaz mesela. Izledigim butun videolarda kirmizi olcek vardi ustunde dymatize kabartmali bir logo vardi. Ustelik benim kutunun disinda bazi yerler serit cekilip kapatilmis ama cok sacma yerler. Mesela 100% WHEY PROTEIN yazan yerde 100% kismi mavi seritle kapatilmis. Skt 08.2019 ondan yana sikinti yok ama beni dusunduren olcek oldu acikcasi :/
      Hocam bende neosanteden dymatize 100 iso aldım. henüz açmadım. dışındaki şeritler ve üzerine yapıştırılan bantlar ülkeye girişi olduktan sonra sağlık bakanlığı tarafından yapılıyor. Ayrıca benimkinin de dış yüzeyinin kendine has bir kokusu var.

• Yüzbaşı
      649 Mesaj
      10 Ekim 2018 13:05:09

Simdi aradim sordum hocam. Daha once de boyle donutler gelmis ve onlar da arayip firmayi sormuslar hani neden boyle bi olcek cikiyor bazi urunlerde diye. Sonucta kapali paket olarak geliyor neosanteye. Onlar da sunu demis: Uretim esnasinda eger kirmizi logolu olan olcekte sikinti yasanirsa yani olcek yetersizliginde bu tarz seffaf duz olcek koyuyoruz mecburiyetten. Yani bende boyle bir olcek cikmasi sanssizlikmis. Neosante de kac yildir bu isin icinde, herhalde yalan soylemiyorlardir ve orjinaldir diye dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      hknaltdes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      11 Mesaj
      10 Ekim 2018 13:20:59

Sırf bu koku yüzünden 2 farklı avm de satılan dymatize ISO yu kokladım onlar kokmuyor sıfır koku vardı. Bendeki çilekli ve efsane kokuyor.

Bu arada dün gelen siparişim SKT yakın ama fırsat için birebir 24 adet nutrade çilekli bar 90 TL 18 gr. Protein içeriyor

https://www.nutrade.com.tr/tr/startseite/174-protein-bar-cilek.html

|
      |
      Kadhras kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      0 Mesaj
      10 Ekim 2018 14:11:53

Rica ederim hocam firsat buldumu paylasiyoruz &#128512;

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      mxblitz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Er
      7 Mesaj
      10 Ekim 2018 15:24:48
      https://www.protein7.com/paket-weider-premium-whey-protein-tozu-cilek-xpro-lcarnitine-shot-261.html

Diğer sitelere göre iyi bir fiyatı var. Sitede hediye olarak bir tane XPRO L-CARNİTİNE SHOTS-7 AMPUL gösteriyor ama iki tane gönderiyorlar.
      |
      |

• Yarbay
      2062 Mesaj
      10 Ekim 2018 16:51:19
      Mesaj geldi. Benim maçodan big joy gainer sürat kargoya verilmiş, düzceden geliyormuş.

|
      |

• Teğmen
      235 Mesaj
      10 Ekim 2018 19:20:07
      Benimde çıkış yapılmış Melen aktarmaya suan

|
      |

Alışveriş Yapmadan Önce Referanslarımla İrtibat Kurabilirsiniz.
      Referans Sistemi Öncesinden Bir Çok Eski Üyeyle Alışverişim Vardır.
      ▓▓►Xiaomi - Leeco - Cool - Samsung - İphone Yazılım ve Donanım Onarımları ◄▓▓
    • Yüzbaşı
      668 Mesaj
      10 Ekim 2018 21:00:04
      Arkadaşlar maço'dan gelen ürünlerin orjinal olmama şansı var mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Yaşar Üniversitesi Hukuk Fakültesi
      SAMCRO
    • Binbaşı
      1358 Mesaj
      10 Ekim 2018 21:06:39
      Elimde toplam 32adet bigjoy gainer 12adeti 11.2018sktli (muzlu cikolatali) , +17x cilek-cikolatali(skt baya var 08/19) +1x cilekli 1x cikolatali 1x muzlu ( bu 3u tek aromali olanlar) 60tl ye birine verecegim almak isterse , sehir disi kargo alici odemeli.

Tadi bana gore degil masada beklemelerini daha fazla istemiyorum. İstanbul ici musait olursam elden verebilirim(uni+is yapiyorum bos gunlerimde)

|
      |

• Onbaşı
      20 Mesaj
      10 Ekim 2018 21:17:54
      quote:

Orijinalden alıntı: tarican10

Arkadaşlar maço'dan gelen ürünlerin orjinal olmama şansı var mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.
      Daha önce hardline aldım orijinaldi.
      |
      |

• Yarbay
      6920 Mesaj
      11 Ekim 2018 00:08:13
      pazar gecesi aldığım optimum 2.3kg bugun kargoya verilmiş. hadi hayırlı olsun
      |
      |

Alper ŞEN
      KALBİMİZDESİN PİLOT ALPER

GALATASA|RA|Y
    • Yarbay
      3552 Mesaj
      11 Ekim 2018 01:54:01
      Maçodan arkadaşıma aldığım Optimum Whey ve Kreatin bugün Sürat kargoya verilmiş. Maço'nun kargoları hep parti parti çıkıyor. 10 gün kargo çıkmıyor, ardından herkesin kargosu aynı gün çıkıyor. Bu sebeple Maço'nun olayı hakkında bir tahmin geliştirdim;

Maço bir şekilde Sporcubesinlerinin kargo çıkarıyor gibi gözükmesini sağlıyor ve aradan bir kazanç sağlıyor diye düşünüyorum. Sporcubesinleri'ne para gönderip sipariş veren kişiler oldukça Maço ürünleri yollamaya devam edecek diye düşünüyorum. Biz ürünlerimizin gelmesi için Sporcubesinleri'nde birinin bizim aldığımız ürün için ödeme yapmasını bekliyoruz. Ödeme yapılınca o kişiye ne kargo çıkılıyor ne de para iadesi yapılıyor. Bize ise cüzzi bir ücret karşılığında ürünlerin gönderimi gerçekleştiriliyor. Aslında Sporcubesinleri bu ürünlerin faturalarını alışveriş yapıp ürünü gönderilmeyen insanlara kesiyor ama bize yolluyor. Güzel bir dolandırıcılık sistemi kurmuşlar kendi kendilerine. Ben her halükarda bu kadar uygun fiyata sipariş veririm. Ve şu anda anladığım kadarıyla en az 1 yıl falan daha Maço ürünleri yollar.

Ryzen 7 2700X@4,3 Ghz(1,4V) - EVGA CLC 280 - Cooler Master Master Gel Maker - Asus Crosshair VI Hero X370 - 8*2 GB Gskill Trident Z RGB 3200 CL14@3200 CL12 - Saphire RX 580 Nitro 8GB - Samsung EVO 970 500 GB NVME SSD - Samsung EVO 850 500GB SSD - Radeon R7 240 GB SSD - EVGA Supernova G2 650W - Rampage Imposing Rainbow RGB Kasa

• Yarbay
      3844 Mesaj
      11 Ekim 2018 10:05:04
      quote:

Orijinalden alıntı: nightsniffer

Maçodan arkadaşıma aldığım Optimum Whey ve Kreatin bugün Sürat kargoya verilmiş. Maço'nun kargoları hep parti parti çıkıyor. 10 gün kargo çıkmıyor, ardından herkesin kargosu aynı gün çıkıyor. Bu sebeple Maço'nun olayı hakkında bir tahmin geliştirdim;

Maço bir şekilde Sporcubesinlerinin kargo çıkarıyor gibi gözükmesini sağlıyor ve aradan bir kazanç sağlıyor diye düşünüyorum. Sporcubesinleri'ne para gönderip sipariş veren kişiler oldukça Maço ürünleri yollamaya devam edecek diye düşünüyorum. Biz ürünlerimizin gelmesi için Sporcubesinleri'nde birinin bizim aldığımız ürün için ödeme yapmasını bekliyoruz. Ödeme yapılınca o kişiye ne kargo çıkılıyor ne de para iadesi yapılıyor. Bize ise cüzzi bir ücret karşılığında ürünlerin gönderimi gerçekleştiriliyor. Aslında Sporcubesinleri bu ürünlerin faturalarını alışveriş yapıp ürünü gönderilmeyen insanlara kesiyor ama bize yolluyor. Güzel bir dolandırıcılık sistemi kurmuşlar kendi kendilerine. Ben her halükarda bu kadar uygun fiyata sipariş veririm. Ve şu anda anladığım kadarıyla en az 1 yıl falan daha Maço ürünleri yollar.
      Yaklasik 10 gun once ayni fikri konuya yazmistim, en olasi ihtimal bu

|
      |

• Binbaşı
      1358 Mesaj
      11 Ekim 2018 10:16:59
      Maco teorileri devam ediyor :D adamlar belki drop shipping yapiyor , anlastilar kargoyu ordan cikartiyorlar?

Maco gayet bir temiz is yapmis oluyor bu durumda. Stokta olmayan urunler boyle aciklanabilir, kendi depolari degil cunku.

Olmayan urun icin 1gun sonra iade gondermelerinide bu aciklayabilir

İyi kotu 1dunya senaryo varken alan/almayan herkes macoluk bisey yokken bile maco yazdi ve galiba 100-150sayfa filan olmustur

• Yarbay
      8077 Mesaj
      11 Ekim 2018 10:33:33
      quote:

Orijinalden alıntı: nightsniffer

Maço senin dediğin gibi Bir ponzi sanırım Bir yerden gelen Bir döngü ile dönüyor ve o şekilde kargolar çıkıyor.

• Yüzbaşı
      263 Mesaj
      11 Ekim 2018 10:52:53
      quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Maço senin dediğin gibi Bir ponzi sanırım Bir yerden gelen Bir döngü ile dönüyor ve o şekilde kargolar çıkıyor.

Alıntıları Göster
      Maçodan gelen kargolar hangi ilden geliyor? bilgi varmı acaba

• Binbaşı
      1599 Mesaj
      11 Ekim 2018 11:23:53
      quote:

Orijinalden alıntı: isseyy

Maçodan gelen kargolar hangi ilden geliyor? bilgi varmı acaba

Alıntıları Göster
      Düzce

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      159 Mesaj
      11 Ekim 2018 14:33:07
      En güvendiğiniz protein tozu marka hangisi ? Laboratuvar sonuçları olan güvenilir bir marka var mı? Türkiye’de dolum olmayan direk Avrupa’dan gelen markalar hangisi bilen var mı ?

|
      |
    • Teğmen
      159 Mesaj
      11 Ekim 2018 14:48:34

Bu maço kimdir ?

|
      |
      bLaxp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hızlı Cevap

Reklamlar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.