Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (814. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.942
Cevap
662
Favori
2.284.004
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 812813814815816
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    30.11 hocam skt. Ben aldım n11 üzerinden. Her gün ara öğün olarak tüketiyorum. Multipower hindistan cevizli daha güzel ama, protein oranı da daha yüksek.

Alacak olanlar dikkat etsin tabi yine de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -xenon kullanıcısına yanıt
    Macodan hangi marka creatin ve glutamin almıştın?

• Dymatize iso 100 desem yorum yapan birileri cikar mi? Yarin siparis vermeyi dusunuyorum. Yorumlari cok olumlu ama size de sormak istedim

• quote:

Orijinalden alıntı: alikara123

Dymatize iso 100 desem yorum yapan birileri cikar mi? Yarin siparis vermeyi dusunuyorum. Yorumlari cok olumlu ama size de sormak istedim
    Kurabiyelisini kullanmıştım. Efsane tadı var.

Beni her açıdan memnun etmişti. Kaliteli bir isole. Maçodan çıkolatalı aldım ama çilekli geldi. Kullanmıyorum
  • JimmyJimmy kullanıcısına yanıt
    Cilekliyi begenmediginiz icin mi kullanmiyorsunuz hocam? Ben gurme cikolatali almayi dusunuyorum bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: m_tugrulkaan

Macodan hangi marka creatin ve glutamin almıştın?
    olimp ve hardline
  • freefalcon kullanıcısına yanıt
    Bu şüpheler bendede var. Ama düşününce her ülkede uygulanan vergi sitemi farklı. Şimdi diyelim ürünün firima kârı ile beraber 30 euro + 7 euro vergi gelse + 7 euro (satıcının kazancı olması lazım ). Ülkeden düşük vergi ile ithal ediliyorsa fiyat konusunuda düşüryor olabilir. Tabi Türkiye ye nereden itahal ediliyor orasıda karışık.
  • quote:

Cilekliyi begenmediginiz icin mi kullanmiyorsunuz hocam? Ben gurme cikolatali almayi dusunuyorum bu arada
    Yok hocam kapali kutu bekliyor. Son kullandigim 3 proteinde cilekli olunca mide almiyor artik. Elimde 2 cilekli var. Cikolatali aliyoruz cilekli geliyor

Macodan degisicem bekliyorum.

• Kru3gerBey kullanıcısına yanıt
    Maçodan değil aga iyi okumanı takip etmeni tavsiye ederim. İyi forumlar

• quote:

Dymatize iso 100 desem yorum yapan birileri cikar mi? Yarin siparis vermeyi dusunuyorum. Yorumlari cok olumlu ama size de sormak istedim
    Ben maçodan multipower izole almak istemiştim ellerinde olmadığı için dymatize muzlu istedim gayet memnunum

• Belki bir çok arkadaşın bilgisi yoktur. Sektörün içinden biri olarak şunları söyleyebilirim.

Alacağınız protein tozlarının hemen hemen hepsi türkiye dolumdur. Proten tozlarının küçük bir kısmı avrupadan gelir, geri kalan çoğunluk ise asyadan gelir. Bir kısmı da türkiye imalatıdır.

• PAN-TURK kullanıcısına yanıt
    sektörden biri olarak türkiye dolumu olan whey ve isole proteinleri yazar mısınız?
  • PAN-TURK kullanıcısına yanıt
    Avrupa'dan gelenler hangileri yazar mısınız?
  • maçodan bi optimum yapıştırdık bakalım ne çıkacak ,
  • Sektorun icindeyim diyenler daha bu sektorden haberi yokken ben bu sektorun icindeydim bulgar dolumu optimum duydum da Turkiye dolumu optimumu ilk defa duyuyorum tebrik ederim. Denizli osb de doluyor de tam olsun 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Hocam 20 TL'yi nasıl verdiler?

Alıntıları Göster
    hocam hediyeler eksik gelmişti bana 2.gönderide kargo ücretini ben verdim 10 tl oyüzden 20 tl hediye verdiler ve 3 tane tek kullanımlık whey de beleşe geldi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: HK-416

Sektorun icindeyim diyenler daha bu sektorden haberi yokken ben bu sektorun icindeydim bulgar dolumu optimum duydum da Turkiye dolumu optimumu ilk defa duyuyorum tebrik ederim. Denizli osb de doluyor de tam olsun 😀
    Bizim biten kutuları götürsek daha uyguna dolum yaparlar mı acaba
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Ya brocum bu işin butun maliyeti kutu zaten kalanı leblebi tozu kakao ve aroma verici.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Bizim biten kutuları götürsek daha uyguna dolum yaparlar mı acaba

Alıntıları Göster
    Hocam kutuyla gidene %10 indirim varmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: PAN-TURK

Belki bir çok arkadaşın bilgisi yoktur. Sektörün içinden biri olarak şunları söyleyebilirim.

Alacağınız protein tozlarının hemen hemen hepsi türkiye dolumdur. Proten tozlarının küçük bir kısmı avrupadan gelir, geri kalan çoğunluk ise asyadan gelir. Bir kısmı da türkiye imalatıdır.
    Asya'dan gelenleri yazar mısınız ?
    Şimdiye kadar en çok asya wheyden verim aldım da.
    Diğerlerini arkadaşlar sormuş bunu da ben sorayım :)
  • 
Sayfa: önceki 812813814815816
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.