Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: xImR0 , PlayerX , PlayerX Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 15 Misafir - 17 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.004
Cevap
663
Favori
2.291.708
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vustic

Haftanin 3 gunu antreman yapiyorum. Evde icip sinav cekip sonuc beklemiyorum tabii. Spor salonunda bir programim var ve buna gore calisiyorum.

Gaspari - aminomax8000
    Dymatize iso 100

Alicam. Arastirdim . Özel antranor arkadasim onerdi.
    En ucuz nerden temin edebilirim bu urunleri?

Selam arkadaşim en uygun su siralar cek satıştan 30-35liraya 200lira alt limitli 100lira indirim ceki alip n11den alabilirsin istediğin supplementleri bu sekilde max 140a iso 100 almis olursun mesela. Piyasada bu fiyata alamassin su siralar. Ayni sekilde dusuk ceklere bakarak aminomax icin de kullanabilirsin bu imkani...

Dipnot: iso100 cok kaliteli değerler cok guzel evet ben de kullandım ama her zaman aklimda gdo lu bi urun kullandigim takili kaliyodu. Hatta bi kutuyu yarim biraktim. Belki her üründe vardir yok demiyorum ama alenen yazilmis bi urun sonucta iso 100. Yine de bunu bilerem kullan. Iyi sporlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: oz2707

quote:

Orijinalden alıntı: Vustic

Haftanin 3 gunu antreman yapiyorum. Evde icip sinav cekip sonuc beklemiyorum tabii. Spor salonunda bir programim var ve buna gore calisiyorum.

Gaspari - aminomax8000
    Dymatize iso 100

Alicam. Arastirdim . Özel antranor arkadasim onerdi.
    En ucuz nerden temin edebilirim bu urunleri?

Selam arkadaşim en uygun su siralar cek satıştan 30-35liraya 200lira alt limitli 100lira indirim ceki alip n11den alabilirsin istediğin supplementleri bu sekilde max 140a iso 100 almis olursun mesela. Piyasada bu fiyata alamassin su siralar. Ayni sekilde dusuk ceklere bakarak aminomax icin de kullanabilirsin bu imkani...

Dipnot: iso100 cok kaliteli değerler cok guzel evet ben de kullandım ama her zaman aklimda gdo lu bi urun kullandigim takili kaliyodu. Hatta bi kutuyu yarim biraktim. Belki her üründe vardir yok demiyorum ama alenen yazilmis bi urun sonucta iso 100. Yine de bunu bilerem kullan. Iyi sporlar

gdo lu mdo lu marketten satın aldığın hemen herşey gdolu onlar ne olacak
    hem bunun gdosuyla amerikalılar oynamış bizimkiler değil sorun olmaz

• Askerde çok kilo vermiş biri olarak yaklaşık 5 aydır düzenli spor yapmaktayım ve kilo almaya çalışıyorum. Öncelikle yağ oranımı düşürdüm ve kas kütlesinde artış ile ilerliyorum. Günlük protein ihtiyacımı karşılayamadığım için Syntha - 6 kullanmaya başladım. Sabah 1 ölçek aç karnına, antrenman öncesi ve sonrası da toplamda 1 ölçek olarak kullanıyorum ama bu kullanım şekli doğru mu acaba?
    Yaş 26, kilo 68, boy 174, yağ oranım da geçen hafta tekrar ölçüldü %12,4
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtsutu

Askerde çok kilo vermiş biri olarak yaklaşık 5 aydır düzenli spor yapmaktayım ve kilo almaya çalışıyorum. Öncelikle yağ oranımı düşürdüm ve kas kütlesinde artış ile ilerliyorum. Günlük protein ihtiyacımı karşılayamadığım için Syntha - 6 kullanmaya başladım. Sabah 1 ölçek aç karnına, antrenman öncesi ve sonrası da toplamda 1 ölçek olarak kullanıyorum ama bu kullanım şekli doğru mu acaba?
    Yaş 26, kilo 68, boy 174, yağ oranım da geçen hafta tekrar ölçüldü %12,4

sivilceler çıkmadıysa devam et hatta yatarkende casein al
  • kurtsutu kullanıcısına yanıt
    Protein ihtiyacini karsiliyorsa yeterlidir. Omuzlarda sivilce falan yapmadiysa demekki vucut emiyor. Gunluk protein ihtiyacini asiyorsa azaltmalisiniz. Kilo basi 2 gram protein almaniz lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vustic -- 7 Aralık 2013; 11:42:47 >
  • @kordsa sivilce falan olmadı şükürler olsun.

@Vustic şu an bir sıkıntı yok. Bir ölçekte 22 gr protein var, 2 ölçek için 44 eder. Kalanı da yemeklerden alabilsem tamamdır yani.

• Mutlaka N11'den alın arkadaşlar , "N11 En İyi Fiyat Garantisi" konusunu takip edin sürekli ilk sayfada en üstlerde zaten. Çek Satış Takas'da 40 liradan 100 liralık çek satıyorlar ama bahsettiğim konu üzerinden paylaşılan ürünlerden alınca daha az fiyata daha çok çek kazanabiliyorsunuz.

Misal 12'li pil vardı geçen , fiyatı 19 lira. Başka bir sitede 7 lira. Aradaki 12 liralık farkın 11 katını N11 çek olarak size yatırıyor. Bir nevi 19 liraya 130 liralık çek + pil almış oldum.

100 liralık çeki harcamak için 200 liralık alışveriş yapmak gerekiyor. Atıyorum Dymatize ISO 1000 ortalama 200 lira zaten. Bunu alınca 100 liraya geliyor. + 19 lira pil yani çek parasıyla birlikte 119 liraya pil + Dymatize almış oluyorsunuz.
  • Satılık BSN-noxplode 2.0.
    Ürünü alalı 24 saat olmadı 1 ölçek kullandım ve maalesef sakatlandım.Ürünü protein7.com dan 105 tl ye (tek çekim) satın aldım normalde 109 tl dileyen siteye girip bakabilir.
    95 TL ye veriyorum yanındada bu ayki mens fitness dergisi göndericem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: montana85

Satılık BSN-noxplode 2.0.
    Ürünü alalı 24 saat olmadı 1 ölçek kullandım ve maalesef sakatlandım.Ürünü protein7.com dan 105 tl ye (tek çekim) satın aldım normalde 109 tl dileyen siteye girip bakabilir.

Takaslayabilsek cok guzel olurdu. Bende de shock therapy var kullanmak istemiyorum daha. Benim urun ustune 20mlira verirdim valla. Gecmis olsun bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vidanj -- 10 Aralık 2013; 15:20:07 >
  • BSN NO-XPLODE bendede var protein 7 den alındı kullanmaktan vazgeçtim 12/2014 son kullanım fruit punch
    85 TL'DEN VERECEĞİM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merter V.

quote:

Orijinalden alıntı: montana85

Satılık BSN-noxplode 2.0.

Takaslayabilsek cok guzel olurdu. Bende de shock therapy var kullanmak istemiyorum daha. Benim urun ustune 20mlira verirdim valla. Gecmis olsun bu arada

İyi dileklerin için çok teşekkür ederim.O ürünü daha önce kullanmadığım için etkisini bilmediğimden alamam fakat ilerde kullanmak için açılmamış musclepharm assault ile takas edebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

http://www.protein7.com/urun-muscletech-phase-8-4-4-lbs-2kg-protein-tozu-88-2.html#.Uqjq0vRdXN4

139tl

Bu yaz amerikadayken kullanmistim. Vanilyalisinin tadi cok guzel :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Mutlaka N11'den alın arkadaşlar , "N11 En İyi Fiyat Garantisi" konusunu takip edin sürekli ilk sayfada en üstlerde zaten. Çek Satış Takas'da 40 liradan 100 liralık çek satıyorlar ama bahsettiğim konu üzerinden paylaşılan ürünlerden alınca daha az fiyata daha çok çek kazanabiliyorsunuz.

Misal 12'li pil vardı geçen , fiyatı 19 lira. Başka bir sitede 7 lira. Aradaki 12 liralık farkın 11 katını N11 çek olarak size yatırıyor. Bir nevi 19 liraya 130 liralık çek + pil almış oldum.

100 liralık çeki harcamak için 200 liralık alışveriş yapmak gerekiyor. Atıyorum Dymatize ISO 1000 ortalama 200 lira zaten. Bunu alınca 100 liraya geliyor. + 19 lira pil yani çek parasıyla birlikte 119 liraya pil + Dymatize almış oluyorsunuz.

Selamlar.
    Peki aradaki farki ispat icin nasil bir prosudur uyguladiniz.
    Yani sadece mail atarak bakin su sitede sukadar demeniz yeterli oldumu veya nasil bir isleml yaptiniz.
    Cevap ici simdiden tesekkurler. Saygilar..

• quote:

Orijinalden alıntı: omnis10

quote:

Mutlaka N11'den alın arkadaşlar , "N11 En İyi Fiyat Garantisi" konusunu takip edin sürekli ilk sayfada en üstlerde zaten. Çek Satış Takas'da 40 liradan 100 liralık çek satıyorlar ama bahsettiğim konu üzerinden paylaşılan ürünlerden alınca daha az fiyata daha çok çek kazanabiliyorsunuz.

Selamlar.
    Yani sadece mail atarak bakin su sitede sukadar demeniz yeterli oldumu veya nasil bir isleml yaptiniz.

Selamlar hocam ,

http://www.n11.com/promosyon/en-iyi-fiyat-139228?icid=200501_b_en-iyi-fiyat-139228#ActiveTab

linkte sağdaki bölümde yer alan a,b,c... maddelerini yanıtlayıp yolluyorsunuz. Yollama işlemini

http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap

bu linkten yapıyorsunuz.

http://forum.donanimhaber.com/m_83913264/tm.htm

bu konudan daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: omnis10

quote:

Selamlar.

http://www.n11.com/promosyon/en-iyi-fiyat-139228?icid=200501_b_en-iyi-fiyat-139228

şartları görmek için en aşağıya inin.eğer ki oradaki kriterlere uyan en iyi fiyat logolu bir ürün bulursanız.5 adımdan oluşan bir masj yazıp yardım kısmından gönderiyorsunuz.sonucunda kabul edilirse aradaki farkın 11 katı çek olarak yansıtılıyor.ben bir arkadaşa protein tozu aldım.154 liraydı.başka bir sitede 129 liralık buldum.sonra mesaj gönderdim.25*11=275 lira çek tanımlandı.yalnız çekler 100 ve katları şeklinde 100+100+75 şeklinde verildi.her birini alışveriş bölümünden çek miktarının iki katı olacak şekilde alışveriş yaparak kullandım.mesela iso 100 aldım çek ve enpara indirimiyle bana 80 küsür liraya maloldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brsdrgn -- 12 Aralık 2013; 20:13:41 >

• Bu karataya bakarak vücut geliştirme ye calisan varsa 0 gelişim ve sakatlanma ya hazir olsun. Sedantere verilen tavsiyeleri dikkate almayin. Bu isin en önemlisi beslenmedir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ılıgılenen olursa serıous mass 2727 gr urunu 80 liraya veriyorum ıstanbul ıcııne skt 2015 sporu bıraktıgımdan dolayı kullanmıyorum.
  • Cok degerli tavsiyelerinizi artik kendinize saklayin beyler sacma mesajlar atmayin artik. Burada sadecw uygun fiyatli firsat urunleri gorelim. O ondan tavsiye ister, digeri sunu soyler. Bunun icin ayri bolum var orayi takip edin. 2 yillik konuyu kapattiracaksiniz. Artik gordugum tum alakasiz mesajlari sikayet edip ceza almanizi saglayacagim

• quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

Cok degerli tavsiyelerinizi artik kendinize saklayin beyler sacma mesajlar atmayin artik. Burada sadecw uygun fiyatli firsat urunleri gorelim. O ondan tavsiye ister, digeri sunu soyler. Bunun icin ayri bolum var orayi takip edin. 2 yillik konuyu kapattiracaksiniz. Artik gordugum tum alakasiz mesajlari sikayet edip ceza almanizi saglayacagim

Kız arkadaşınızla kavga mı ettiniz ne bu sinir daha uygun bir üslup kullanabilirsiniz bu konu çok kapatıldı eskiler bilir ama yine açıldı açılırda.
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.