Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (678. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
32.002
Cevap
664
Favori
2.291.511
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 676677678679680
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İndirim ne kadar devam edecek?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sa optimum serious mass almayı düşünüyorum (2727gr) amacım kilo almak acaba doğru ürünümü alıyorum kullananlar varmı özellikle çikolatalı olanını deneyenler yada kilo almak için kullandığınız bir kilo aldırır grainer varsa önerebilir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Revvx R kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler , ben de gece 259 tlik alışverişimi yaptım, bcaa falan aklımda yokken ucuz ürünler alayım diye bakınırken bcaalı optimum set aldım . Bcaa tadı konusunda çok felaket yorumlar okudum ama etkisi iyi diyorlar kampanya sayesinde deneyeceğiz :))

Farklı marka kombin kampanyaları da olsa keşke. Mesela optimum toz ile bigjoy karpuzlu bcaa falan :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    Nutrade gainee olabilir 0 şekerli 70 gr karbo 15 gr protein var ya da elite labs iso builder olabilir bunlar şekersiz kas kütleai kazanımına yardımcı olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Cevabınız için teşekkürler , ben de gece 259 tlik alışverişimi yaptım, bcaa falan aklımda yokken ucuz ürünler alayım diye bakınırken bcaalı optimum set aldım . Bcaa tadı konusunda çok felaket yorumlar okudum ama etkisi iyi diyorlar kampanya sayesinde deneyeceğiz :))

Farklı marka kombin kampanyaları da olsa keşke. Mesela optimum toz ile bigjoy karpuzlu bcaa falan :))
    Dostum şöyle bir durum var. Maddi durumun çok iyi değilse aroma işlerine bulaşmak akıl karı değil. 40 servislik karpuzlu bcaayı 110 TLye alacağına. Scitec markasının 500 GR yani 100 servislik BCAA'sı var 110 TL. Bir tarafta tat + 40 servis diğer tarafta kötü tat + 100 servis var. Bu tabloya göre maddi durumun çok iyi değilse kesinlikle aromasız ve yüksek servisli f/p bcaaları öneririm. Markaların hiç bir önemi yok. Vücudun aaa bana weider bcaa geldi hemen daha çok kas yapayım demeyecek hepsinde aynı tepki :) Ben Scitec markayı kullanıyorum suya karıştırmak yerine spordan önce yarım ölçek ağzıma atıp nefesimi tutuyorum dolayısıyla en ufak bir tat alma olmuyor üstüne suyu gömüyorum ne iğrenç tat ne bir şey hissetmeden 2.5 gr bcaa'yı vücuduma indirmiş oluyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mactavish35 -- 22 Haziran 2018; 13:0:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mirtazo01

Nutrade gainee olabilir 0 şekerli 70 gr karbo 15 gr protein var ya da elite labs iso builder olabilir bunlar şekersiz kas kütleai kazanımına yardımcı olur
    Kasla isim yok hocam benim kilo problemim var boy 1.67 kilo 45 yaş 32 o yüzden bu ürünü sormuştum acaba ise yarar mı tadı nasıl kullanan varmı diye sizin soylediklerinizde mi kilo almaya yöneliktir

• Hangi arkadaşım olduğunu bilmiyorum ama okuyamadım :D

• Maçolifestyle sitesinden dün dymatize iso 100 almıştım...donanımhabere özel yaptıkları kampanya dolayısıyla şu an ihtiyacım olmamasına rağmen bir ürün daha aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknaltdes -- 22 Haziran 2018; 13:27:57 >
  • Söz verdiğim gibi siparişimi geçtim. Hayırlı işler :)

http://prntscr.com/jy09nq
  • Maçolife sitesinden ürün almak istedim ama şöyle bir sorun yaşadım.

Nutrade marka creatine, glutamine, bcaa üçlü setini almak istedim ama bu üründe kod kullanamazsınız diye uyarı aldım.sebebi nedir acaba.

• 250 tl üzeri alışveriş hediyesi 50 tl kupon kullandıktan sonra geçerli mi?
  • mactavish35 kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam, normalde tada pek takılmam ama bcaa konusunda aşırı kötü yorum olunca merak ediyorum nasıl bir tatla karşılaşacağım, protein tozu çok kullandım ama bcaa falan almamıştım hiç bu zamana kadar. Bende scitec 'in creatine 'ini kullanıyorum 15 gün sonra etkisini gerçekten gösteriyor ürünü sevdim, kimileri pek memnun kalmamış ama kişiden kişiye değişiyor demek ki. Hatta ramazandan 1 ay önce kesmiştim ramazanda da kullanmadım bayramdan sonra başladım. Hem oruç hem yeme düzenin bozulması falan gücüm düştü resmen. Şimdi tekrar başladım. Bir de tatlıya çok abandım 15 gündür, canım deli gibi tatlı çekiyor. 2 senedir hiç yemezdim ama bir bozdum diyeti önünü alamıyorum resmen zehir ya işlenmiş şeker ürünleri o da gücü çok düşürüyor gibi yorgunluk veriyor.

Şimdi yavaş yavaş tutmaya çalışıyorum kendimi. Toz falan da aldım işte biraz daha motivasyon sağlar en azından psikolojik olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Haklısın hocam, normalde tada pek takılmam ama bcaa konusunda aşırı kötü yorum olunca merak ediyorum nasıl bir tatla karşılaşacağım, protein tozu çok kullandım ama bcaa falan almamıştım hiç bu zamana kadar. Bende scitec 'in creatine 'ini kullanıyorum 15 gün sonra etkisini gerçekten gösteriyor ürünü sevdim, kimileri pek memnun kalmamış ama kişiden kişiye değişiyor demek ki. Hatta ramazandan 1 ay önce kesmiştim ramazanda da kullanmadım bayramdan sonra başladım. Hem oruç hem yeme düzenin bozulması falan gücüm düştü resmen. Şimdi tekrar başladım. Bir de tatlıya çok abandım 15 gündür, canım deli gibi tatlı çekiyor. 2 senedir hiç yemezdim ama bir bozdum diyeti önünü alamıyorum resmen zehir ya işlenmiş şeker ürünleri o da gücü çok düşürüyor gibi yorgunluk veriyor.

Şimdi yavaş yavaş tutmaya çalışıyorum kendimi. Toz falan da aldım işte biraz daha motivasyon sağlar en azından psikolojik olarak
    Acımsı iğrenç bir tatla karşılaşacaksın ama alışırsın

• Bigjoy creatin nasıldır?

Scitec bcaa + glutamin express nasıldır?

• hknaltdes kullanıcısına yanıt
    Hocam kampanya nedir?Kupon mu?

• Volkoff_007 kullanıcısına yanıt
    Evet

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle ikiside kilo almaya yöneliktir

• Merhabalar, öncelikle bütün üstlerimize selam duruyoruz !

Kampanyamıza gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz! Sizlerin soruları doğrultusunda kampanya detaylarında bir kaç aydınlatmaya daha değinmekte fayda görüyoruz!

''Maximus Maxinox 900 Gr'' hediye ürününü alabilmeniz için hesaplarımıza, kredi kartı veya havale/eft yöntemleri aracılığıyla 250 TL veyahut üzeri bir ödeme yapmış olmanız gerekiyor. 50 TL değerinde ''donanim50'' kodunu kullandığınızı varsayarsak, kredi kartınyla ödemede 300 TL, havale/eft ile ise de 315 tl ödemeye tekabul ediyor. Ayrı ayrı 200 er TL lik ödeme yapacak şekilde 2 sepet oluşturursanız indirimden 2 kez yararlandığınız için Maximus Maxinox 900 Gr hediyenizi alamayacaksınız. Fakat 2 adet 250 TL lik ödeme yapacak şekilde sepet oluşturduğunuz takdirde 2 adet Maxinox hediyenizi alabileceksiniz.

50 TL indirim kuponunu, 150 TL ve üzeri ödemelerinizde kullanabileceksiniz.

Optimum Nutrition markası ürünlerinde yer alan ''Özel Hediye'' uygulamamız malesef tükenmiştir fakat hediyeleri diğerlerinden farklıdır, dikkatinize !

Kampanya süresi belirsizdir, işin esprisi bu olacak fakat yine de siz eliniz çabuk tutun!

Kargolarınızın en geç kargo firmasına teslim edilme süresi 3 iş günüdür.

İndirim kupoun ''Kombinasyonlar'' kategorisinde yer alan hali hazırda indirimli ürünlerde kullanılamaz.

Saygılarımızla,
    MaçoLifeStyle Sporcu Gıdaları..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revvx -- 22 Haziran 2018; 17:24:13 >

• Last Peony L kullanıcısına yanıt
    Dostum spora başlayalı 1 yıl oldu emin ol.spor yapmazken daha çok karı kız düşüyordu yani bunun karı kızla alakası yok bu bi hastalık bu bir istek ideal ayrıca ülke ekonomisinin benin aldığım protein tozuylamı kurtulacak iyi saçmalamışsın ülke ekonomisi yatırımla kurtulur hırsızlık yolsuzluk yapmassan kurtulur ve bu arada yumurtada yiyoruz tavuk da sen rahat ol bizi merak etme sen otur klavye başında egonu tatmin et aklınca fitness yapanlara laf sok ama emin ol burda seni kimse kaideye almaz bakma bende boş bulundum cevap yazdım

• quote:

Orijinalden alıntı: Last Peony

Bu mesaj silindi.
    Günde 7 yumurta yesin de sonra kolestrol tavan yapsın :)
  • 
Sayfa: önceki 676677678679680
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.