Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (644. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.002
Cevap
664
Favori
2.291.528
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 642643644645646
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • whey kampanyası yok mu bu aralar. Optimum Gold un 4540 gramlığı 2273grlığa daha hesaplı. en olmadı onu alayım diyorum. 430 liradan daha uyguna denk gelen oldu mu. veya bilindik markalardan servisi daha uyguna gelen başka bir markanın wheyi de olabilir. bunun servis 2.87 ye geliyor.
  • şuan da mantıklı bir whey protein kampanyası yok fakat

@hknaltdes kardeşimin 2 gün once paylastığı gibi şu an en mantıklı protein tozu kampanyası budur
    https://www.vitamindunyasi.com.tr/urun/musclemeds-carnivor-protein-1816-gr-mandalina-aromali.

uzun süre de böyle kampanya denk gelmez .

ürünü kullanıyorum 1 aydır her zaman dediğim gibi liseli 2 aylık sporcular gibi etki-tepki olayına girmeyeceğim whey,beef protein olayına da . ama tat olarak beni memnun eden bir ürün . en azından vanilya cikolata gibi bilindik tatların dışına çıkılmış içtikce icesim geliyor . hafif köpürme yapıyor o da beef proteinlerin ortak ozelligi .

kargo ücretli olduğu için kargoyu ücretsiz hale getirmede yanına eklenecek en mantıklı ürün
    https://www.vitamindunyasi.com.tr/urun/powerlife-creatine-200gr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-416 -- 14 Mayıs 2018; 0:15:59 >

• Elimde musclemends carnivor beef protein var 1 servis kullandım fiyat 115 lira isteyene hataydan elden verebilirim son kullanma tarihine 6 ay var 1816gr mandalina aromalı kargo alıcıya ait

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mirtazo01 -- 14 Mayıs 2018; 0:47:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolar kurunun yükselmesiyle birlikte ithalatçıların ürünlere zam yapacağı hepimizin beklediği bir durum...Burada ki herkes sıcak fırsat arıyor ama bazen istenilen ürünler bulunmuyor..
    Yurtdısın da akrabası olanlar veya yurtdısına gıden akraba,arkadas,komsusu olanlar mümkünse yurtdısından ürün alsın...
    bilmeyenler için söylüyorum!geçen gün myprotein den mail geldi ürünler de yüzde 25 indirim vardı fiyatlar asağıda ki şekilde

IMPACT WHEY PROTEIN 5 kg 200 servis 233 tl

CREATINE MONOHYDRATE 1 kg 333 servis 47 tl

L-GLUTAMINE 1 kg 200 servis 66 tl

IBCAA 4:1:1 1 kg 200 servis 146 tl

CITRULLINE MALATE 250 gr 125 servis 60 tl
  • Arkadaşlar protein tozu tercih edilirken whey mi yoksa isolate tercih edilmelidir? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsole protein tozları daha iyidir, daha hızlı emilir ve daha yüksek protein oranı içerir. Bu nedenle pahalıdır. Şahsen ben isole almak yerine normal whey + bcaa alıyorum o fiyata.

• quote:

Orijinalden alıntı: lokord1

Fiyatı haricinde marka olarak nasıldır ?
    Everlast markasını box ile uğraşanlar görmüştür illa. İyi bir markadır, protein tozunu görünce içeriğine bir bakıp sempati duyup da önerdim size. Ürünlerini henüz kullanmadım. Geç cevap oldu kusura bakmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: kod adı çökertme

ürün piyasaya çıkalı 8-10 gün oluyor 70 servislik ürünü nasıl yarıladınız ? birde tüm yorumlarınız aloprotein ile ilgili açıkça desenize ben aloprotein firmasının çalışanıyım diye.
    Arkadaşımla birlikte kullanıyoruz ürünü. Çalışanları değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: warriorzone

Arkadaşımla birlikte kullanıyoruz ürünü. Çalışanları değilim.

Üye olalı 10 gün olmuş, yazdığın tüm mesajlar aloprotein hakkında ve hep ürünler övülmüş ve sen çalışan değilsin. Doğrudur bence çalışan bu kadar övmez ancak sahibi över.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesekkur ederim dostum. Vanilyali ile cikolata aromasi arasinda kaldim ama cikolatayi aldim. Bakalim nasil dymatize

• Merhaba. Ramazanda genelde sahurda kazein protein içip gün içindeki protein ihtiyacını bir nebze olsun karşılamaya çalışırım. Yine bu amaçla kazein proteinlerde uygun fiyat var mıdır diye bir bakındım ama bırakın uygun fiyatı, piyasada ürün kalmamış neredeyse. Bir çok sitede kazeinlerin çoğu bitmiş ve bir iki çeşit kalmış yalnızca. Bunun sebebini bilen var mıdır? Bir de uygun fiyatlı bir tavsiye varsa tadından yenmez :) Teşekkürler.

Düzeltme: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinmend -- 14 Mayıs 2018; 17:10:5 >
  • yasinmend Y kullanıcısına yanıt
    Ramazan öncesi kazain stokları biter. Normal bir durum. Senelerdir böyle.

• Ben 160'tan iki paket aldım. Şu an 240 civarı. Acaba ben mi indirimi göremiyorum?

• ben7_x B kullanıcısına yanıt
    gym markete üye girişi yap havale ile ₺155,80 tl ye geliyor

indirim kodu gym15
  • K.g beyler 6 aydır fitness yapıyorum takviye kullanmayı düşünüyorum gainerin yanına bcaa,kreatin,amino üçlüsünden hangisi işime yarar??

• Nutrich Prorich'in 3500 Gramlığı yarın Lansman Ön satışa çıkıyor Fiyat çok makul olacak 106 Servis

https://www.aloprotein.com/nutrich-nutrition/nutrich-prorich-whey-protein-3500-gr

Beklemede kalalım
  • Tavsiye olacak biraz ama tecrubeli abiler/kardeşler bi yardim ediverin :) 1.80 boy 68 kilo hafif fit bi vucudum var.(futbol oynuyodum biraktim 2 senedir.) Kilo alamiyorum iştahim yok. Haziran - Eylul arasi spora gidecegim paralelinde kilo almama yardimci olmak icin ne onerirsiniz ? Gunluk yemeklerimi yiyecegim sadece yanina destek amacli istiyorum ne onerirsiniz diye. :)

• Metro protein bar kutu olarak (18 adet) istanbul içi elden 55 tlden verebilirim. Piyasa fiyatinin altinda bu fiyat.

• ben10ur kullanıcısına yanıt
    Hocam şu an 229 lira düşecek mi yarın fiyatı yanlış mı anladım?

• Resul069 kullanıcısına yanıt
    Spor öncesi 1 saat kadar ton balıklı (1 büyük kutu 100gr süzülmüş ) makarna (150-200gr) ve çiğ badem 10-14 adet. Spora gitmeden önce kreatin +bcaa (20dk önce).

Spor sonrası whey + bcaa + glutamin, spor sonrası yemekte yine yüksek miktarda pilav 200gr ve hindi göğüs 200gr. Pilav ve et çeşitleri değiştirilebilir yağsız kıymadan köfte ve bulgur gibi. Kuru fasulye, yeşil mercimek yemekleri olursa pilavı az yersin. Mutlaka sebze olsun ve spor sonrası özellikle c vitamini alımına dikkat edin ek olarak 1000mg alın.

Sabahları 100gr yulaf + az yağlı yoğurt ya da ev yoğurdu+muz ve yumurta pastırma vs peyniri lor yersen iyi olur. Öğünlerden sonra mümkünse yarım ölçek whey +bcaa, ara öğünlerde kabak çekirdeği oldukça iyidir yoksa en kötü fıstık. Su tüketimi iyi olsun, uyku 11 civarında olsun ve 9dan sonra tv tel vs mümkünse uzak durun. Sabah 7-8 arası mutlaka kahvaltı olsun en az 4 yumurta, sarı miktarı 2 olabilir. Yumurta spor sonrası da çok iyidir. ZMA da kullanılabilir, whey ve bcaa da B vitamini yoksa ek B vitamini alınabilir. Omega 3, 6 önemli haftada iki gün hamsi, somon gibi balık yiyebilirsen iyi yoksa ek olarak al. İlk 6 ay spora başlayanlar için en hızlı ve en fazla gelişimin olduğu dönemdir, temiz kas almaya bak çok tatlı yeme spor yapıyorum diye, spor sonrası muz veya hurma ya da üzüm suyu içebilirsiniz çok şekeriniz düşüyorsa. Şimdilik aklımdan geçenler bunlar. Ektomorfsanız biraz daha yüksek karbonhidrat almanız daha hızlı hacim almanıza yarar, gözlemlersiniz ona göre değişim yaparsınız herkesin vücudu farklı. Kolay gelsin.

Edit : iştahım yok kısmı gözümden kaçmış spora başladığımda ben de 69kg %10 yağ, 1,81m dim 2012 senesinde. Şu an 84kg %13 yağ oranı ile takılıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiqhWoltage -- 14 Mayıs 2018; 23:10:55 >

• 
Sayfa: önceki 642643644645646
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.