Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (634. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.002
Cevap
664
Favori
2.291.291
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 632633634635636
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The BlackMamba 24

Etkisi kanıtlanmış tek supplement. Kendi üzerimde de okadar farklı supplement kullandım, kreatin dışında etki hiçbirinde görmedim. Varsa da hissedilebilir bi etki değil. Kreatinde ise kullanıma başladıktan 2 hafta sonra etkisi çok net anlaşılıyor. Fiyatı da ucuz. Diğer supplementler ülkemizde fiyatını hakedecek seviyede değil. Normal besinler her türlü daha avantajlı.

Yakın zamanda 2 büyük kutu weider premium whey, xtend bcaa, lkarnitin thermo ve optimum kreatin bitirdim. Ondan önce de bir sürü supplement kullanımlarım oldu ( farklı bcaa, glutamin, glukozamin, amino asit vs ).

Mesaj konudan sapmış biraz. Burada bırakıyorum :)

Alıntıları Göster
    Hocam ben de kullandım kreatini, her 5 kişiden 1'inde etkisizmiş diye okumuştum bir yerde. Sanırım ben de o 1 kişi arasındayım. Hiçbir etkisini normal rutin devam ederken hissetmemiştim. Fiyat olarak diğer supplementlere göre gerçekten daha uygun. Şu an glikozamin kullanıyorum ve bir fizyoterapist olarak herkese öneririm. Yararını hissetme kişiden kişiye göre değişse de zararı olmaması dolayısıyla denenebilir.

• Ben internetten biraz daha ucuz decathlon mağazalarında görmüştüm hatta sitede farklı burda daha ucuz dedim mağazada ürün satılması için anlık indirim yapıyorlarmış ben çalışanın yalancısıyım yolun düşerse mağazaya uğra bak istersen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar nutrich whey ürününü alan birileri varsa kısa bir değerlendirme yapabilir mi ? Referans niteliğinde olursa bizi de rahatlatmış olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Hocam ben de kullandım kreatini, her 5 kişiden 1'inde etkisizmiş diye okumuştum bir yerde. Sanırım ben de o 1 kişi arasındayım. Hiçbir etkisini normal rutin devam ederken hissetmemiştim. Fiyat olarak diğer supplementlere göre gerçekten daha uygun. Şu an glikozamin kullanıyorum ve bir fizyoterapist olarak herkese öneririm. Yararını hissetme kişiden kişiye göre değişse de zararı olmaması dolayısıyla denenebilir.

Alıntıları Göster
    Olabilir hocam ben bi kreatinden fayda gördüm. Onunda faydası 2 hafta sonra falan başlıyor direk bi etkisi yok.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    aynı şekilde bende de faydasız oldu. ve böbreklerimi bozdu.

• Arkadaşlar merhaba sporu bırakmamdan dolayı MYPROTEİN ÇİKOLATA/NANE WHEY PROTEİN tozunu satıyorum. Toplam 100 servisti 65 servisi kaldı. SKT 12/2018 Sakarya içi elden veya kargoyla diğer illere yollayabilirim :) Fiyatım 120TL dır. Pazarlık olmaz herkese iyi günler diliyorum hayırlı geceler.

• casein de kampanya gören var mı?

ramazan is coming..
  • OnlyJ kullanıcısına yanıt
    yeni üretilen ürün olduğu için deneyen yok.

gönderimleri bugün yapılacakmış.
  • Arkadaşlar Merhaba,

gym-market.com da optimum whey protein + 2 optimum gold bcaa dh30 kodu ve havale ile 326 liraya geliyor. Bana çok uygun geldi sipariş geçmeyi düşünüyorum. Siteden daha önce alışveriş yapanınız var mı ? Güvenilir midir ?
  • ershankunery2 kullanıcısına yanıt
    güvenilir..rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz..
  • Optimum Gold 2273 gr Whey Protein 7 fırsatlarda Havale ile 204 TL ye geliyor. Güzel fiyat

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    protein 7 fırsatlar bölümü herkeste çıkmıyor..o yuzden gymmarket gym15 kodu ile Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 2273 gr 203,30 tl
  • Fiyat 199 TL olarak güncellenmiş fakat nutrich geldi az önce tadı kokusu enfes, içerisinde izole de olduğu için yağ oranı genrise ile kıyasladığımda nerdeyse yarı yarıya düşük.

Havale ile 151 liraya aldım çok iyi alışveriş oldu. Tekrar düşerse ilerde bundan devam ederim.

• vjdrsjejv kullanıcısına yanıt
    hangi siteden nasıl aldın hocam anlayamadım da mesajdan kusura bakma

• quote:

Orijinalden alıntı: VaporWave

aynı şekilde bende de faydasız oldu. ve böbreklerimi bozdu.
    Hocam nasıl bir sıkıntı oldu böbreklerde ?
    Ben sadece protein tozu ve creatin kullanıyorum. Ama creatinin etkisi kat kat daha fazla bence. Özellikle çalışırken 40-45. dakikadan sonra enerjim tükeniyordu kullanmaya başladıktan sonra ciddi anlamda fark etti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknaltdes

protein 7 fırsatlar bölümü herkeste çıkmıyor..o yuzden gymmarket gym15 kodu ile Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 2273 gr 203,30 tl
    Fırsatlar çıkmıyorsa siteye mesaj atın bana çıkmıyor diye, tanımlama yaparlar. gymmarket i 250 ye tamamlayıp DH30 kullanmak daha mantıklı gibi...

• ozgurs59 O kullanıcısına yanıt
    10 dakikada bir tuvalete gitmek zorunda kalıyordum. çok susuyordum bir de üstüne 1 litre su içip 1.5 litre eşiyordum resmen. sonra su içmezsem nolcak dedim su içmeyince bile çişim geliyor yani durduramıyordum. tam olarak kreatin mi sebeb oldu bilmiyorum ama kreatini ilk kez kullandığımda aynı etkiyi yapmıştı, kreatin içtiğimde art arda 4 5 defa tuvalete çıkıyordum. kreatinin neden olduğunu düşünüyorum.

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Protein7 firsatlar bölümü bebde çıkıyor cikmayanlar icin bahsettim... Dediginiz gibi oluyorsa arkadaslar deneyebilir..bilgi icin tskler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknaltdes -- 3 Mayıs 2018; 15:52:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • YoureGodDamnRight kullanıcısına yanıt
    Aloprotein hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: VaporWave

10 dakikada bir tuvalete gitmek zorunda kalıyordum. çok susuyordum bir de üstüne 1 litre su içip 1.5 litre eşiyordum resmen. sonra su içmezsem nolcak dedim su içmeyince bile çişim geliyor yani durduramıyordum. tam olarak kreatin mi sebeb oldu bilmiyorum ama kreatini ilk kez kullandığımda aynı etkiyi yapmıştı, kreatin içtiğimde art arda 4 5 defa tuvalete çıkıyordum. kreatinin neden olduğunu düşünüyorum.
    Kreatin aksine vücuttaki suyu çeker ve tutar. İdrara çıkmayı azaltır... Başka ne kullandınız?

• 
Sayfa: önceki 632633634635636
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.