Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (619. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: PlayerX , PlayerX Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.004
Cevap
663
Favori
2.291.725
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turk markasi myprotein benzeri urun yapmaya calisiyorlar gibi geldi .

Beef protein 150 ye varken baska urun almak macera olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HK-416

Turk markasi myprotein benzeri urun yapmaya calisiyorlar gibi geldi .

Beef protein 150 ye varken baska urun almak macera olur
    Onun da servis sayısı çok düşük. Etkisini bilmiyorum tabi. En son piyasaya güvenim kalmadığı için geriye almaya başlamıştım. Olmadı tekrar ondan alırım 55 servis sayısı az değil mi? Tabi whey göre etkisini bilmiyorum. Ayrıyetten bcaa alındığı için değer tablosuna pek bakmıyorum 20gr üstü whey olsun yeterli bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vitaminler.com da stevia var 100 servis 9 TL havale ile 8,55 kuruşa denk geliyor kargo ücretsiz kaçırmayın derim

• DoubleJift kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 200tl ye n11den çek ile optimum aldım ama aklım musclemeds te kaldı fiyat olarak. iade edip bunumu alsam ne yapsam pufff :(
  • Patience kullanıcısına yanıt
    İyi fiyata almışsınız, servis sayısına bakarsak denk gibiler bu fiyata. Musclemeds te gördüğüm kadarıyla kampanya hep oluyor sonra da alırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Patience

200tl ye n11den çek ile optimum aldım ama aklım musclemeds te kaldı fiyat olarak. iade edip bunumu alsam ne yapsam pufff :(
    iade etmeden 1 tanede digerinden alın

• Hayvan eti Yiyen kullanıcısına yanıt
    Aa iyi fikir dedim girdim fiyat olmuş 239 TL :(
  • gittigidiyorda skt si az kalmış bsn protein tozuyla bcaa alanlar şuan kullanıyor mu?

skt nisan yazıyor ama yaklaşık 20 gündür kullanmıyordum. şuan 600 gr kadar kalmış. sizce kullanmalı mıyım?
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    Ben tarihini 1 ay geçmiş optimum kullandım tat koku kıvam hiç bir fark yoktu fena gömdüm

• quote:

Orijinalden alıntı: DoubleJift

Ben tarihini 1 ay geçmiş optimum kullandım tat koku kıvam hiç bir fark yoktu fena gömdüm
    yarım ölçek içtim bir sıkıntı olmazsa yarın ben de öyle yapayım :)
    Hocam zaten bu tür ürünlerde skt değil tett oluyor düzgün saklanırsa sıkıntı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

gittigidiyorda skt si az kalmış bsn protein tozuyla bcaa alanlar şuan kullanıyor mu?

skt nisan yazıyor ama yaklaşık 20 gündür kullanmıyordum. şuan 600 gr kadar kalmış. sizce kullanmalı mıyım?
    bende aynı ikilemdeyim :)
  • Hayvan eti Yiyen kullanıcısına yanıt
    valla protein tozundan mı bilmiyorum. spordan şimdi geliyorum başım acayip dönüyor kardiyoyu yarıda bıraktım. üründen mi kaynaklandı anlayamadım. fazlada içmedim yarım ölçek kadar anca içmişimdir.

kendini feda edecek gönüllü aranıyor. insan atmaya da kıyamıyor ki arkadaş altından daha değerli gözümde.

• Arkadaşlar 330 350 lira arasında optimum whey ile nuclear bcaa alınır mı?

Gönderin bana ben deneyeyim :D
    Ben direk supplement satan bir abime sordum ilaçlar da olduğu gibi bunlar da da 6 ay gibi birsüre ekstradan kullanabiliyorsun. Serin ve rutubetsiz bir yerde sakladıysan eğer birşey olmaz. Önce kokusuna bak sonra tozu incele eğer topaklanma vs yoksa sonra yarım ölçek bir dene vücudun tepki vermezse kullanabilirsin. Ben 3 ay tarihî geçmiş önceden kalan bcaayı dün bitirdim, şuan da 1-2 ayı geçmiş protein tozum var optimum hala kullanıyorum hiçbirşey olmadı bana

• Arkadaşlar aranizda glucosamine kullanan var mi? Marka tercihiniz var mi?

• hardline l carnitine ve cla aldim protein tozu ile birlikte deneyip size yazarım

• proteinlerde hiç kampanya yok bu ara. protein tozum bitti fakat kampanya olmadıgı icin de 230-240tl lerden protein tozu almak istemiyorum. geçen et proteininde kampanya olmus okudum fakat,et proteinine mesafeliyim.coğu etten değil de kollajenden geliyor proteinin. üzerinde bunlardan protein gelmiyor yazsa da emin olamadığım icin almadım.

aloproteine mesaj attım arkadaş bir 15-20tl indirim yapın da bir protein tozu alayım diye,"şu anda bu sekilde bir indirim yapma durumumuz yoktur". dediler.senden kac senedir alışveriş yapan müşteri rica etmiş 15-20tl indirim yapta alayım diye,kar payını düsürüp bir sefer adama iyilik yapsan adam senden daha cok alışveriş yapar "bu adamlar halimden anladılar" diyip.ama sen 15-20tl ye bunu yapıyorsan,ben sana NAH 230tl kazandırırım o protein tozunu alıp.giderim her akşam 100gram lorla 2-3 yumurta beyazı yerim yine senden o protein tozunu almam. türk kafası asla değişmez.şunu ingilterede yaşayıp myproteine aynı mesaj atsaydım,protein tozu coktan elimdeydi.cünkü ticarette altın kuraldır bu "bazı durumlarda kar payını düşürüp müşterinin suyuna gidersin,hem karını yine edersin,hem de müşterinin senden kopmamasını sağlarsın,müşteriyi ile arandaki bağı kuvvetlendirirsin" ama türklerin bu konuda gitmeleri gereken daha çooook yolu var.

vitamin.com.tr zaten tırt. öldü resmen.adamların protein tozu sekmesinde 5 tane protein tozu var :D resmen ölmüşler de ağlayanları yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitcan1990 -- 21 Nisan 2018; 15:40:57 >

• 
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.