Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (609. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
32.003
Cevap
664
Favori
2.291.555
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 607608609610611
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bilenler bilir eskiden bu konunun müptelasıydım.Şuan yurtdışında okuyorum ve söylemek istediğim birkaç şey var.Çoğunuz zaten farkında ama tekrar hatırlatacağım.Türkiye de supplement işi biraz değişik.Ülkemize neredeyse 3-4 aroma dışında protein tozu girmemesini geçtim;çoğu ürün zaten hiç gelmiyor ya da içeriği çok azaltılıp geliyor.Bulunduğum yerde hayatımda duymadığım ve görmediğim kalitede supplementler var.Weider'ın Optimum'un ürünleri bile o kadar fazla ki görseniz şaşırırsınız.Daha geçen gün Weider İsolate Fruit Overload aldım 1 kilosu 70 liraya denk geldi.P.tozu dışında o kadar güzel kompleks ürünler varki...Aldığım paranın %80i protein+karb+meyve+sebzeye geri kalanı da supplara gidiyor.Türkiye de 1 senelik gelişimimden fazlasını 4 ayda burada gösterdim.
  • Volkoff_007 kullanıcısına yanıt
    Yurtdışına mi gelin diyorsunuz anlamadım yani :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkoff_007

Arkadaşlar bilenler bilir eskiden bu konunun müptelasıydım.Şuan yurtdışında okuyorum ve söylemek istediğim birkaç şey var.Çoğunuz zaten farkında ama tekrar hatırlatacağım.Türkiye de supplement işi biraz değişik.Ülkemize neredeyse 3-4 aroma dışında protein tozu girmemesini geçtim;çoğu ürün zaten hiç gelmiyor ya da içeriği çok azaltılıp geliyor.Bulunduğum yerde hayatımda duymadığım ve görmediğim kalitede supplementler var.Weider'ın Optimum'un ürünleri bile o kadar fazla ki görseniz şaşırırsınız.Daha geçen gün Weider İsolate Fruit Overload aldım 1 kilosu 70 liraya denk geldi.P.tozu dışında o kadar güzel kompleks ürünler varki...Aldığım paranın %80i protein+karb+meyve+sebzeye geri kalanı da supplara gidiyor.Türkiye de 1 senelik gelişimimden fazlasını 4 ayda burada gösterdim.

Hangi ülke? Ukrayna polonya Macaristan tahminlerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Volkoff_007 kullanıcısına yanıt
    Almanyada mısınız
  • powerlifting için bir gripe ihtiyacım var power clean felan yaparken çok zor oluyor özellikle de barfiksde ellerim direk acıyor. zaten sürekli nasırlı. protein7 de çok iyi bi gripper vardı fakat indirimi kaçırdım.

https://www.protein7.com/raging-bull-power-gripper-siyah-361.html

nasıl böyle bir ürün bulurum daha uygun fiyata veya alana kadar alternatif olarak ne kullanabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrelegrand

powerlifting için bir gripe ihtiyacım var power clean felan yaparken çok zor oluyor özellikle de barfiksde ellerim direk acıyor. zaten sürekli nasırlı. protein7 de çok iyi bi gripper vardı fakat indirimi kaçırdım.

https://www.protein7.com/raging-bull-power-gripper-siyah-361.html

nasıl böyle bir ürün bulurum daha uygun fiyata veya alana kadar alternatif olarak ne kullanabilirim.

Nike alpha grip var bende deadlift pull up gayet iyi kavrama sağlıyor deformasyon yok silikon, ağırlığı avucuna eşit dağıtan yivler var

• Bilmediğim için soruyorum, neden eldiven yerine bunu tercih ediyorsunuz

• cakmaradyolog kullanıcısına yanıt
    Kullanışlı mı bu ürünler güvenip alamıyorum eldiven kadar rahat olmaz gibime geliyor hep
    güzel birşeye benziyor da fiyatı ne böyle ya nike diye mi böyle acaba, bilek desteği yok yalnız bunda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VaporWave -- 30 Mart 2018; 22:57:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrelegrand

güzel birşeye benziyor da fiyatı ne böyle ya nike diye mi böyle acaba, bilek desteği yok yalnız bunda ?

Eldiven parçalanıyor her seferinde tak çıkar terlediğinde işkence falan filan bu öyle değil geçir avucuna keyfine bak muadilleri hep bez bu slikon o yüzden ömürlük fiyatında ömürlük bişey için mantıklı. Bilek desteği içinde ayrı bi aparat alırsınız A101 de en son 5 liraya cırtcırtlı bileklik vardı @00onur kesinlikle kullanışlı

Aklımda eldiven yerine bunu almak vardı ama deadlift ve shrug hareketlerini yaparken iç taraftaki yivlerden dolayı çok acıttığı bu yüzden yapılamadığını görmüştüm bi kaç yerde. Doğruluk payı varmı?

• Stark1 kullanıcısına yanıt
    Açıkcası ben hiç sorun yaşamıyorum. İllaki alışma evresi olur eldiven kullanmışsınızdır yıllardır(benim gibi) bu ne lan dersiniz. Ama Bana da dua edersiniz adamlar üzerinde baya düşünmüşler bunun su tutmaya yakın nasırım vardı bunu kullanmaya başladıktan sonra eskisi gibi nasırlar zorlanmamaya başladı.

• Optimum Gold Standard Whey 2273 -239
    Daha ucuza denk getiren oldu mu? Bunun hangi aroması daha tüketilebilir? Sanki çikolatalısı tırt gibi kalmış aklımda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Khiron K kullanıcısına yanıt
    dün gym-market te %8 indirim ve 15 tl indirim kuponu vardı 198 liraya falan aldım ben bugün geldi denemedim daha
  • Arkadaşlar şuan internetteki satışlarda çok sayıda 18.4.2018 de skt bitecek optimum l carnitine shot gözüküyor... Fiyatları hala aynı..

Bunları ucuza kapatma yolumuz var mı?

• Herhangi bir sitenin indirim kuponu var mı acaba?
  • Arkadaşlar indirimde bcaa var mı?

• DoubleJift kullanıcısına yanıt
    ne alaka acılıkla hammadde ya bcaa dediğin şey insan saçından veya kuş tüyünden yapılıyor zaten

• bi kaç türk markasının bcaasını kullandım acı değildi optimum falan kullandım gayet acıydı içilmiyordu suyla yeterli olur bu bence
  • 
Sayfa: önceki 607608609610611
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.