Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (601. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.002
Cevap
664
Favori
2.291.439
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1lost kullanıcısına yanıt
    Oo pardon, dikkat etmedim dostum.

https://m.n11.com/myprotein-impact-whey-protein-1000-gr-vanilya-ahududu-aromali-P200526061

İndirim kuponun varsa bu da iyi.

Bunun dışında :

https://www.protein7.com/xpro-whey-complex-protein-tozu-454-gr-874.html

• Tekrar tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: 1lost

Tekrar tesekkurler

Hocam amixin hangi ürününü aldınız acaba ?

• Mr_aKReP kullanıcısına yanıt
    https://www.vitamin.com.tr/urunler/grenade-hydra-6-ultra-premium-protein-isolate-cikolata-1816-gr_411

üye girişi yapınca Grenade Hydra 6 Ultra Premium Protein Isolate Çikolata 1816 Gr
    264.00 TL
    199.00 TL

SKT : 05.2018
    ürün hakkında bilgim yok!
  • goygoy06 kullanıcısına yanıt
    İçerik kalitesini bilmiyorum ama vanilyali aromasini begenemedimhttps://www.aloprotein.com/amix-nutrition-predator-whey-protein?search=Amix

• 1lost kullanıcısına yanıt
    aroma konusun da bsn syntha-6 çok övülüyor ona bir bak istersen
  • amix predator ekonomik krizde olduğum zamanlarda 3 kutu almıştım; 2 kutu muzlu, 1 kutu vanilyalı 159 liraya gelen kampanyadan..

Muzluların tadı efsane, vanilya yı sevemedim. ayrıca kutu üzerinde de belirtildiği gibi creamy (kremamsı) bence sakıncası yok ama kimisi böyle yoğun olmasını istemez.

etki tepki olarak şimdiye kullandığım en zayıf (bana yaramayan etkisi) düşük protein tozu diyebilirim (ucuz etin yahnisi) zaten içeriğe bakarsanız, 40 gr da 7 gr karbonhidrat var :) 100gr a sütle için - alın size gainer :)

şimdilerde big joy whey alayım diyorum taşıması kolay olduğundan etkisi hakkında fikri olan var mı?, big bcaasından memnun kaldım (elması çok yapay tatlı olsa da), betaalanin de güzel karıncalanması, arjinin aromasız versiyonun tadı berbat ötesi.
  • kaptankumandan K kullanıcısına yanıt
    Hocam 99 tl ürün ama sporcu besinlerinde geçerli 20 tl çek vermişler. Kontrol edin eğer hesabınızda varsa 79 oluyor (500gr). Daha uyguna bulamadım o yüzden bunu alıyorum ben de.
  • serginho1912 kullanıcısına yanıt
    sporcubesinleri sağlam bir yer değil haberiniz olsun

• bimdeki tozun tadı pek lezzetli degil açikcasi, tabi damak tadi.

• Bu protein tozunu bimden başka bir yerde göremedim. 1 ölçekte 25.9gr protein 4.1 gr yağ 4.6 gr karbonhidrat var.Bana yağ ve karbonhidrat oranları bir protein tozuna göre fazla geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Normalde İlk Kez Protein Tozu Çıkarmış Bir TÜRK FİRMA

Genelde Hep Protein Barları İle İsimlenmiş Firma Olmuş İlk Kobayları Gibiyiz Whey Proteinin:)
  • Arkadaşlae ben de spora başlamayı düşünüyorum. Sürmeli toz varmış tavsiyeniz var mı doğru mu bunlar

• fiyat olarak çokta avantajlı olmuyor açıkcası, kupon vs ile bilindik markalar aynı fiyatlara geliyor. hani tek artısı 1'er şeklinde paket olması olabilir.
  • Electric Blue kullanıcısına yanıt
    troll yapıyorsan hiç hoş değil..

troll değilsen sürmeli toz vs yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Electric Blue

Arkadaşlae ben de spora başlamayı düşünüyorum. Sürmeli toz varmış tavsiyeniz var mı doğru mu bunlar

Vay be, hiç yapılmamış espri, nasıl düşündün üstad bunu

• Bim e gelen barlardan aldım çilekli gibi olanı yedim gerçekten tok tutuyo ve tadı kötü gelmedi bana sıkılmadan bitirdim hepsini birazcık sert olmuş ama sorun yaratmıyor ben alabildiğim kadar aldım.
  • Bimden le protein aldım deneme amaçlı analiz ettirrmem ama en azından kıvamına soya mi maltodekstrin mi olduğuna bakariz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.