Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (592. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32.002
Cevap
664
Favori
2.291.223
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Go Hard Or Go Home

Türk markalarını bi kenara alalım olimp bsn optimum weider myprotein theproteinworks gibi ülkemizde çok tutulan markaların sahtesi de çok olur düşünce ne saygı duyarim evet olabilir . ama MHP labrada elitelabs scitec nutrend twinlab esn allstar infinitelabs ve aklıma gelmeyen sayısız kaliteli ama ülkemizde bilinmeyen tutulmayan markaların sahtesi üretilmez diye düşünüyorum çünkü satışı yok bu sebeple bu pek bilinmeyen markalara yönetmeni tavsiye ederim için rahat eder pınar dan da daha güvenli emin ol (:

Tum markalarda kampanya yapilirken olimp te hic kampanya yapilmamasinin nedeni nedir acaba? Weider inden tut optimumuna hepsinin fiyati dusuyor ama olimp 3 yildir standart fiyatindan satiliyor ben bunu anlayamadim bir turlu. Polonya da ki arkadasima getirtip kullaniyordum bi ara (120 tl) ama suan getirtemiyorum. Hayir o kadar ustun bir kalitesi de yoktu sanki ama baska bir olay var herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Olimp i bende çok severim ama dediğin gibi müthiş pahalı ve hic indirim olmuyor ithalatcisiyla alakalı sanırım . ürünleri gerçekten kaliteli güzel bi indirim yapsalar bizde mahrum kalmasak bu kaliteden .

• quote:

Orijinalden alıntı: ben10ur

Dymatize mass gainer havale ile 189tl arkadaşlar. Kilo-hacim isteyen ve ya bulk döneminde olan arkadaşlar tercih edebilir.
    https://www.aloprotein.com/dymatize-super-mass-gainer-5433-gr?search=dymatize

Bu ürünün ambalajı değişmiş sanırım , bizim ülkede şuan yeni ambalajlı protein tozları satılıyor ama gainer hala eski mavimsi ambalajlı, bilgisi olan var mı bu konuyla ilgili , almayı düşünüyorum ?

• Bende Optimum Whey Gold'lara hiç güvenemiyorum, Bulgaristan muhabbetinden dolayı kesin sahte çıkacak diye bakıyorum. Dymatize almayı düşünüyorum ama o da inanılmaz pahalı, ne yapacağımı şaşırdım vallahi.
  • Dymatyzein de fabrikası sahtekarlıktan (25 gr protein dediklerinden 8gr cıkmıştı sanırım) kapatılmıştı amerikada, sonra el mi değişti bir şey oldu yeniden açıldı.

Yani aşağı tükürsek sakal yukarı tükürsek bıyık

Optimumlar da glanbia olmazsa ben de sahte gözüyle bakıyorum

• Amazon söylendiği gibi mart sonunda tr'ye gelirse kendi adıma aklımda soru kalmadan alışveriş yapabileceğim...
    tr'de zaten içerikleri farklı satılıyor bir yandan da acaba sahte mi vb diye düşünüyoruz...
  • Olimp whey+bcaa çekle n11’den 360 liraya aldım bir kaç ay önce. Hala aynı fiyatlara alınabiliyor tavsiye ederim. İçerik olarak da çoğundan üstün bildiğim kadarıyla

• ABD de uygun fiyatli ve oldukca tercih edilen bir marka var Met-Rx maalesef ulkemizde bulunmuyor , ben kullaniyordum ve gayet memnundum . Amazon da en cok satan urunlerden birisiydi, ulkemizde ithalatcilar bazi markalari es geciyorlar...
  • AcetoBalsamico kullanıcısına yanıt
    ithalatçılar distribütörü oldukları markaların ürünlerini bile aylarca getirmiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kru3gerBey

Olimp whey+bcaa çekle n11’den 360 liraya aldım bir kaç ay önce. Hala aynı fiyatlara alınabiliyor tavsiye ederim. İçerik olarak da çoğundan üstün bildiğim kadarıyla

Hocam nereden aldınız acaba? Link göndermeniz mümkün mü? Çeki nerden buldunuz ayrıca?

Arkadaşlar whey + bcaa arıyorum, hiç kampanya duyan gören var mı?

Yardım eden elleriniz dert görmesin...
  • www.vitamin.com.tr

Yetkilileri Hala %20 DH İndirim Oranını Düzeltmediler Herhalde ?

Firma Yetkilileri İnşallah Buradadır
  • pc332 kullanıcısına yanıt
    N11 aramaya whey yazın en pahalıdan ucuza baktığınızda neosantenin kombinasyonu 399tl. Çeki ise çek satış bölümünden alabilirsiniz

• Bu forumun malesef sorunu bu, herkes herşeyin en doğrusunu biliyo... ben arkadaşlar pınar protein süt nasıldır, whey mi alıyım süt mü içeyim ne dersiniz diye sormadım ki
    dedim ki arkadaşlar pınar protein süt ucuzluk kampanya görürseniz haber verirseniz sevinirim

sanırsın forumdakiler daha önce bu sütü kullandı hiçbir sonuç alamadı, sonra weider optimum içip mr olympia oldu...

şampiyonaya hazırlanmıyorum, inanılmaz bi vucut yapma hedefim yok, bizim derdimiz bi tisort giyince, bi takım elbise giyince güzel dursun, sağlıklı olalım...

3 yıldır hiç whey kullanmadım,
    benim için pınar protein süt yeterli, kimseye de sen niye protein tozu içiyosun onu içme bunu iç demiyorum, beni ilgilendirmez, herkese kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 28 Şubat 2018; 11:26:25 >
  • aynen beyler, ne diye yardımcı olmaya calısıyorsunuz ki ? para adamın parası isterse 2tlye maledilen şeye 10tl versin,neden acıyıp,"uyararım da,bos yere fazla para vermesin" diye yardımcı olmak icin yorum yapıyorsunuz. Bırakın harcasınlar,para adamların parası.

zamanında ben de çok yardım etmeye calıstım,adam gelip bana yiğit protein tozu alacağım ne alayım diyordu,ben de internetten 10dk araştırıp daha sonra adama "abi su anda su protein tozunda kampanya var 175tl(ultimateydi galiba bu protein) hem de marka olarakta iyi marka" diyordum,ama 2 hafta sonra bir bakıyordum adam gitmiş 230tlye optimum almış. ondan sonra da daha kimseye yardım etmeye calısmıyorum.

kim ne hali varsa görsün,kimseye yardımcı olmayın,hele hele tr gibi ortadoğu ülkesinde.yardımcı oldugunuz adam "ne yardımcı oluyorsun ya,kim senden yardım istedi" der,iyi niyetinize karşılık,mal gibi kalırsınız.

+ olarakta zaten pınar gibi 15 gr sütteki doğal proteinin üzerine 15gram protein değerinde de peynir altı tozu(hadi böyle diyelim de cahiller,protein tozu yokmuş,içindeki protein tozu değil peynir altı suyuymuş gibi algılasın) ekliyorlar.millete 5tl den dayıyorlar.

millette "oo bak bunda protein tozu yok, oo bak bundaki protein kaliteli" diye gidip 5tl bayılıyor :D ama para milletin parası "ben malım,param da var,istediğim kadarını istediğim şeye harcarım,istersem 5tl lik ürüne 20tl veririm" diyene de gidip "abi yapma,abi o ürün 5tllik ürün neden 20tl veriyorsun" demek saçma. böyle insanlar olacak ki firmalar 1.5tl ye ürettiği ürünleri 5tl ye satabilsin.

bu arada,ant sonrası içmek icin bu sütleri alanlar var,whey proteinle,sütten gelen kazein yoğunluklu proteine aynı muamelede bulunan insanlar bunlar,bunları gördüğünüzde derhal oradan kaçarak uzaklaşın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitcan19901 -- 28 Şubat 2018; 15:30:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yigitcan19901

aynen beyler, ne diye yardımcı olmaya calısıyorsunuz ki ? para adamın parası isterse 2tlye maledilen şeye 10tl versin,neden acıyıp,"uyararım da,bos yere fazla para vermesin" diye yardımcı olmak icin yorum yapıyorsunuz. Bırakın harcasınlar,para adamların parası.

zamanında ben de çok yardım etmeye calıstım,adam gelip bana yiğit protein tozu alacağım ne alayım diyordu,ben de internetten 10dk araştırıp daha sonra adama "abi su anda su protein tozunda kampanya var 175tl(ultimateydi galiba bu protein) hem de marka olarakta iyi marka" diyordum,ama 2 hafta sonra bir bakıyordum adam gitmiş 230tlye optimum almış. ondan sonra da daha kimseye yardım etmeye calısmıyorum.

kim ne hali varsa görsün,kimseye yardımcı olmayın,hele hele tr gibi ortadoğu ülkesinde.yardımcı oldugunuz adam "ne yardımcı oluyorsun ya,kim senden yardım istedi" der,iyi niyetinize karşılık,mal gibi kalırsınız.

+ olarakta zaten pınar gibi 15 gr sütteki doğal proteinin üzerine 15gram protein değerinde de peynir altı tozu(hadi böyle diyelim de cahiller,protein tozu yokmuş,içindeki protein tozu değil peynir altı suyuymuş gibi algılasın) ekliyorlar.millete 5tl den dayıyorlar.

millette "oo bak bunda protein tozu yok, oo bak bundaki protein kaliteli" diye gidip 5tl bayılıyor :D ama para milletin parası "ben malım,param da var,istediğim kadarını istediğim şeye harcarım,istersem 5tl lik ürüne 20tl veririm" diyene de gidip "abi yapma,abi o ürün 5tllik ürün neden 20tl veriyorsun" demek saçma. böyle insanlar olacak ki firmalar 1.5tl ye ürettiği ürünleri 5tl ye satabilsin.

bu arada,ant sonrası içmek icin bu sütleri alanlar var,whey proteinle,sütten gelen kazein yoğunluklu proteine aynı muamelede bulunan insanlar bunlar,bunları gördüğünüzde derhal oradan kaçarak uzaklaşın.

bunları gördüğünüzde derhal oradan kaçarak uzaklaşın.

• yigitcan19901 Y kullanıcısına yanıt
    Adam 6 sene aralıksız whey kullanmış senden benden iyi biliyordur bro

• Arkadaşlar whey ihtiyacı olan varsa bence fiyat uygun gibi, havale ile 198 lira.

https://www.aloprotein.com/protein-tozu/optimum-nutrition-gold-standard-100-whey-protein-tozu

• quote:

Orijinalden alıntı: Kru3gerBey

Arkadaşlar whey ihtiyacı olan varsa bence fiyat uygun gibi, havale ile 198 lira.

https://www.aloprotein.com/protein-tozu/optimum-nutrition-gold-standard-100-whey-protein-tozu

Bende 208 gösteriyor havale ile :S
  • pc332 kullanıcısına yanıt
    Yükseltmişler fiyatı.

• 
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.