Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (589. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.943
Cevap
662
Favori
2.284.234
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 587588589590591
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hediye olarak big joy protein bar gelmişti. az önce yemek için açtım tadı çok kötüymüş. bir ısırık aldım midem çok kötü oldu. bir de mercimek çorbası olandan var onunda tadı iyi değildir kesin.
  • http://www.bayvitamin.com/Optimum-Protein-Whey-1700-Gr-Cikolata-Aromali-53-Servis,PR-1766.html

skt 30.04.2018 olduğu için fiyat uygun. satıcı gittigidiyor da vardı sanırım. oraya ilan açtırılırsa kupon ve cepteteb indirimiyle daha uyguna gelir.
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    P.barlar genelde öyle multipowerinki de çok kotu geliyor bena keza xpro ve bigjoy da öyle . tat olarak en iyisi nutrend bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • para verip hayatta satın almam. hediye geldiği için sorun değil de para verilip alınacak şeyler değilmiş. 5 tl fiyatı varmış.
  • https://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/powerlife-bcaa-195-gr-powerlife-creatine-200-gram-323557662
    Yeni üyeliğe verilen 80/20 ile ikisi 69’a geliyor sizcede uygun mu.Bcaa ve kreatin için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Dediğiniz gibi çok iyi fiyata alınırda , açılır mı acaba ve nasıl açtırılr ?

• bu aromasiz bcaa'yı nasil içecegiz;) p.tozunun tadini bile bastirdi:)

• Hayvan eti Yiyen kullanıcısına yanıt
    meyve suyuyla içebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

meyve suyuyla içebilirsin

tşk. şu %100 yazanlar iş gorur sanirim, ekstra şeker ilavesizler.

• Hayvan eti Yiyen kullanıcısına yanıt
    bulabilirsen %100 üzüm suyu çok iyi ama bulmak sıkıntı biraz.

• 2 kutu 5 kglık hardline pro gainer lazım en uygun nerden alınır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ürünler geldi şimdi

Protein güzelmiş, sabah kahvaltı da almayı düşünüyorum

Bcaa klasik saf bcaa işte iğrenc bi tada sahip, en mantıklısı aromalı bcaa ile ya da meyve suyuyla birleştirmek

• Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri

indirimler sayesinde bana ortalama maliyeti 330 tl civarı.

gittigidiyor ve cepteteb olmasa ucuza ürün alamayacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 24 Şubat 2018; 13:27:57 >
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    şuan gittigidiyor kuponu ve cepteteb indirimi dışında pek uyguna getirmek mümkün değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 24 Şubat 2018; 14:41:45 >
    Şimdi 209tl 150/35 gitti gidiyor bide 30 tl cepteb iade ediyor değilmi 150/30 şeklinde 144 tl gelir doğru baya ucuza geliyor böyle alayım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

bulabilirsen %100 üzüm suyu çok iyi ama bulmak sıkıntı biraz.

kavakliderenin var, 200ml 3.75tl :) neyse bakacagiz artik, baska bcaa ile belki karişirsa tat dengeler, yoksa p.tozuna bile baskin çikti:)

• https://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/bsn-syntha-6-1-78g-cilek-aromali-optimum-bcaa-200-caps-180g-332577679

bizim aldığımız satıcı. sadece bcaa değişmiş 10 tl fiyatı artmış. bu daha mantıklı. bcaanın sktsi 6.ayın sonuna kadar.
  • quote:

https://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/optimum-gold-standart-gainer-3-25kg-cilek-aromali-332578685

buna da bakabilirsin.

Hocam hardline 5 kg bu 3,2 bide hardline sevdigim yanı tadı baymıyor ve içimi güzel pıhtılaşma olmuyor su veya sütle diğer bütün markaları denedim bunun gibi olan bi weider iyi geldi.Bu arada gittigidiyor 150/50 kupon ve teb 150/30 ile baya uyguna alınabiliyor herşey.
  • Bu cepteteb 100/20 iadesi direk cepteteb banka kartına para atıp 100 lira üzeri alisveriste iade geliyo dimi 20 lira banka hesabına gene yanlis mı anladım bilenler bi anlatırsa sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 587588589590591
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.