Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (553. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.002
Cevap
664
Favori
2.291.217
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    marka iyidir. black friday da 172 ye almıştım ama henuz kullanmaya başlamadım.
  • Aloprotein indirim kodu lazım beyler mevcut olan pm
  • Xtend bcaa dedikleri kadar iyi mi kullananlar yorum yapabilir mi? N11 neosanteden almayı düşünüyorum karışık meyvelisini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrt261 M kullanıcısına yanıt
    Hocam ben kullandım ama etkisini belirgin kimse söylemeyez sadece tadı güzel çok tatlı güvenilir marka denebilir hakkında karpuzlu güzeldi bana göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kel_bakkal -- 10 Aralık 2017; 20:39:49 >
  • Antrenmanda denildiği kadar enerji verdiği muhabbeti doğru mu diğer bcaalardan farkı yoksa my protein bcaaya devam etmeyi düsünüyorum

Bcaalar güç vermez güç istiyorsan pre workout yada kahve yada keratin tarzı şeyler kullan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kel_bakkal -- 10 Aralık 2017; 20:55:58 >
    içindeki citrulline sayesinde bunu hissedebilirsin tabi kişiden kişiye değişir yanlız yeni serilerin çokta doğru içerike geldiğini düşünmediğimden bu konuda birşey diyemeyeceğim
  • Haklısınız. Bcaa öneriniz var mı peki sci mx bcaa, bsn aminox gibi ürünler iyi geldi bana

• Sci-mxin intra bcaasını almıştım geçen sene. Aromasını beğenmemiştim ama içerik olarak güzel ve etkiliydi. İki hafta önce Scivation Xtend aldım. Aynı gibiler ikisi de kullanılabilir. Ha bu arada Türkiyeye gelen Xtendlerden sitrülin malat çıkarılmış.

• Bende öyle duydum. Sitrülin malatı cıkarma nedenleri ne acaba garip

Sitrülin malat yasak olduğu için çıkarılıyor...Son dönemde bazı ürünlerin içinde var hatta satıcılar içeriği aynı diye reklam yapıyor...scivation xtend vitamin.com tarafından ithal ediliyor belki içeriği değişmeden getirirler...
  • ARkadaşlar

https://www.facebook.com/vucutgelistirmetv/

Facebook sayfasında

Bugün ve Yarın Vucutgelistirmetv Takipçilerine Özel Çeşitli Supplement Ürünlerinde %20-30-40-50 İndirimli Ürünler Satışa Sunulacaktır.
    Her saat başı 1 ürün satışa sunulacaktır.
    Notlar:
    - Ürünler stoklarla sınırlı olduğu için çok çabuk tükenebilir.
    - Ürün ödemeleri kapıda tek çekim kredi kartı veya nakit olarak yapılabilecektir.( kapıda ödeme ücreti yoktur.)
    - 50 TL Üzeri ürünlerden kargo ücreti talep edilmeyecektir.
    - Ürünlerin tamamı faturalı olarak adresinize ulaştırılacaktır.
    - Kargo seçeneği Mng ve Aras
    - SİPARİŞİ İLK VERENLERDEN OLABİLMEK VE FIRSATLARI KAÇIRMAMAK İÇİN;
    Siparişi verirken
    İSİM SOYİSİM
    Adres
    Telefon no
    email adresinizi
    ürün adını ve aromasını gönderiniz.
    Teşekkürler..
    Takipte Kalınız..

Böyle bir indirim olacakmış işinize yarayan bişey olursa bakın

• spawk kullanıcısına yanıt
    Facebook kullanmiyorum farkli sekilde yararlanamaz miyiz

• Günaydın arkadaşlar Syntha 6 alacağım, uygun fiyat araştırırken aşağıdaki ürünü buldum. Neden bu kadar ucuz? Sahte olabilir mi acaba :s

https://urun.n11.com/protein-tozu/bsn-syntha-6-edge-1870-gr-P223827864

180 tl civarlarında normalde ama burada 145, 15 tl lik çek ile 130 a geliyor.
  • Intra workout BCAA arıyorum, bildiğiniz kampanya var mıdır?
  • serginho1912 kullanıcısına yanıt
    Skt yakin tarih

• https://www.protein7.com/be-sports-storm-bcaa-450gr-535.html

Bu markayı bilen var mı arkadaşlar içeriği güzel gözüküyor almalı mıyım sizce 65 e alıcam bi yerden

• Amix optiwhey 210 lira bayvitaminde izole protein

• quote:

Orijinalden alıntı: mrt261

https://www.protein7.com/be-sports-storm-bcaa-450gr-535.html

Bu markayı bilen var mı arkadaşlar içeriği güzel gözüküyor almalı mıyım sizce 65 e alıcam bi yerden

ben sasesini kullandim pek etki goremedim tadi karpuz falan degil igrenc bence 3-5 fazla verip bilindik bisey ali be de sua scitec miydi neydi 109 olani almayi dusuniyorum

linke simdi baktimda benin kullandihim bu bayvitaminden almistim bitirene kadar canim cikti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madhane -- 12 Aralık 2017; 12:35:6 >

• madhane kullanıcısına yanıt
    Bcaa da cok tat aramamak gerek yapisi geregi acimsi bi tadi var . Aroma vericiyi az kullanmışlardir icinde ayni urunu kullandim benim icin içilebilecek seviyede tadi

Etki olayına girmiyorum bcaa kullandim biri su kadar etkiledi biri bu kadar etkiledi diyemez kimse . Bunu test etmek imkansiza yakin seviyede .

• 
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.