Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (447. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.979
Cevap
664
Favori
2.289.752
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • burada bir arkadaş var 2 kere alışveriş yaptım o zaten çek,kupon tarzı işlemlerle satış yapıyor. işlemi kendi kredi kartıyla yaparken gerekli çek vb kuponlarla indirimi gerçekleştiriyor ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

20 tl az vermek için menşei belli olmayan dandik protein tozlarına para basmak neden ?

Hiç bir mantıklı açıklaması yok bu şeyleri içtiğinizi,yediğinizi unutuyorsunuz.

Konu Myprotein mi?
  • Dandik protein tozu dediğiniz toz Myprotein değildir umarım
  • Bu sanal alemi dezavantajı bu olsa gerek. Kimsenin eğitim seviyesini ve hangi amaca hizmet ettiğini bilemiyoruz. Major isimli arkadaş muhtemelen lise talebesi yada başka bi firmanın kiralık elemanı. Çok da fazla takmamak lazım, lafları kişinin aynasıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunirgerep

Bu polonez marka

Bu ürünü aynen bu şekilde metro marketten biraz daha pahalı fiyata aldım.
    Bir paketin yarısını 100 100 yiyorum 17gram var 100gramında başka bir şey yok temiz protein.
    Ama bir daha alacağımı sanmıyorum içinden parça çıktı çok kötü midem bulandı.
    100 gramlıklardan birinde 3-4 kere ağzıma parça geldi.Bu salamlarda sosislerde gaga ibik tendon kiriş ne var ne yok kullanılıyor deniliyordu 1-2 firma bu yüzden yakalandı, aklıma direk o geldi midemi çok kötü bulandırdı.

• Arkadaşlar uygun bir whey indirimi yakalarsanız lütfen yollayın hemen myprotein alacaktım akşam eve gidince alırım dedim fiyatı yükselmiş şaka gibi kaçtı...

Elimde weider var çikolatalı suyla tadı güzel ama sütle içtiğimde hayatımda içtiğim en güzel shake,milkshake tarzı şey olduğunu söyleyebilirim(malesef sadece off günlerde sütle içebiliyorum gecikmemesi için).Bunun yanına 1 tane daha alayim onu kullanayim bunu bonus saklicam arada içmek için :D çok para gidiyor weidere.Bu arada protein7den aldım.O sitede ki weidere sahte diye söylemler var bulgar malı vb internette öyle diyorlar.Ben barkodu okuttum weider çıkıyor.Bulgar malı olunca içerik sahte mi oluyor onu merak ediyorum yani bulgar malları nesquik midir ya da içerik farklı mıdır farklıysa ne kadar farklıdır ? Onu bilen var mı ? Benim ürünün tadı gayet güzel tahminimce orjinal daha önce optimum syntha ultimate de kullandım ürünün tadı sırıtır yani başka bişe olsa anlarım heralde.

• Sosis salam sucuğu protein niyetine mi yiyorsunuz cidden?
  • Ussuz kullanıcısına yanıt
    Yalniz bu sosis sucuk salam degil füme.hindi füme icinse banvitin urununu deneyin arkadaslar bayagi basarili bir urun olmus,ben sevdim.kilosu 25-30 lira gibi biseydi.

• sürekli kullanılması sıkıntı bence, sonuçta hazır gıda, koruyucu madde vs dolu.
  • Eyvallah hocam
  • Ya bu myprotein illegal olarak mı geliyo TR'ye ? Yada gümrük mevzuatı mı var bilinmeyen ? Neden sadece 3-4 farklı aroma geliyo ? Neden en TEMEL aroma olan Çikolata yok ? Neden Çikolata-Nane, Mocha vs. var. Bilen var mı? Veya kim bunun ithalatçısı mail atıp sorucam, bıktım şu aromaları görmekten, kendi sitelerinde 40a yakın aroma var bizde antin kuntin 3 aroma dönüp duruyor.

Ayrıca Myprotein'in kalitesinden şüphe edenler aşağıdaki linke bir göz atsın. En kaliteli 10 whey protein içinde 2 tane ürünleri var ISO ve normal olarak. Optimum 21 numarada! Fikir olması açısından söylüyorum bende ON kullandım zamanında ancak güncel araştırmalarda testlerde sonuç bu.

https://labdoor.com/rankings/protein

• Arkadaşlar protein7 sitesinde musclepharm ARNOLD IRON WHEY protein 143 tl ye geliyor,fiyatı uygun mudur?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gainer almayi dusunuyorum 55kilo 1.80boy kullanmam lazim heralde artik yas19 bu oran hic degismedi.

Hardline pro dan daha iyi ve uygun fiyatli bisey varmidir acaba? Veya hardline mi almaliyim .

Tavsiye konusu varsa link verebilcek varsa oraya yazmak isterim

• quote:

Orijinalden alıntı: sarandal

Arkadaşlar protein7 sitesinde musclepharm ARNOLD IRON WHEY protein 143 tl ye geliyor,fiyatı uygun mudur?

Fiyat güzel ama şu var hangi kullanıcı yorum yapsa 2. ölçekte ishal yaptığı, tek ölçek ciddi anlamda gaz yaptığını yazmış. Biraz sabıkalı whey. Tabi ki bünyeye göre değişir. Internete yorumları okuyun mutlaka almadan önce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InvisibleLord -- 21 Mayıs 2017; 23:31:51 >
  • pspfreak P kullanıcısına yanıt
    Merhaba, illegal bir durum yok, her farkli aroma için devlet extra analiz istiyor. Ithalatcilarin işine gelmiyor.
    Şimdi 3-5 kişinin keyfine göre hocam getirmiyorlar firmalar, en cok giden, cikolata, cilekdi. Dua edin gene mocha, kurabiye gibi aromalar geliyor :)) Onceden hep cikolata cilekdi, simdi gene zenginleşti aromalar.
  • Emreün kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Weider.. Weider.. Weider...
    Optimum ve Weider. Neyse,
    Hammadde kalitesi oluyor dostum bulgar ve ingiliz menşeilerde.
    QR kod da yapilir. Bir çok kişi birşeyler diyorsa vardır bir bildikleri degilmi.
    Size önerim, belli başlı ithalatcinin getirdigi markalardan şaşmamanız.
    Istediginiz bir marka varsa, yardimci olabilirim elimden geldigince
  • arkadaşlar geçen gün Optimum Whey + Optimum Creatin + Xtend bcaa satın aldım yarın girgün elime ulaşır. (N11 neosante ve vitamin.com.tr) den aldım ürünleri. benim korkum sahte çıkma riski varmı ? bu ürünlerin orjinalliğini nerden kontrol edebilirim ?
  • Arkadaşlar inkospor whey protein7 de 180tl fiyatıyla uygun görünüyor 239tl piyasa fiyatı birisi adamları arayıp fiyatı arttırmadan bir şey soracağım bunun bcaa oranı inkosporun sitesine girdiğimde 6.02 diyor ama temsili fotodaki kutuda 5.82 olduğunu görüyorum protein7de de 5.8 diyor ayrıca inkonun kendi sitesinde verilen aminoasit profilini incelediğimde 100grda 26.3gr bcaa yani 30grda 7.9gr bcaa hesapladım.Kutusuda saçmasapan çakma bir kutu gibi net bilgisi olan kullanan var mı ? Aroma kalite vb nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLaxp

Gainer almayi dusunuyorum 55kilo 1.80boy kullanmam lazim heralde artik yas19 bu oran hic degismedi.

Hardline pro dan daha iyi ve uygun fiyatli bisey varmidir acaba? Veya hardline mi almaliyim .

5450 gr optimuss serious mass öneririm 229 tl di sanırım en sağlam kilo aldırıcılardan tadında sıkıntı yaşayabiliriz siz bilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLaxp

Gainer almayi dusunuyorum 55kilo 1.80boy kullanmam lazim heralde artik yas19 bu oran hic degismedi.

Şeker oranını açıklamayan hiç bir markayı alma. (Hardline dahil)

• 
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.