Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (442. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: yekialem , Boomcu Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.977
Cevap
664
Favori
2.289.659
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şimdi Ukrayna'dayım. Hazır buraya gelmişken suplement fiyatlarına baktım. Scitec creatin 500 gr yaklaşık 30 TL'ye geliyor. Epey bir fark var Türkiye fiyatları ile acaba orijinal olmama durumu olabilir mi? Ne dersiniz bu fiyatları görmüşken alayım mı. Yine Dymatize Elite Whey Protein Isolate 2260 Gr Türkiye fiyatı ile 120 TL.

Aklım karıştı ne yapayım sizce? Eğer almamı tavsiye ederseniz biraz yüklü alsam havaalanından geçerken sıkıntı çıkar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matthew Murdock

Arkadaşlar optimum gold kötü bir whey mi? Yeni salondaki hoca optimumu kullan sonra direk weider al diyor. Kendi satmaya çalışıyor. Pazarlamaya çalıştığının farkındayım ama optimum konusunda kafamı karıştırdı.

Dünyadaki en büyük pazar hacmine sahip olan kendini kanıtlamış bir wheye dandik diyip 20 lira fazla kazanmaya çalışan sıradan bir düdükçü salon sahibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matthew Murdock

Arkadaşlar optimum gold kötü bir whey mi? Yeni salondaki hoca optimumu kullan sonra direk weider al diyor. Kendi satmaya çalışıyor. Pazarlamaya çalıştığının farkındayım ama optimum konusunda kafamı karıştırdı.

Hocam tüm dünya genelinde whey protein markalarında sıralama yapılacak olsa yüzlerce marka içerisinde heralde kuşkusuz ilk 5 marka içerisine optimum markası ve optimum gold whey ürünü girecektir. bodybuilding.com 'a girerek alacağınız takviyeyle ilgili binlerce yorum ve puanlandırma görebilirsiniz. Optimum gold whey 2016 yılının en iyi gıda takviyesi ödülünü alan bir ürün. Ayrıca yine aynı yıl 2016'nın en iyi protein tozu ödülünüde ayrı olarak almış bir ürün. Salondaki hocaya siz fazla güvenmeyin derim. Tamamen işi ticarete dökmüş o arkadaş.
    dipnot: Weider markası daha iyidir fakat weider'in iyi olması optimum gold whey'in kötü olduğu anlamına kesinlikle gelmiyor. O kendisi satmak amaçlı yapmış bu yorumu sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Serdar3121

Fiyat güzel, en yakın hb 189 tl ye var aman 250 den düşmüş diye hemen atlamamak lazım.

Hocam dürüst olmak gerekirse, protein tozuna ihtiyacım olmasına rağmen almadım. Çünkü satışı tek P7'de vardı. Kıllandım biraz. Almadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sportakviye

%15 İndirim kodu sipariş içerisinde kullanıma devam edilmektedir.

Promo Kod: WURTE5TX

İhtiyacı olan arkadaşlarıma duyurulur.

Not: Napalm Tekrar'dan Stoklarımıza eklenmiştir

Napalm sitenizde 179 TL iken Hepsiburada'daki mağazanızda 165 TL. Indirim kodu ile 152 TL'ye gelse de kodu %15 olarak paylaşmanız çok da doğru değil.

• 19 mayıs gençlik ve spor bayramına istinaden bugüne özel indirim var mı diye şöyle bir bakayım dedim sitelere, 1(bir) tane indirim yok. Yazıklar olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuerreard

19 mayıs gençlik ve spor bayramına istinaden bugüne özel indirim var mı diye şöyle bir bakayım dedim sitelere, 1(bir) tane indirim yok. Yazıklar olsun.

İşlerine gelince "spor yapın hep genç kalın" demeyi biliyor ama...

23 nisanda da hiç bi yerde kampanya yoktu. Sanırım artık kurban ve ramazan bayramlarında yapılır anca; 23 Nisanımızın 19 mayısımızın yerine de kandillerde yaparlar, kutlarlar

• https://www.vitamin.com.tr/19mayiskampanyasi.php

%20 indirim var bazı ürünlerde fiyatlar fena değil :) (benim gördüğüm :) )
  • wurtz kullanıcısına yanıt
    Hemen düzeltilmiştir :) Kusura bakmayınız.
  • https://www.vitamin.com.tr/urunler/musclepharm-bcaa-3-1-2-240-kapsul_684

fiyatı cok uygun marka olarak iyi midir yoksa hardline iyi
  • Az önce vitamin.com.tr'ye üye oldum, üye olursam anında %15 indirim var yazıyordu ama herhangi bir indirim gelmedi. Durumu bilen var mı? Daha önce yaşayan?

• quote:

Orijinalden alıntı: Adolf Mogolo

https://www.vitamin.com.tr/urunler/musclepharm-bcaa-3-1-2-240-kapsul_684

fiyatı cok uygun marka olarak iyi midir yoksa hardline iyi

30 servis olduğundan pekte iyi değil gibi.

Nutrade bcaa 4:1:1 700 gr olanında 100 servis var ve bcaa miktarı daha fazla.

http://urun.n11.com/amino-asitler/nutrade-bcaa-411-700-gr-P169516188

• Vitamin.com da indirimli ürnlere ilk alışverişi indirimi kullanılamıyor bu arada bi ölücü olarak hüzünlüyüz

• quote:

Orijinalden alıntı: interneto07

Az önce vitamin.com.tr'ye üye oldum, üye olursam anında %15 indirim var yazıyordu ama herhangi bir indirim gelmedi. Durumu bilen var mı? Daha önce yaşayan?

e-mail ine bak

• Hardline da geçmiyor %15 -.-
  • Supplementler ve protein7 de 19 mayıs indirimi yapmaya karar vermiş, akılları sonradan başlarına geldi galiba. Gerçi protein7'deki indirim de görebildiğim kadarıyla sadece myprotein ürünlerine gelmiş, diğer ürünlerin fiyatları aynı gibi.
  • Arkadaşlar bugün ilk supplement alışverişimi yaptım. Vitamin.com.tr'den 98 liraya Xtend BCAA aldım. N11'den ds Neosante adlı satıcıdan 260 liraya Optimum Whey+ Optimum Creatine aldım. Çek satış bölümünden de 300/44 çekiyle bir şeyler daha ekleyip bayağı ucuza getirmiş oldum. İsteyenler faydalanabilirler bugün.

• Dymatize casein havale ile 160 tl guzel fiyat.. Vitamin ve protein7se gördüm..

• quote:

Arkadaşlar bugün ilk supplement alışverişimi yaptım. Vitamin.com.tr'den 98 liraya Xtend BCAA aldım. N11'den ds Neosante adlı satıcıdan 260 liraya Optimum Whey+ Optimum Creatine aldım. Çek satış bölümünden de 300/44 çekiyle bir şeyler daha ekleyip bayağı ucuza getirmiş oldum. İsteyenler faydalanabilirler bugün.

hayirli olsun. bu meretlerde aliskanlik yapiyor ama:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Hayvan eti Yiyen

quote:

Arkadaşlar bugün ilk supplement alışverişimi yaptım. Vitamin.com.tr'den 98 liraya Xtend BCAA aldım. N11'den ds Neosante adlı satıcıdan 260 liraya Optimum Whey+ Optimum Creatine aldım. Çek satış bölümünden de 300/44 çekiyle bir şeyler daha ekleyip bayağı ucuza getirmiş oldum. İsteyenler faydalanabilirler bugün.

hayirli olsun. bu meretlerde aliskanlik yapiyor ama:)

Eyvallah Hocam :D Optimumun kurabiyelini aldım bakalım tadı nasıl ? Umarım baymaz

• 
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.