Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (435. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.002
Cevap
664
Favori
2.291.509
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 433434435436437
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 30 adet whey protein paketi, antrenman havlusu, fit tarif, sürpriz ürün ve daha fazlasını içeren Sporcu Paket web sitemizde açılışa özel 129 TL. İncelemek için;www.sporpaketim.net

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar... Sportakviye.com'dan alışveriş yapan var mı daha önce? Referans verin lütfen acil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadhras

Arkadaşlar... Sportakviye.com'dan alışveriş yapan var mı daha önce? Referans verin lütfen acil..

ben yaptım sorunsuz ve orjinal ürün geldi hocam
  • çikolata-mocha-çilek derken bu kezde kurabiyeli ultimate deneyelim bakalim. umarim alttan alta o peynir alti suyu tozunun tadı gelmez;) garantipay ile 162 tl iyi fiyat şu dönemde..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rodimus01 kullanıcısına yanıt
    Arkadaş vasıtasıyla çarşamba günü alışveris yaptım siteden. Bugün ulaştı ürünler MNG kargoyla. Sağolsun satış öncesi ve sonrasında epey ilgilendi. Herhangi bir sorunda da yardımcı olacağını düşünüyorum. Tavsiye ederim. Prtotein bar da vardı hediye olarak, onu yemiş bulunmaktayım.

Not: Siteyle ilgim yoktur, sadece forumda referansin ne kadar önemli olduğunu bildiğim için bu girişime nacizane katkımı sağlamak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boğaziçi YBS -- 5 Mayıs 2017; 21:59:49 >

• sportakviye.com'dan alışveriş yapan kimse yok mu????
  • bende yaptım hocam sorunsuz orjinal ürün geldi ?
  • quote:

sportakviye.com'dan alışveriş yapan kimse yok mu????

2 mesaj yukarda yazmış ya arkadaş...

Ben de yaptım sorun yok orjinal ürün geldi.

• Hardline Creapure alacağım en uygun nerede bulabilirim acaba?
  • quote:

Arkadaşlar... Sportakviye.com'dan alışveriş yapan var mı daha önce? Referans verin lütfen acil..

Kendilerinden optimum kreatin almistim urun orjinal,site guvenilir ve ilgililer
  • gold optimum whey her yerde 225 . 200 ün altına alabilecegimiz biryer yok mu ?
  • n11'den 220 lira civarı olanlar var (satıcı puanı yüksek) + üzerine anneler günü kuponu kullanınca 195'e felan geliyor.

Garanti pay varsa 20 tl bonus da ordan gelebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Facti0n -- 7 Mayıs 2017; 9:58:8 >
  • Sportakviye %15 kod indirimiyle 200 altına düşüyor. WURTE5TX yazmanız lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boğaziçi YBS -- 7 Mayıs 2017; 16:21:9 >
  • MajoooR kullanıcısına yanıt
    şuradan görebilirsin yeni ürünü:

http://www.etietieti.com/eti-form-cok-tahilli-bugday-patlagi
  • Mail gelmiş, supplementler.comdan.

159-->99 , havale ile 94.

908 gr. Weider gold whey 94 tl.

30gr'da 23gr protein.

https://m.supplementler.com/urun/weider-gold-whey-908-gr-629

• Arkadaslar merhaba, suan icin ONYX markasina ait Belçika menşei olan, 400 Gr 80 servis kola aromali BCAA,
    Onyx marka 700 Gr 140 Servis Glutamin
    Ve son olarak Onyx Marka 500 Gr 100 servis Creatine lerde şok indirim var.
    Ilgilenen arkadaşlara yardimci olabilirim.
    Saygilarimla.
  • Rodimus01 kullanıcısına yanıt
    Onyx markasini gordum kolali bcaayi merak ediyorum aslinda,scitec vardi 700gr 500gr bcaa iceriyordu 120tlydi almamistim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitcan19901 -- 9 Mayıs 2017; 2:52:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 (kişiye özel olabilir) çek tanımlamış

Besin Takviyelerinde 20 TL İndirim Kuponu
    Ürün Kuponu
    08 Mayıs 16:28 - 22 Mayıs 2017 23:59 13 Gün, 21 Saat n11.com
    60,00 TL üzeri alışverişlerde geçerlidir
  • ivb kullanıcısına yanıt
    çöp, 60 tl üzeri diyor ama en ucuz ürün 130tl civarı yani kullanılabilecek en uygun durum 130-140 tl ye 20tl indirim gibi olmus o da bazı ürünlerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitcan19901 -- 9 Mayıs 2017; 12:10:13 >
  • 
Sayfa: önceki 433434435436437
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.