Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (431. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nabu Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.002
Cevap
664
Favori
2.291.299
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1. Delik olması normal çünk hava nem vs bileşeninden dolayı konuluyor. Bir çok farklı marka üründe görebilirsiniz.
    2. Etiketin kapatılması başka etiket yazılmasıda normal çünkü tarım ve sağlık bakanlığı ürün üzerinde yazan şeyler cidden yoksa yazamassın diyor. Yani aslında iyi birşey. Amerikada vs birçok ürün sallama şeyler yazabiliyor mesela 100% whey gibi. Ama 100% whey diye birşey yok sonuçta içindeki oran farklı. Yada 20gr specila blend. bu special blend ne tebeşir tozumu.

Yani aldığınız ürünlerde aslında hiçbirşey yok sonuçta hüsnü kuruntu yapmışsın. Ayrıca 5 ayda gelişemiyorum vs supllement e abanayımda gereksiz supplement bu işin maks 5-10% udur.

sen beslenmezsen sen dinlenmezsen gelişemezsin bu kadar basit.

hatta % vurayım yemek ve dinlenme 70% antreman 25% supp 5% olay budur.

syg.
  • Kardesim sen yazdıkları mi okudun mu? Markanın kendisi normal değil diyor sen normal diyorsun. Nem su buharı demektir tam kapalı olsa zaten içine giremez ayrıca kutunun için e silika jel bağ koyuyorlar. forumda arkadaşın biri normal dedi hadi dağılalım o zaman mi diyelim. Olayı çözmüşsün bir de tavsiyeler vermişsin teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toz içerikli olan ürünlerde iğne delmiş gibi bir delik olabiliyor. Kutu içinde nem oluşup toz topaklanma yapmasın diye yapıldığını düşünüyorum. Almanya'dan aldığım weider pure creatin'de aynı şekildeydi. Protein tozlarında da olabiliyor. Ayrıca başka bir detay da o deliklerin direk yazılı taraftan delinmemiş olduğu. Yukarı doğru şişik delikler. Gri taraftan delinmişler diye düşünüyorum. Benim denk geldiklerim böyleydi en azından.
  • Amerika'dan getirttiğim ürünlerde böyle bir delik olayı görmediğim için zamanında ben de firmalara bunu sordum. Tatmin edici bi yanıt alamadım ve dolayısıyla güvenmiyorum

• Hocam nem standart soludugumuz havada mevcut mevsime ve coğrafi bölgeye göre değişir ama %50 seviyelerinde nem ölçümü yapabilirsiniz. Bknz.bagil nem-mutlak nem. Bir ürünün bozulması içinde nem gerekiyor bakteri faaliyeti olabilsin diye. Yanı bu ürünü senin dışarda ki havadan izole etmen lazım, delik delersen bunun içine nem, havada asılı olan mikrop, hastalık ne varsa girme riski oluşur. Tam da bu sebeple özellikle gida ürünleri hava almayacak şekilde kapatılır. Kendi kendine nem oluşması diye bir şey olamaz ancak kapak kapatılırken kapatma işleminin yapıldığı ortamdaki hava kutunun içinde olacağı için nem kalabilir bunu yok etmek içinde kucuk nem alici posetcikler (slika gel bag) konulur. Deliğin biçimi bana gore imalat tekniğiyle ilgili bir şey...

Son olarak bu yazılanları bir şekilde bunun satışını yapan insanlar okuyor ise sizden ricam sattığınız ürünü aklayıp bizi bir şekilde inandırmaya çalışmak yerine ki ben turkiyede ki satıcıların bu çakallıgi yaptıklarını düşünmüyorum bu sebeple bir internet sitesi adı vermedim çünkü site fark etmez avrupadan giren ürünlerin hepsi aynı bence, insana yakışır biçimde turkiyede ki benim tüketicim böyle şaibeli ürünleri almak istemiyor ve ben de böyle ürünleri satmak istemiyorum, bize düzgün patlenmis orjinal ürün gönderin demesi lazım. Bu durum size uzun vadede kazanç sağlar lütfen bizim haklarımızı savunun. Ben bir şekilde kabul etmicem bu haliyle bu ürünü ama farkında olarak veya olmadan bunları kullanan insanlar çok var ve mesele bireysel değil, yazıktır...

• quote:

Orijinalden alıntı: sempiyo

scivation xtend-weider ve sci mx ürünleri benim aldıklarım. ama dedigim gibi ürünlerin çoğu aynı yerden çıkıyor bence diğer markalarda da aynı sorun olabilir. Bir de dikkat edin koruyucu folyolar da aynı!!Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri
    Besin Takviyesi Fırsatları Ve SohbetleriBesin Takviyesi Fırsatları Ve SohbetleriBesin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri

Hocam delik meselesini bilemeyeceğim de koruyucu folyonun aynı olması o etiketin standart bir baskı olduğundan dolayıdır muhtemelen yoksa her firma kendine göre yazı yazıp folyo baskısı yaptırmaz diye düşünüyorum. Silica gel gibi.

• Patience kullanıcısına yanıt
    Supplement %5 bile fazla hocam. Onu %1 diye düzeltelim. Hatta 0 diyeceğimde burdaki arkadaşlar çemkirmesin.
  • %-56, aslında zararı var. (küsüratlı sayı vereyimde attığım belli olmasın)

Kreatin falan takribi %13 etkili

D vitamini %4,345

Protein tozu %-56,896

Eğleniyor muyuz beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barış Can -- 28 Nisan 2017; 13:22:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sempiyo

resimlerin devamı...Besin Takviyesi Fırsatları Ve SohbetleriBesin Takviyesi Fırsatları Ve SohbetleriBesin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri

lot numarasını da atsana

• Aynısı bende de var scevation bcaa, belçika üretimi, bir sorun olacağını sanmıyorum.

• sempiyo S kullanıcısına yanıt
    Mesaj banaydı sanırım. Şimdi ürün hava almasa bile ani sıcaklık değişimleri, depolama şartlarının standart olmayışı sebebiyle içeriden terleme yapabilir. Ayrıca bu deliğin nem için olup olmadığı da kesin değil ama delik dediğim gibi daha önce karşılaştığım bir şey.

Ayrıca biraz araştırdım. Basınç değişimi sebebiyle konulduğu söylenmiş. Kutu içindeki basınç ile dışarısındaki basınç dengelensin diyeymiş yani. Taşıma ve transfer (özellikle uçakta diye düşünüyorum) sürecinde mühür patlayabiliyormuş. Bu sebepleymiş.

Simage olmadı görseller. İkisi de yurt dışından alındı, ikisinde de delik var.

weider pure creatin

Optimum gold whey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhun -- 28 Nisan 2017; 18:16:57 >

• Wheylerde hatırlamıyorum ama 2-3 tane kücük ürünümde(150-600gr arası bcaa kre vsvs) delik vardı, kafama pek takmamıştım. hala takmıyorum çünkü güvenilir yerlerden alıyorum eğer ben sahte içiyosam tüm türkiye de sahte içiyodur diye pek umrumda olmuyor, zaten en belirgin örnekleri preworkoutlarda olmak üzere nerdeyse tüm supplementlerin 2.sınıf kalite olarak gönderildiği konusunda hepimiz hemfikiriz.

Elden bir şey geliyor mu bu duruma? Hayır... belki 2023'te dünya devi olunca bor'u çıkartıp antrenmandan 30dk önce içeriz

• Haydaa, burda genelde ihtiyacı olmayan biri ihtiyacı olan birine ücretsiz veriyor bu tür indirim olaylarını,
    Bende de, n11'de "aminocu" ve "Protein34" mağazalarında kullanılabilir %10 indirim var, kullandırabilirim ama sanırım herkeste var
  • Yazın shakeime 200ml bundan 200ml normal sutten atıcam,hem farkli tat olur hem de fazladan protein

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri

• batu78 kullanıcısına yanıt
    70 tl vereyim bir daha foruma girme?
    Edit:30 Nisan 23:59 son kullanim.Supplementlerde geçerli 200/20 kodlu hesap isteyen pm atsın.Sadece kullanacaklar atsın.
    Zamanında 5 tl teklif etmişlerdi.Ben belese kullandiriyorum:)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volkoff_007 -- 29 Nisan 2017; 20:3:51 >
  • AlbiSnickers kullanıcısına yanıt
    Bence fiyat fena değil. Peki bu fiyat tanıtım amaçlı fiyat mı olacak, yoksa her yerde bu fiyattan uzun süreli mi olacak göreceğiz.
  • Volkoff_007 kullanıcısına yanıt
    usta ben talibim hesaba
  • ugurkiller U kullanıcısına yanıt
    AmoR_ adlı arkadaşa verdim.Eger kullanmazsa Mitrovic sırada hocam:)

• Arkadaslar optimum micronized creatine aldım suan 1. Haftadayim yukleme yapmiyorum şimdiden böbreklerimde bi ağrı var bu normal mi kullanmis arkadaslar yardimci olursa sevinirim

• .Rigby kullanıcısına yanıt
    Gün içerisinde bol bol su tüketin kilonuz ne olursa olsun min 3. 3.5 Lt kadar su tüketmeye çalışın. İlk creatin deneyiminiz mi ? Hiç bir kreatine yükleme yapmanıza gerek yok bu tamamen ticari anlamda çıkartılmış bir dedikodudur.

Vücuttan fazla idrar ve su atmanızı sağlıyacak yiyecek ve içeçeceklerin tüketimini minimuma indirin ( özellikle kafein alıyorsanız hiç tüketmeyin ). 10 Gr kullanıyorsanız 5 gr kullanın, 5 gr kullanıyorsanız 2.5 gr kullanın. Vücudun alışacağı gramajlarda kreatin depolayın. Eğer yeterince sert antrenman yapmıyorsanız fazla kreatin kullanımından kaçının.

Creatine kullanır iken fazla aşırı dozda vitamin tüketmekten kaçının özellikle C ve B vitamini gibi vücudu ve özellikle böbrekleri haylice yoran vb.

Antrenman günü dışında kullanmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sportakviye -- 30 Nisan 2017; 15:28:19 >
  • 
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.