Şimdi Ara

Besin Takviyeleri Fırsatları (LÜTFEN TAVSİYE İSTEMEYİN) (Whey Pro, Creatin, Aminoasit, Cla vb...)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
20.822
Cevap
514
Favori
1.523.692
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Besin Takviyeleri Fırsatları (LÜTFEN TAVSİYE İSTEMEYİN) (Whey Pro, Creatin, Aminoasit, Cla vb...)
Giriş
    3253 Mesaj

Neden herkes Twinlab'a bu kadar yüklenmiş anlamadım. İçinde 1500 gr protein var. 140 TL+Kargo bu miktar icin normal bir miktar. Ayrıca icinde 3.5 gr yağ ve 5 gr karb var. Bodylab24'u tercih etmek daha mantikli. Icinde 1580 gr protein var ve fiyatı daha uygun.

@DevrimSeven60 Cek satışta satiliyor. Avantajix de herkes için gecerli. Almışsıniz hayirli olsun demek düşer bu saatten sonra.
    |
    |
    Bahsedilenler: DevrimSeven60
    quote:

Orijinalden alıntı: bende345

Alışverişi kestim , kartları temizlemek için .

Ama Twinlab beni şeytana uyduracak galiba .

valla benimde hiç bütçem yok ama yoldan çıkardı bu indirim. depo ediyim bari. çok iyi cidden ve ansızın karşılaştım gezerken öyle. konu çoşmuş
    |
    |
    yurtdisindan getirmek icin gumrukten gecmesi icin doktor raporu ya da milli sporcu belgesi gerekli eger forum da doktor recetesine yazdirabileck ya da milli sporcu olan varsa getirse de hep beraber faydalansak
    |
    |

pwo lar cok cesitlidir ve icerikleri oldukca karisiktir yani mutlaka kendiniz deneyip ona gore karar vermelisiniz .ayrica cogu pwo da bir kac gunden sonra etkisni azaltmasida soz konusudur sonucta bunye alisiyor o kadar cok kafeine , beta alaine falan ama genel olarak soyle diyeyim kreatini gun icerisinde her zaman alabilirsin antreman oncesi sonrasi farketmez agirlik calisanlarin 70kg a 1-2g gibi az miktarlarda gunluk almasi onemlidir. onun haricinde bcca da antreman oncesi sirasinda ve sonrasinda alinir kayiplari en aza indirip daha cok etkisini gostersin diye ve az yorulursunuz. onun haricinde pwo larda dedigim gibi kendiniz deneyip kullanin mutlaka her urune icerisindeki bilesene alerjisi olan olur farkli etki gosterir bilemeyiz. ama pwo lar mutlaka etkilidir en azindan bi bardak sert bi kahve bile icip gitseniz kafeinden oturu kalbin hizli atar yaninda karnitine alirsan da daha cok terlersin , cla aliyorsan da yag yakimini hizlandirirsin zayiflamaaya gerek eger kardio yaparsan ama bunlari alip agirlik kaldirdiginda fazla kalori yakamayacagindan etkisi daha az hissedilebilir. ayrica glutamin de once ve sonrasinda 7gr falan alirsan daha iyi olur kas yapimindan en cok kullanilan amino asittir kendisi. en onemlisi bol miktarda su icmen gerekli yalnizca antremanda 2lt ye kadar ic gunde ise 4ltye kadar icmen gerekli kaslar susuz kalirsa daha zor ve gec gelisir .
    |
    |
    Mitrovic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    bodylab24 antepli aldım bakalım,tadını merak ettiğimden.Sabah kalktıgımda içerim,beğenmezsem de artık spor salonunda birine en kötü 130-140tan satarım.
    |
    |

Orijinalden alıntı: okanakca

twinlab ın %65 protein oranı var çok az değil mi?

protein oranı cidden çok az geldi banada. bodylab daha mantıklı duruyor.

Orijinalden alıntı: yigitcan1990

http://www.hepsiburada.com/gaspari-aminomax-8000-350-tablet-aminoasit-p-SPOROP302 77tl gaspari aminomax8000

20 günlük vitamin 55tl(bana göre pahalı gibi fakat belki ucuz gelen insanlar olur)
    http://www.hepsiburada.com/musclepharm-armor-v-multivitamin-120-kapsul-p-SPORTNEARMORV

59 liraya hardline in multivitamini indirimsiz alınıyor zaten. bence fiyatı fazla ürünün.
    |
    |

• Yüzbaşı
    524 Mesaj

arkadaşlar kağıt üzerinde ki verilere güvenmeyin. Hem bodylab hem de arnoldlar yapılan testlerde üreticinin verdiği verdiği değerleri sağlamıyor. Bunun testini yapıp yayınlayan siteler var.
    |
    |
    eediz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: koagulant

arkadaşlar kağıt üzerinde ki verilere güvenmeyin. Hem bodylab hem de arnoldlar yapılan testlerde üreticinin verdiği verdiği değerleri sağlamıyor. Bunun testini yapıp yayınlayan siteler var.

evet biraz yabancı formlarıda araştırdım . en iyisi myprotein anlaşılan. keşke 2.5 kg lık olanı da indirime girseydi.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    524 Mesaj

Elimde stok olmasa myprotein veya combat alırdım.
    |
    |
    eediz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Orijinalden alıntı: eediz

quote:

evet biraz yabancı formlarıda araştırdım . en iyisi myprotein anlaşılan. keşke 2.5 kg lık olanı da indirime girseydi.

Özellikle Myprotein'i belirtmenizin sebebi var mı? Sanırım TR piyasasında yeni bir marka. 1900 gr protein içeriyor ancak fiyat olarak çok iyi değil gibi. Ayrıca içeiğinin hepsi konsantre wheyden oluşuyor. Bana çok cazip gelmedi nedense.
    quote:

Orijinalden alıntı: wurtz

quote:

quote:

Özellikle Myprotein'i belirtmenizin sebebi var mı? Sanırım TR piyasasında yeni bir marka. 1900 gr protein içeriyor ancak fiyat olarak çok iyi değil gibi. Ayrıca içeiğinin hepsi konsantre wheyden oluşuyor. Bana çok cazip gelmedi nedense.

almanya da en çok satılan markalardan biriymiş. yabancı forumlarda çok tutuluyor. bence protein oranu oldukça iyi. 190-170 arasna indirimlerle yakalanabilirse ultimate prostar gibi fiyat performans ürünü olabilir. Ama indirim bitti hepsiburada.com da o yüzden alıp 1kg lığı tadını deneyecektim fakat kısmet değilmiş :D

• Teğmen
    236 Mesaj
    Kampanya bitmiş sanrım. Yetişemedik:(
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

quote:

Orijinalden alıntı: wurtz

quote:

quote:

almanya da en çok satılan markalardan biriymiş. yabancı forumlarda çok tutuluyor. bence protein oranu oldukça iyi. 190-170 arasna indirimlerle yakalanabilirse ultimate prostar gibi fiyat performans ürünü olabilir. Ama indirim bitti hepsiburada.com da o yüzden alıp 1kg lığı tadını deneyecektim fakat kısmet değilmiş :D

Protein oranının yüksek olması diğer istenmeyen maddelerin az olması demek ki bu iyi bir şey. Ancak ürünün 2 kg olması ve içeriğinin neredeyse tümünün en yavaş sindirilen whey olan konsantre olması bende uygun alım fiyatının 160-170 TL arası olduğu fikrini oluşturuyor. Bu fiyatlara denenebilir ancak 180-190 TL derseniz o bölgede çok kaliteli ürünler var. Onlaa yönelmek daha mantıklı olabilir.

Ama Myprotein'i yazdım aklımın bir köşesine. Nasıl olsa 200 TL bandında tutunamayacak ve yeniden indirime girecek. O zaman denenebilir.
    |
    |

• Yarbay
    3253 Mesaj
    Kıştan yağ yakıcıları depolamak lazım. Animal Cuts, Granade Detonator gibi termojeniklerde güzel fiyat oldu mu yakın zamanlarda?

ilaclara zam gelmeden bence eczaneden ventolin almakta guzel olur (:

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    wurtz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Go Hard Or Go Home

ilaclara zam gelmeden bence eczaneden ventolin almakta guzel olur (:

Clen işine girmek istemiyorum hiç.
    |
    |
son dakika
Mobilya Takımları
üniversite
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.