Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (372. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.003
Cevap
663
Favori
2.291.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Spor yapmayacak kişilerin günlük dozajı aşmadan takviye olarak kullanmasında bir sakınca var mıdır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gittigidiyor 20 tl kampanyasını 3 hesabıma tanımlamıştım .

85 tl ye multipower 400 gr bcaa
    100 tl ye olimp 500 gr bcaa

ve kendimi sizler için feda ettim hem kendim test etmek hem de labaratuvar'da analiz ettirmek icin ne kadar karşı'da olsam nanobolix 2300 gr protein aldım 115 tl ye .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-416 -- 6 Ocak 2017; 15:40:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Go Hard Or Go Home

gittigidiyor 20 tl kampanyasını 3 hesabıma tanımlamıştım .

ve kendimi sizler için feda ettim hem kendim test etmek hem de labaratuvar'da analiz ettirmek icin ne kadar karşı'da olsam nanobolix 2300 gr protein aldım 115 tl ye .

Test sonuçlarını bekliyoruz hocam .
  • Nerede test ettireceksiniz hocam ?
    Yapılan testte, proteinin türü çıkıyor mu ? Misal soya proteini mi ya da bitkisel hayvansal whey vs ayrışıyor mu ?
    Nanobolix kullanmak istediğim fakat herkes gibi çekindiğim bir protein tozu.
    Genrise, xpro aslında bunlarda denemeye değer, xpro avrupa'dan ithal ediyordu hammadeyi sanırım hatta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barış Can -- 6 Ocak 2017; 17:35:42 >
  • hocam şu nanobolix'i çok merak ediyorum defalarca mesaj attım firmaya 1 kez bile geri dönüş olmadı :D ancak genrise öyle değil ama adamlar çok ilgileniyor keşke fiyatları daha düşük olsa şuankilerle rekabet yapması imkansız. Xpro orta karar marka ancak fiyat 180 lira nedir yahu 150 ye arnold iron aldık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fanzi -- 6 Ocak 2017; 17:47:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CryDeviL

hocam şu nanobolix'i çok merak ediyorum defalarca mesaj attım firmaya 1 kez bile geri dönüş olmadı :D ancak genrise öyle değil ama adamlar çok ilgileniyor keşke fiyatları daha düşük olsa şuankilerle rekabet yapması imkansız. Xpro orta karar marka ancak fiyat 180 lira nedir yahu 150 ye arnold iron aldık.

Hocam nereden aldınız banada lazımda ironu 150 tl e
  • quote:

Orijinalden alıntı: Go Hard Or Go Home

gittigidiyor 20 tl kampanyasını 3 hesabıma tanımlamıştım .

nanbolix in bennde de numuneleri ve 1 kutu isolate i var. ankarada test uapıcak yer bulamadım. cidden hiç bi lab cevap vermedi
  • nanbolix e mesaj attım. numune yollayın die vanilya ve kakao isolate ve normal whey yolladılar tarlarına azıcık baktım. vanilya çok kötü. çikolata gayet içilebilir. çilek bi kutu isolate aldım oda içilebilir. ama lab bulamıyorum inceletecek. dediğiniz gibi hemen cevap vermiyorlar ama bi süre sonra cevap veriyorlar
  • Barış Can kullanıcısına yanıt
    ben xpro kullandım zamanında tad gayet iyi. ama nanbolix cidden 130 liraaya isolate aldım eğer gerçekten yüzde 95 protein varsa çok iyi fiyat ama lab bulamadım içindekilere baktıracak ankarada
  • toplu cevap vereyim pt verdigim bi uyemin labaratuvari var ona sordum yapariz hocam dedi hatta 100 gramda milimine kadar içinde ne var cikartirim dedi . ne kadar yapabilecek bilmiyorum . ne proteini oldugu cikmaz ama protein olarak cikar whey mi soya mi onu test ettirmem imkansiz (:

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • spor yapmayacak kişi neden supplement alsınki? bu ilaç değil o nedenle bi dozaj yok, sadece ihtiyaç ölçüsünde kullanılır, bence spor yapan biri dahi ihtiyaç duymaz supplemente, sadece keyfi bi durum, sen spor yapmıyosan kullanmanın manası yok,
  • eediz kullanıcısına yanıt
    bir madde var, testlerde protein miktarını yüksek gösteren, içinde o vardır, yüzde 95 mümkün değil, mantıklı olun, dünya markası olurdu öyle bişey olsa :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: boosterboy

spor yapmayacak kişi neden supplement alsınki? bu ilaç değil o nedenle bi dozaj yok, sadece ihtiyaç ölçüsünde kullanılır, bence spor yapan biri dahi ihtiyaç duymaz supplemente, sadece keyfi bi durum, sen spor yapmıyosan kullanmanın manası yok,

Vejeteryan olmayıpta tadı yüzünden protein kaynaklarından Yiyemiyorsa belki o yüzden deneyebilir
  • %95 olabilir.ama protein var protein var.bitkisel protein içeren tozlar çok ucuza bulunuyor.bi ölçeğinde 30 gr protein var ama pek bir etkisi yok.probis bisküvisi yiyordu benim bi arkadaş.icinde protein var felan diyordu.yahu onun içinde 100 gr protein olsa ne olacak? önemli olan proteinin kalitesi.hayvansal gıdadan gelmis olması
  • 100 gram çok ya. Hani 3 olcekden kimse batmaz da normalde 10 gram ile yapiliyor hocam o test, ve ayni sekilde onunda hangi protein oldugu bilinmiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • n11de neosante satıcısındaki 200tllik ultimatei indirimli almaya çalışıyorum, umarım yakın zamanda çek vs dağıtırlar, var mı özel bir gün?
  • hangi ilde labaratuvar bendede var örnekler isolate filan yollayabilirim. isolate mi sizin
  • quote:

Orijinalden alıntı: eediz

hangi ilde labaratuvar bendede var örnekler isolate filan yollayabilirim. isolate mi sizin

iso degil complex . adana da lab . bunu yaptıralım sonuc olumlu cıkarsa onuda yaptırrız daha sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: spawk

MHP 10:1:1 BCAA LİMONATA AROMA 129 YERİNE HAVALE İLE 65 TL

BCAA İHTİYACI OLANA DAHA İYİ FİYAT OLAMAZ BEYLER
    https://www.aloprotein.com/mhp-nutrition/MHP-Bcaa-10x-Energy-Lemonade-300-gram

300gram 30 servis Bcaa 70 lira bir cazibesi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t ulpa r -- 7 Ocak 2017; 21:22:2 >
  • Arginine fırsatı gözüne çarpan oldu mu,infinite labs düşünüyorum 100 tl standardı,sadece 3ka diye bir magazada 89 tl n11 satışı da var çektende 11 tl iner 78tl ye gelir. Ancak daha önce mağazadan alışverişim olmadı/duymadım da.alışveriş yapan oldu mu,güvenilir bir yere benziyor gibi

http://urun.n11.com/amino-asitler/infinite-labs-arginine-akg-60-servis-180gr-P142423648
  • 
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.